Ticket Bölümü

• Öncelikle 1 Hafta önce açtığım ticketa hala cevap alamadım ticket sisteminde sıkıntı mı var onu öğrenmek isterim.

Konu ile ilgili olmasa da 1x illerde sanırım sıkıntı var 60 tane keşifle beraber ra kostümü ile 4 ya da 5 tane yakut almam gerek iken 2 tane düştü. Bu 1x'lere kasti olarak mı yapılıyor sayın Snape bir bilginiz var mı?

EP1q59.png

• Merhaba,

Kasti olarak yapılan bir durum söz konusu değil fakat hangi formülden yola çıkarak 5 yakut almam gerekiyor diyorsunuz onu benimle paylaşabilir misiniz ? Bende sistemden kontrol etmiş olurum böylelikle kaç yakut düşmesi gerektiğini.

Ek olarak Ticket ID bilgilerini benimle özel mesaj yoluyla paylaşabilir misiniz ?

Saygılarımla

f9ktp0.png

• Ra kostümü üzerinde yüzde 8 yakut düşürme şansı yazıyor. 60 keşif yaptığıma göre 4,8 tane yakut elde etmem lazım, yani 4 veya 5 tane.

1-2 tane yakutunda değilim. Geçen parşömen etkinliğinde 200e yakın keşif yaptım 2 gün boyunca yer altından çıkmadım sabahtan akşama kadar oynadım 1 tane yeraltı parşömeni düşürebildim o da yüzde 30 güçten başka bir şey vermiyor. Yavaş illerimizin droplarında hala bir sıkıntı varsa yakut almam ve mevcut yakutlarımı heba etmem mantıksız geliyor sayın lider. Bileti özelden yazdım.

EP1q59.png

• Merhaba,

Orada bahsedilen % tek bir Keşif için geçerli olan %'dir. 60 Keşif yaptım bunu % ile hesaplarsam 4 - 5 yakut düşer diye bir durum söz konusu değildir.

Yani her keşifte %8 şansınız var. Düşebilir de, düşmeyebilir de. Tamamen % şansınıza bağlı.

Açmış olduğunuz Ticket'ı inceleyeceğim.

Saygılarımla

f9ktp0.png

• Şansların birbirinden bağımsız olduğunu biliyorum, ama önceden en azından 100 tane keşif yaparsak 7-8-9 tane düşürürdük.

Yani şans belirli bir keşif sayısından sonra az ise fazla veriyor veya fazla vermişse azalıyor ve dengeleniyordu. Hala dengesiz ilerliyor onu vurgulamak istedim. Şuan 87 keşif oldu ve henüz 4 misal.

193 keşif 20 yakut oldu son 2 günde baya telafi etti. inşallah yeraltında da 2 gün boyunca şansım yaver gider.

EP1q59.png

• ben bir konuya açıklık getirmek istiyorum keşiften düşen şeylerin çoğu döngüye bağlıdır ... %8 şansın o serverde daldığın canavara dalan kişilerin yapmış olduğu döngüyle alakalıdır eskiden düşmesinin sebebi sanırım 90-100 arası şamana dalmandır çünkü o aralıkta çoğu kişi şamana dalar ... levelinin kaç olduğunu bilmiyorum fakat yüksek sanırım buda serverdeki seninle birlikte o canavara dalan kişi sayısının kaç kere daldığıyla orantılı %8 dir . umarım açıklayıcı olmuştur.

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. :!:

-REKORTMEN:/

• il 1 de GAZI adlı hesabımla oyuna girişte sorun yaşıyorum sorunu çözmenizi rica ediyorum iyi çalışmalar

böyle bir kullanıcı yoktur şifre hatalı diyerek giriş yapamıyorum

• Şansların birbirinden bağımsız olduğunu biliyorum, ama önceden en azından 100 tane keşif yaparsak 7-8-9 tane düşürürdük.

Yani şans belirli bir keşif sayısından sonra az ise fazla veriyor veya fazla vermişse azalıyor ve dengeleniyordu. Hala dengesiz ilerliyor onu vurgulamak istedim. Şuan 87 keşif oldu ve henüz 4 misal.

193 keşif 20 yakut oldu son 2 günde baya telafi etti. inşallah yeraltında da 2 gün boyunca şansım yaver gider.

su oyunda yuzdeligin tuttugu ender seylerden birisi yakut dusurme etknlikleri

kesif sayısını arttırdıkca oran olması gerektigi yere geliyor.

bazen 25 kesifte bakıyorum yakut dusmuyor bazende 25 kesif atıyorum 5 tane dustugunu goruyorum.

ama toplam kesif sayısına baktıgımda oran neredeyse olması gerektigi gibi.