Pokazcie na czym gracie w gladka ![]()
1.wchodzisz ,sciagasz
http://assets.unigine.com/d/Unigine_Valley-1.0.exe
2. wyłaćż programy obciązające grafike/procka w tle
3.wybierz extreme HD w present i RUN
4. jak sie wczyta sceneria klikaj F9 by zacząć
5. na koncu SAVE i wklej tu swoj wynik ( zdjecie/scrren)
zacznę
Edytuję literówkę w tytule. Fruity