podsvetie

• caute, neviete mi prosim niekto poradit ci existuje nejaka taktika ako porazit sameho seba v podsveti vzdy na prvy krat ? alebo to je proste 50/50 a musim skusat bojovat az kym nevyhram ? diky vopred za odpoved ;)

• V tomto ohlade jedinu uzitocnu radu aku som kedy dostal bolo dat si dole zbran ak som bojoval proti sebe. Tym padom ju nemal v boji nikto. Sanca ta ista ale aspon neminas tolko zivota ked nemas taky velky damage.

Zek

SK Game operator

• V podstate s tebou súhlasím, len nie vždy to platí.

Ja keď si dám dole zbraň tak mám zranenie menšie ako je moja obrana. Preto by som vždy mal len remízu ak by nepadol žiadny kritický zásah.

Preto si ja dávam na seba zbraň z liečiteľa, je podstatne slabšia a zranenie je len o málo väčšie ako obrana.

• to už je fakt že sila Ľahke podsvetie a 7x prehra - https://prnt.sc/k8vt5q a mal som aj to požehnanie Apolona ale mne to nefungovalo takže som musel dat 5 ks rubinov na dokončenie kedže mobilizacie nemam je to obyčajna zlodejska banda :cursing::thumbdown:

• Bože,

stále dookola to isté sa tu točí...už musí každý hádam vedieť, že to podsvetie funguje ako funguje. Kedysi som sa nad tým rozčuloval, ale dnes som už aj ja pochopil, že ak tam nechcem ísť tak nemusím. Ak vás to oberá o čas a rubíny, ktoré si nechcete mínať, tak tam proste nechoďte. Je to na každom z nás či si to prejde alebo nie. A ak ten kostým proste stojí za to, tak netreba fňukať. Aj GO chcú žiť....:thumbup::thumbup::thumbup:

• Přesně tak, taktika neexistuje, sice se třeba porazíš napoprvé, ale zase třeba několikrát za sebou prohraješ jinde. Akorát se to dá zmírnit paktem požehnání Apolla kde máš šanci ušetřit body a také mobilizace, pak už zbývají jen rubíny. Je jasný, že to nelze vyhrávat na 100%, to by jinak Gameforge přišlo na buben a o živobytí.:D:evil: