Wycena przedmiotów

• Gucio nie krytykuje ale Cerbera to mi opyliłeś... przepłaciłem jak nw....

Tak sriboniusz jest coś wart tylko dlatego że jedyny składnik który jest do niego potrzebny to almadyn w ilości 70 więc jest idealny do mnożenia go

Sam jestem zainteresowany zakupem tego zwoju lecz na razie lvl nie puszcza

A więc podsumowując : Godny uwagi ze względu na almadyny, w innych wypadkach: bezużyteczny

• Nie rozumiem. Na wykucie przykładowo pałki Skriboniusza potrzeba 70szt Almandynu (tak pokazuje gladiatus tools). A to raczej cenny surowiec. Łącząc z sufixem raczej nie ma większych korzyści z roztopu.

No chyba, żeby kolorować almandyn.

Macie rację. Pośpieszyłam się w ocenie tego zwoju. Rzadko koloruję i chyba dlatego początkowo wydał mi się mało interesujący.

/Upominam za doubposting/kruszynka

• A więc podsumowując : Godny uwagi ze względu na almadyny, w innych wypadkach: bezużyteczny

Mylisz się

Almandyn + piekielny=> Skriboniusz Cerbera(65 Alm, 38 Pie) 177lvl

Futro Cerbera=> Skriboniusz Sfinksa(11 Alm, 40 Cer, 43 Pie, 11 Runa) 181lvl

Runa Cienia=> Skriboniusz skrzydeł(6 Alm, 17 Cer, 78 Runa) 178lvl

Piekielny=> Skriboniusz duszy(22 Alm, 16 Jaspis, 64 Pie) 176lvl

Dziku  

Zależy jak na to patrzysz bo wystarczy wykuć jeden item pod przetop, aby zwrócił się :P

• Boi, w porządku ale żeby to kuć trzeba mieć 160 poziom XD a nie wielu graczy takowy ma XD

Na ten czas:

Umbros Skrzydeł 52 runy

Umbros pojawienia się: 50 piekielnych itp

Na moj lvl to skriboniusz jest tylko do almadynów :/

• Jakie sa najdrozsze surowce na s1?

I za ile sprzedawac:

-szafir

-żelazo

-jad skorpiona

-antidotum

-kamień piekielny

Dzieki za wszelkie info :)

• Najdroższe są występujące w niedużych ilościach surowce z podziemi- piekielne kamienie, futra cerbera, skóry tyfona

• Masakra te ceny i skad tu kase brac ;o

Munchkin, sa to kolory glownie zielone, niebieskie i troche rozowych. Mam niski poziom ;)

• Gucio miał na myśli kolor czerwony oczywiście :p

Szczerze powiedziawszy szafir/żelazo/jad/antidotum zielone/niebieskie są niewiele warte, w zależności od serwera jest to do kilku tysięcy, tak naprawdę nawet fiolet nie jest wart 10k (może poza jadem skorpiona, ale to też do 20k raczej).

Inaczej ma się rzecz piekielnym kamieniem, on w kolorach białych/zielonych/niebieskich jest wart już po kilkadziesiąt tysięcy, aczkolwiek dokładnej ceny nie jestem w stanie podać, ponieważ póki co nie zajmuję się zbytnio tym składnikiem (jest on potrzebny do zwojów z Hadesu)

Powodzenia!

• Wszystko wyprzedane, dzieki za rady :)

Jeszcze takie pytanie do s1. Ile kosztuja złote dodatki? W sensie jakie sa ceny kazdego z tych zlotych