podsvetie

 • Necudujem sa tomu. Podsvetie je interaktivne, vzdy ked ho prejdes tak nabuduce bude o trochu tazsie.

  Zek

  SK Game operator


  Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

 • Vsetko bolo na starom fore. Bolo to povedane niekolko krat ze kazdym prejdenim podsvetia sa trocha stazi a tak sa vyvija a je pre hracov stale vyzva. Ved to je aj jednym z cielov aby hraci na vysokych urovniach vzdy mali co hrat. Skus trocha hradat na inych forach a isto to najdes.

  Zek

  SK Game operator


  Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

 • Bohužiaľ som v časoch kedy existovalo staré fórum, ešte nebol v podsvetí, takže som sa o neho ani nezaujímal. Hľadal som na EN fóre, ale nepodarilo sa mi nič nájsť.


  Pravdepodobne sa zvyšuje u nepriateľov v podsvetí šanca odblokovať úder a šanca na kritický zásah, až sa to dostane do maxima 50%. Ak je pravda, že brnenie a zranenie nepriateľa hra generuje na základe brnenia a zranenia hráča, z podsvetia sa stáva dosť nepríjemná lotéria.


  Je nejaké ohraničenie na "pravdepodobnosť zásahu" a na "dvojitý zásah"? Dá sa teoreticky dosiahnuť 100%?

 • zase tu dam to posrate podsvetie 4x som to prešiel relativne dobre ale toto teraz 14x prehra nonsens -https://prnt.sc/mk2zrx - https://prnt.sc/mk40lu ,tomu debilovi čo to takto nastavil fakt len nakopat do vajec.......

  tak zrcadlo... to je 50/50 a 10 proher s ním není nic zvláštního. ;) A zbytek proher, to je prostě RNG, stejně jako aréna. Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit nebo se na hru vykašlat. Plačkování na foru nikomu nepomůže.

  Měli bychom se zaměřit na větší problémy - třeba nemožnost útočení na protivníky v meziserverové ct, když máš 3. oblek. občas to nejde to třeba 8h, ale GO ti s klidem napíšou, že je to okej a že se jedná o feature ( to jsem se fakt pobavil ) .

  ZÁPADNÍ ALIANCE

 • mal som menšiu prestavku a myslel som že sa to upravilo ale ani nahodou tu dam posledne prejdene podsvetia však to je nenormalne čo sa tu deje je to ešte horšie ako to bolo -https://prnt.sc/na76r4 ,             ,https://prnt.sc/n1l3zd , https://prnt.sc/n0mjo9 , https://prnt.sc/nf6z56 ,a tu je dnešne - https://prnt.sc/nmgvgf môžte si spočitat o kolko rubinov som prišiel je to proste nenormalne a ešte jedna vec ako môže mat protivnik na ur.110 staty na 2100 !! uplne šialene !! teraz nech mi niekto povie či je to nahoda alebo štastie ani jedno ani druhe je to proste nastavene na hovno aby to stale tahalo rubiny !! https://prnt.sc/nk81em

  Edited 7 times, last by MARKO ().

 • Ze vas to este bavi sa tu rozpisovat ohladom podsvetia. Podsvetie nema byt vobec lahke ! Uz si to uvedomte prosim vas. Ale ak podsvetie prejdete , stoji to zato... Nikto vas tam nenuti, aby ste tam isli...

 • Ja ťa chápem, ale podľa mňa je oveľa závažnejší problém aréna. Už ma to ani nebaví hrať. Keby neexistovala Turma, tak sa na tú hru vykašlem. Podsvetie je len prostriedok k tomu, by si bol silnejší, no čo z toho, keď aréna za nič nestojí a môžeš sa snažiť ako chceš, porazí ťa aj podstatne slabší hráč. Naopak si tiež myslím, že podsvetie má byť ťažké ako aj získavanie vzácnych návodov a červených surovín. To čo predvádza GF je katastrofa. Slabým hráčom pomáha a dobrým hráčom nastavuje hru aby to mali ťažšie.


  Rozoberme si bežný súboj v aréne...

  Má 15 kôl. Priemerne z 15 kôl dám zásah tak v 2-3 kolách. Z toho sa ešte niečo zablokuje a vo výsledku z 2 rán vypočíta výsledok súboja.
 • Kritický zásah a blokovanie by sa malo navzájom odčítať


  Teda ak by mal nepriateľ blokovanie na hodnote 500 a ty by si mal kritický zásah na 500, mal by si 0% šancu na kritický zásah.

  Ak by mal však nepriateľ blokovanie na 0 a ty kritický na 500 (čo je kdesi na lvl 100 hodnota odpovedajúca 50%), mal by si 50% šancu na kritický zásah.


  Teda by to bolo niečo ako je momentálne dvojitý zásah - malé percento, ktoré len nepatrne ovplyvní súboj, no ak nemáš inteligenciu, stane sa z toho percento, ktoré zvráti celý súboj


  Teda by hráči nemuseli zahodiť starú výstroj a hra by bola menej o náhode. Je to teda len nápad, taká prvotná myšlienka :D ako by to bolo v praxi, to už neviem posúdiť.


  Tuhý odpor by sa potom asi zrušil.