Yakut Alımı

• Yakut alırken hangi banka kartları ile ödeme yapılabiliyor bazı banka kartları ile ödeme gerçekleşmiyor

squ aLL s33

• Yakut alirkan MasterCard ve VISA kart türlerini tercih edin yada bu tarzda kartlariniz yoksa sitelerden kod olarak alin bazi sitelerde baska baska kartlarda calisiyor bu durumu boyle cozebilirsiniz

E162_D4_AA-_C74_E-11_E8-_A458-0247911_EB23_E.gif

• Merhabalar,

MasterCard ve VISA Kartların yanı sıra, GameSultan ve Perdigital gibi yerlerden de Yakut Alımı yapabilirsiniz.

Bu iki firma GameForge tarafından resmi olarak onaylanmış ve Yakut alımı yapabileceğiniz kanallardır. Ayrıca ödeme Türk firmasına yapıldığı için Provizyon sorunları yaşamayacaksınız.

Perdigital - Gladiatus - GameSultan - Gladiatus

Saygılarımla

f9ktp0.png

• Her VISA kartını da kabul etmiyor ama. Benim VISA kartım var yurt dışı alışverişlerde kullanıyorum ve yurt içi alışverişlerde de kullanıyorum ama oyun içi alışverişte kullanamıyorum.

Emefar.gif

• Snape liderim Halkbank24 hesap kartıyla yakut alınmıyor ona bir el atar mısınız ?

Bildiğim kadarıyla hesap kartıyla alınmıyor kredi kartı olması lazım birde kartların internet alışverişine açık olması lazım.

• Snape liderim Halkbank24 hesap kartıyla yakut alınmıyor ona bir el atar mısınız ?

Bildiğim kadarıyla hesap kartıyla alınmıyor kredi kartı olması lazım birde kartların internet alışverişine açık olması lazım.

Evet alınmıyor ama belki liderimiz ayar çekebilir diye demiştim :)

aoulpdad5bf.png

Hesap kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ben yakutlarımı hesap kartımla alıyorum genel olarak.

Bunu internet bankacılığı veya direk bankaya giderek online alışverişe/internet alışverişine açtırmanız lazım .
    Buda olmadı banka kartınızı sanal kart olarak tanımlandırabilirsiniz.

Bankanızı ararsanız size bu konuda yardımcı olur.