[EE] Mängu reeglid

 • Järgnevad reeglid kehtivad kõigis Gladiatuse serverites.

  Kui arvad, et sind on ebaausalt karistatud, kontakteeru mängu abiga aadressil http://support.ee.gladiatus.gameforge.com/

  Palun pea meeles, et andmekaitse tõttu saame me kindlate kontodega seotud palveid ja kaebusi arutada vaid nende tõestatud omanikega.

  1. Multikontod ja IP-jagamine

  Igal mängijal on lubatud ühes serveris mängida mitme kontoga. Nendest kontodest tuleb meid teavitada mängusisese funktsiooni kaudu. Sama funktsiooni tuleb kasutada, kui mitu inimest mängivad sama IP-aadressi all. Multikontod ning IP-jagajad alluvad automaatselt teatud piirangutele ning nende piirangute vältimine teiste mängijate kaudu on keelatud.

  2. Konto jagamine

  Oma sisselogimisandmete jagamine teiste mängijatega on keelatud.

  3. Vigade ärakasutamine

  Mistahes programmeerimisvigade ja/või mängu vigade ärakasutamine on rangelt keelatud. Kui mängija avastab vea, on ta kohustatud sellest mängu meeskonda teavitama.

  4. Bot`id ja skriptid

  Keelatud on kasutada programme või skripte, mis annavad kasutajale eeliseid teiste kasutajate arvelt. Siia alla kuuluvad bot`id, makrod ning muud automaatsed skriptid.

  5. Ähvardused

  Ähvardused teisele inimesele (kasutaja, meeskonnaliige või Gameforge`i esindaja) viga teha on rangelt keelatud.

  6. Sisu

  Järgnev sisu pole lubatud üheski Gladiatusega seotud platvormis:


  • solvangud (siia alla kuulub nii ilmne kui varjatud keelekasutus profiilikirjeldustes, nimedes, sõnumites, uudistes, gildinimedes, gildikirjeldustes jm) ja ebasünnis käitumine teiste kasutajate suhtes
  • poliitilised ja religioossed arvamused; mistahes pornograafilised, rassistlikud või ekstremistlikud vaated ja väljendid
  • ahelkirjad ning mistahes lehekülgede, äride või organisatsioonide reklaamimine, mis pole Gameforge`iga seotud

  Keel - eesti keel on ee.gladiatus.gameforge.com`i ametlik keel, kuid inglise keel on üldiselt lubatud.

  Meeskonnaliikme (kohaliku meeskonnaliikme või Gameforge`i esindaja) jäljendamine eesmärgiga postitada valeinformatsiooni või ähvardada kasutajaid sanktsioonidega on keelatud.

  7. Kasutustingimused

  Kasutustingimused täiendavad neid reegleid ning neid tuleb järgida.

  ljqZqxZ.jpg