Oyundaki Eksiklikler & Öneriler

• Pantheondaki görevlerden gelen ödüllerde '' Mor , Turuncu veya Kırmızı '' renkte eşya çıksa hiç fena olmaz..

Ganimedes modum müsait bir vaktinizde raporlayabilir misiniz acaba ?

aoulpdad5bf.png

• İl birleşimi için bastırıyoruz. Birleşim planları dahil bir çok bilgi tarafımızca istendi, bu bilgileri verdik. Eli kulağında demekten başka bir çarem yok.

Sat Butonu için daha önce yine ilettim fakat 2 hafta sonra onaylanmadı şeklinde dönüş sağlandı. Bunun üstüne aradan bir zaman sonra yine ilettim ve '' Bunu tekrar değerlendirmeye alacağız fakat bir mucize bekleme '' dendi.

Gameforge yakın bir zamanda Mobil birimini kapattığı için artık Mobil ile alakalı çok uğraş sarfetmiyor. Fakat Yıl sonuna doğru Mobil'de gelişmeler yaşanabilir. Sonuç olarak Mobil İyileştirme de Planlar arasında bu yılın başından itibaren.

• @Snape liderim,eski forumda şirkette bu birleşim işine onay veren kişinin yanlış hatırlamıyorsam birşey ? product olduğunu söylemiştiniz,bu kişinininde üzerinde başka bir yetkili yokmu acaba,şu birleşimi işini hızlandırabilecek birisi yani.diğer ülkeleri takip etmiyorum ancak eminim onlarda bizle aynı durumdadır diye düşünüyorum.5x iller ve birkaç eski il dışında illerin durumu ortada, 23-24-25-26-27-28-29-30 gibi lllerin yüksek skorlarına bakarsanız aktif oyuncu sayıları(ne kadar aktif oyuncu oldukları tartısılır haftalık tp puanları 250-300k) her il için 3-5 kişi arasında değişiyor,şirket her 3-4 ayda yeni bir il açmaya onayı veriyor iken olan illerin birleşimine neden bunca yıldır onay verip gerçekleştirmedi anlamıyorum.Bunca yıldır yapılamayacak kadar zor bir işlem olmasa gerek.İllerin hali ortada iken birleşimin başlaması için şirketteki tek bir yetkili kişinin ağzından çıkacak 2 onay kelimesini beklemek kadar sıkıcı olan birşey yoktur herhalde.Burda sizin yapabileceğiniz birşey olmadığını biliyorum,sizde bizler gibi şirketteki o yetkilinin bir zahmet onay vermesini bekliyorsunuz,daha öncede söyledim,keşke bu tarz işlemlerde onay yetkisi o ülkenin kendi takımının yetkisinde olmuş olsaydı,o zaman bunca yıl beklemek durumunda kalınmazdı.Şahsi fikrim siz eli kulağında diyorsunuz ancak,işimiz birleşim onayını verecek kişiye kaldığı için daha çok ama çok bekleriz diyorum.Epey uzun oldu kusura bakmayın.iyi akşamlar.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• Gladiatus üzerinde yapılacak her değişime, birleşime, yeni özelliklere karar veren en üst mercii Ürün Müdürü'dür.

Yaptığımız öneriler ise kendisinin önüne gider, eğer kabul ederse bir imza atar ve olay biter. Kabul etmezse bize dönüş sağlar, maalesef mümkün değil şeklinde. Birleşim konusunda çok baskı kurduk kendisine ve olumlu sonuç aldık. Lakin dediğim gibi, bu birleşim 1 - 3 - 5 Ay arasını bulabilir. Benden net bir tarih isteyecek olursanız bu yıl bitmeden diyebilirim. Gizlilik ve İmzaladığım sözleşme gereği de çok net bilgiler veremiyorum maalesef. Bildiklerimin %10'unu aktarabiliyorum sizlere sadece.

Ürün Müdürü'nün bir üstü zaten direkt Şirket Müdürü'dür. O da bu işlere karışmaz.

• Şunun şurasında zaten 3 ay kaldı yılın bitmesine. Paskalyayı Almanya birleşimine kurban etmiştik, Cadılar Bayramını da bizim birleşime kurban ediyoruz gibi duruyor.

• Ful+ful hesaplarla da denemiş bir kişiyim.

Temelleri 550 olan 110 seviye hesabı olan arkadaşım benden çok yakuy harcıyoz ne dersek diyelim bu iş sayısal loto gibi şans işi ve bunun hiçbir mantığı yok.(Tanrılar-beceri+çeviklik anlaşması-yukseltme vs aklımiza gelen reçete dağil her şeyi açikken bile)

• Ogame oynamıyoruz arkadaslar

oyunun temelleri zaten yuzdelik hesaplar

oncelikle bu durumu tam anlayıp kabullenmek lazım

GOKBORU bazı bolumlerde hesap tutmuyor katılıyorum (demirhane) ama savas kısımlarında oyuna diyecek birsey yok

hesabına gore egitimlerin geri kalmıs. ve yeraltı da levelin yukseldikce zorlasıyor.

ust leveldeki arkadasların durumu cok daha zor. sonucta en iyi son eklerle itemlerini kırmızı basmıs ve egitimlrini fullemis durumdalar ama buna ragmen yeraltında zorluk yasıyorlarsa ve bu surekli oluyorsa orda bir sorun var deriz.

ama kusura bakma arkadasım senin hesaapta zorluk yasaman cok normal.

• Ayrıca bu oyun gerçekten şans ile ilerliyor yani bir bakıyorsun her statı senden düşük olan adam seni üstüste 2 kere yeniyor raporları okuyorsun adam sana sürekli kritik vurmuş sen vuramamışsın çoğunda blok yemişsin vs. Yani yeraltında da aynı şey mümkün npclerden stat olarak yüksek olsak da bazen yenilebiliyoruz zaten hesabımız levelimize göre düşük kalıyorsa o zaman yenilme ihtimalimiz de artıyor normal olarak

• oyunda eskiden her ilde sadece 1 hesap kullanabiliyorduk tekrar eski sisteme dönülmesini şiddetle tavsiye ediyorum

malefiz zamanı etkinliklerde herkes fazla fazla hesap açıp malefiz kasıyor

veya yüksek seviyeli hesaplarla item ve hammaddeleri kasıp başka bir hesap aracılığı ile kendi hesaplarına eşya aktarımı yapılıyor bunun engellenmesi gerekli diye düşünüyorum

• bilindiği üzere eritme süreleri yersiz uzun.eritme süresi 3 gün süren yüzük ve nazarlıklar oluyor.Süreler bu kadar uzun olduğundan dolayı genelde eritmeye vermek yerine çantada vs bekletiliyor(çanta dolunca sıkıntı oluyor).Eritme sürelerine birşey yapılacağı yok gibi gözüküyor.Tıpkı hammadde deposunda olduğu gibi benzer bir sistemde sadece turuncu ve kırmızı eşyaları yer sıkıntısı olmadan saklayabileceğimiz bir depo benzeri bir değişiklik yapılabilirmi diye düşünüyorum.böylece turuncu ve kırmızı eşyaları çantada yada sandıkta döndürmekle ugraşmamış oluruz.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• Dökümhane sürelerin kısatılması çok mantıklı. Çünkü serverlerin aktifliği azalınca hammadde ihtiyacımız haliye doğmaktadır. Server birleşimi olmayacaksa bile dökümhaneye al atılması gerekir.

SaH]-[MaT[C*

İl : 32