Versiyon Güncellemeleri

• Merhaba Gladyatörler,

19.08.2019 pazartesi,

1. Karakter profilinizdeki Gameforge.com portalına yapılan hatalı yönlendirme, yeni sürümle uyumlu doğru bağlantı ile değiştirilecektir. Bu değişiklik için sunucular yeniden başlatılacaktır ve kısa süreli bağlantı kayıpları yaşanabilir (bir kaç dakika)
    2. Yeni oyun hesaplarının doğrulanmaması / aktive edilmemesi sorunu saat 13:00'da kullanıma sunulacak olan v4.0.0-pl2 güncellemesiyle düzeltilecektir.

GladiatusTR Takımınız.

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Merhaba gladyatörler,

• v4.0.0-PL2 güncellemesinin yayınlanması ile birlikte kostüm festivali öncesi harcamış olduğunuz eşyaların (Kabak, Runik, Tavşan, Kartopu vb.) iadesi başlayacaktır. Maalesef harcanan altınların iadesi mümkün olmayacaktır.

GladiatusTR Ekibiniz.

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }