[Gra] Dom Aukcyjny

• ~ Dom Aukcyjny ~

Spis treści

• Wstęp
    • Czas aukcji
    • FAQ

Wstęp

88.png

Poprzez aukcje możesz kupować unikalne przedmioty, często po niższych cenach. Lista oferowanych przedmiotów jest regularnie aktualizowana (generowana losowo). Na aukcji nie można wystawiać własnych przedmiotów. Aukcje są anonimowe, nie zobaczysz kto licytuje. Jedynie swoją gildię i familię będziesz widzieć z nicka.

Każdy przedmiot można licytować lub wykupić za rubiny

Często za pomocą kilkunastu rubinów można kupić przedmiot znacznie taniej, bez ryzyka przelicytowania i bez potrzeby czekania na zakończenie aukcji - przedmiot natychmiast trafia do naszej paczki, ale nie znika z aukcji.

89.png

Uwaga: Jeśli ktoś przebije twoją ofertę, nie otrzymasz z powrotem swojego złota. Licytuj gdy pozostały czas jest "bardzo krótki".

W zakładce "Niezbędnik najemnika" dostępna jest druga aukcja z innymi przedmiotami i innym czasem do zakończenia.

Czas aukcji

Czas aukcji po update v0.5 jest całkowicie losowy.

Jedna aukcja trwa od 3h do 5h i jest podzielona na 5 okresów

• bardzo długi 1 min-2h
    • długi 1 min-2h
    • średni 1 min-2h
    • krótki 1 min-1,5h
    • bardzo krótki 1 min - 30 min

FAQ

Otrzymałem wiadomość "Zostałeś przebity na aukcji przedmiotu XXX" ale złoto znikło, dlaczego?

Złoto wydane na aukcje nie podlega zwrotowi.

Mogę na aukcji wystawić swój przedmiot?

Nie można. Jeżeli chcesz sprzedać innemu graczowi udaj się na rynek.

W aukcji pojawiają się tylko losowo wygenerowane przedmioty przez grę.

Aukcja się skończyła a licytowany przedmiot nie pojawił się w paczce, żadnej wiadomości o przebiciu nie dostałem. Dlaczego?

Powinna być wiadomość że oferta została przebita. Czasem jednak występuje błąd i możesz takiego ostrzeżenia nie dostać.

Ile poziomów wyżej zobaczę przedmioty na aukcji?

Liczone według wzoru: (Twój poziom + 5) * 1,25 (część całkowita) ale maksymalnie 14 poziomów.

Pieczęć Pretora dodaje +2 poziomy.

_____

Autor: Dagusia, Drakkus

:?::!::?: