15/07/2018 Tarihinde Yapılacak Olan PopCast Yayını Soru Başlığı

• Merhabalar;

23/06/2018 tarihinde testini gerçekleştirmiş olduğumuz PopCast yayınını 15/07/2018 tarihinde yeniden yapmayı kararlaştırdık. Yayın öncesinde hazırlık ve yayın süresinin daha verimli geçmesi için oyun ile alakalı sorularınızı yayında cevap verilmek üzere bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Yayına Türkiye Sunucularından İl 1, İl 11, İl 16, İl 32, İl 33, ve İl 34'ün ilk 10 ittifağında bulunan userler davetlidir.

Yayınımız 15/07/2018 saat 21:00'de başlayacaktır. Yayın öncesi discord sohbet kanalına ulaşabileceğiniz davet linki bu başlık altında paylaşılacaktır.

Lütfen sadece yayında Claudius Sgomuzun cevaplamasını istediğiniz sorularınızı yazınız. Farklı konular hakkında post atmayınız.

Saygılarımla.

Test Yayınımız;

Edit: il 1, il 11, il 16 eklendi

• Israrla ve azimle bu konudaki maddelere "çözüm/düzenleme gelecek mi, bu yıl içinde görebilecek miyiz?"

bunu sormak istiyorum..

image-1.png
    iL 25

(GF üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği sürece aktif olarak oynamıyorum*)

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• Merhabalar;

Aynı anda tüm illeri yayına almamız mümkün değil. Şuan için 2. yayında aktif sayısı fazla illeri tercih ettik. Her yayında bu iller değişiklik gösterecek. Kaldı ki il6 oyuncusu gelip bu konu altında sorusu varsa sorabilir elbette. Yayınların amacı userler ile oyun yönetimi arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek birebir soru cevap şeklinde, çözümler arayan, aklında oyunun mevcut sorunları hakkında soru işaretleri olan oyuncuların bu sorunlarını gidermektir. Tamamen gönüllü bir şekilde sizler için uğraşan oyun yönetimini bu şekilde eleştirmemelisiniz. Konu dışı soruları kaldırıyorum. Ayrıca Moderatör ile yapılmış olan bu diyaloğu 1 seferliğe mahsus görmezden geliyorum. Lütfen postlarınızı atarken karışınızda bulunan muhatap kim olursa olsun sınırları aşmadan diyalog kurunuz.

Lütfen sadece sorularınızı yazınız. Burda yazılan sorular yayında cevaplanacaktır. Aynı şekilde yayına davetli olan il oyuncuları yayın anında birebir sorularını sorma fırsatına sahip olacaktır. Ekstra sorularınız için özel mesaj ile bana ulaşabilirsiniz.

Oyun hakkında sorularınız varsa buradan paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

• Britanya bölgesindeki bosslar için güncelleme yapıldı ancak hala karşıdaki bosslar 130 seviyesinden başlamak üzere çok zor sürekli kaybediliyor(güncellemede bossların stadtları düşürüp hasarı vs arttırıldıgı için ) tekrar bir düzenleme yapılacakmı,ayrıca britanya bölgesi açıldığı günden itibaren zindan eklenmedi,şirket zindanı ne zaman eklemeyi düşünüyor

Oyun içerisinde yapılan etkinliklerin tüm illerde aynı süreli yapılması adil bir durummu? 1x bir il bir etkinlikten faydalanmak için 5 günde 1 yer altına girebiliyorken,5x\'de hergün giriş yapabiliyor. Örneğin parşomen düşürme etkinliği,malefiz düşürme etkinliği gibi etkinliklerde,kimi il 1 kez kostüm giyebiliyor iken kimi il daha fazla kostüm vs giyip daha fazla yararlanıyor. Demirhane parşomen etkinliğinde özellikle eritme süreleri çok kısa oldukları için çok daha fazla eşya eritip etkinlikten fayda sağlıyorlar dogal olarak. (altın tavşan,kabak vs gibi etkinlik eşyaları nasıl farklı hızllardaki iller için farklı süreli kullanılıyorsa-yapılan günlük etkinliklerinde böyle olması gerekmezmi?

Eritme sürelerine bir düzenleme yapılacakmı,yapılacaksa eğer ne zaman yapılması planlanıyor ? (Örneğin 5x illerdeki oyuncular 3-7 saat arasında eşya eritebiliyor lakin,1x hızındaki oyuncuların kimi eşyaları 70 saatten fazla sürüyor)

Popcast yayını yada forum üzerinden yapılan oyun önerileri/eksiklikleri tr yönetimi tarafından şirkete iletildikten sonra şirketin verdiği cevapları (olumlu-olumsuz yapılacak hayır böyle birşey mümkün degil vs gibi gibi ) biz oyunculara şirket bu soru/öneriye şu cevabı verdi diye bir açıklama yapılması mümkünmü,böylece biz oyuncular neyin gelip gelmeyeceğini ögrenir ona göre boş yere beklememiş oluruz.

LDN81b.png

Edited once, last by Hyperion ().