podsvetie

  • už normálne nenachádzam slova na to podsvetie každé podsvetie čo idem tak mam pravidelne vždy 5-6 x prehru a je úplne jedno či to je ľahké alebo ťažké proste je to sprosté okrádanie o rubíny , tu dám dnešné -https://prnt.sc/jxmbat tak pre istotu to bolo až 7x prehra :!::!::!:

  • Nevím v čem je problém, já kolikrát ty body musím ''Plácat'' mimo trasu několikrát toho samého sejmu, abych získal nějaké věci :)

    taky dost záleží jakou máš úroveň. S mojí postavičkou na 103 úrovni si podsvětí projdu "s rukama v kapsách" a s hlavní postavou 155 prohraju minimálně 3x abych jooo musel zacálovat aspoň rubín.

    Moje maličkost








    Never underestimate the power of stupid people in large groups

  • ak mozem , tak jeden postreh, ak mas pozehnanie apolona, tak sa mi casto stava, ze ak seknem protivnika v podsveti, tak vdaka kostymu nepridem o bod, a uz sa mi stalo, ze som na konci pri luciferovi mal este 9 bodov , mozno Vam to pomoze

  • Keď, že Vás mám rád tiež Vám dám jeden typ namiesto rubínov môžete použiť Mobilizáciu a máte ušetrené rubíny + za každú použitú Mobilizáciu dostanete 3 bodíky do podsvetia :)

  • akože mam najlepšiu postavu na serv.a ano ako vraviš par rub. ma nezabije ale od začiatku ako začalo podsvetie tak som tam dal už okolo 900ks rubinov tak asi tak a pritom je uplne jedno ktore idem či lahke alebo tažke tak je tam vždy od 5 do 7 x prehra a to pravidelne a je uplne jedno že je ten protivnik o 5x slabši ako ja a aj tak prehram tu ti dam jeden suboj ake prehravam bežne -https://prnt.sc/jzntd2

  • Je to o náhode, raz výhram všetko na prvý krát, inokedy aj 6 prehier. Postavu mám si myslím celkom schopnú.

    Ale s iným účtom ktorí je na svoju úroveň dosť s tréningom aj výbavou biedne len málokedy prehrám.

    Mne to pripadá že čím silnejšia postava tým sa ťažšie prechádza. Ale je to len domnienka, skôr to bude o tej náhode.

  • ak by to bola nahoda tak raz prehraš priklad 5 inokedy 2 a niekedy ani raz ale nie pravidelne 5-6x prehra niekedy je to ešte viac a ešte sa mi ani nestalo aby mi aspon raz stačilo 18 bodov

  • ja na 208 podsveti stoho 80 tazke

    som dal cca 4 mobilizacie a asi 20 rubinov

    neviem mozno kazdy server je inak nastaveny na mojom

    201 sa mina dost rubinov na nastroje a podsvetie je

    asi preto lachke a SK tam sa snazia zarobit inak

    nezabudni marko to neni len hra

    to je business :)



    PS: zapni si pozehnanie +12 expedicie

    ja tiez obcas prehram aj 5-7 krat ale to

    mi usetri body a dam to nakoniec bez rubinov

    aj teraz o chvilu idem tazke a nemam strach dam to :)

  • dam ešte jeden postreh z podsvetia naposledy som použil 2x kostym z lahkeho podsvetia a bilancia bola 0 - červene, 5x oranžove a 8x ružove veci zbytok modre a to čo som dokončil teraz tak je bilancia 0 -červene 1x oranžove a 4x ružove pritom som minul vždy všetky body čo som mal tak celkova bilancia za 2x podsvetie je -0 červene,6x oranžove a 12x ružove uple smiešne vyhry a ked som išiel lahke podsvetie tak som mal 10x prehru a nepomohlo mi ani požehnanie Apolona tu dam jeden suboj ake bez problemou prehravam - https://prnt.sc/lbbpfu

    Edited once, last by MARKO ().

  • MARKO


    hojky

    no nieco potichu zmenily v hre

    posledne dva tyzdne som casto prehral zo sebov aj 9 krat

    a ziadny trik nepomaha

    ale padavost veci som spokojny

    keby som vkuse hral kostym 1 tak som v haji uz teraz za 5 lachkych kostymov caka na tavenie 98 orange

    a padlo asi 17 cervene

    ak nepada steine na SK tak sa necuduj

    je to podobna tema ako dvojaka kvalita potravin v EU

    proste nemcom asi inak nastavily server

    mne padne cervena aj bez kostymu


    je mi luto ze tebe nie :(



    PS: treba sekat druheho bossa v Britanii je lepsi ako prvy sice bere vela zivota a aj z max statmy obcas prehram

    ale dava veci ako Gaias Porcius lucius druiden cervene tak neni problem vyrabat veci aj tie vzacne

    drzim kazdemu palce Glad je pekna hra len treba vedet to hrat

  • Zdravim vazeni,


    k tomu len poznamenam, ze z podsvetie nie je povinne a da z neho aj odist - a to je az na jednu vynimku zadarmo..

    Snaha o dokoncenie za kazdu cenu moze znamenat aj naklady.


    Boco

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty

  • Nechce se mi zakládat nové téma a nevím kam přesně do kterého threadu tento post zařadit, tak to píši sem.


    Docela mě mrzí, že zde na foru je absence starých návodů jak a co hrát, popřípadě nových návodů jako třeba jací bossové a monstra a jejich jednotlivé atributy jsou na jednotlivých úrovních od 120 levelu v Británii. Stručný výpis nových podzemních svitků a tak podobně.


    To nešlo tu starou databází těch významných vláken na starých forech zkopírovat a sem jen vložit?


    Jako návody tu jsou, ale cizojazyčné jako třeba hlavně Turci měli rozsáhlé návody, případně se chlubili s různýmií nálezy, ukovanými předměty atd.

    Jenže čeština a slovenština jsou nenahraditelné jazyky.