Półfinały 10-11.07.2016
Wzór zgłoszenia (uwaga: proszę również o uzupełnienie nicka u góry):
=============================================
Nick:
10 lipca
Francja – Belgia
11lipca
Chorwacja – Anglia
================================================
Zasady zabawy: klik klik
Dla przypomnienia:
+ Proszę nie edytować wzoru zgłoszenia.
+ Do zabawy można dołączyć w każdej chwili.
+ Punkty można zdobyć za mecze od napisania/ostatniej edycji postu.
Dyskusje proszę prowadzić w temacie do tego przeznaczonym.