Oyundaki Eksiklikler & Öneriler

• sandıktaki eşyaları satma konusunda umut kesilecek bir şey yok,daha önce bunun yapılacağı söylendi.(yapılacak tabi ama biran önce yapılsa iyi olur,browser oyununda insanlar kısıtlı zamanlarını oyundaki başka şeylere ayırmak yerine bu sandıkları tek tek satmayla uğraşmaktan kurtarmalı)

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• Yağmayı azaltmayacak şekilde sandık satma fonksyonu sağlanabilir, hatta daha fazla yağma yapacağımız şekilde dahi düzenlenebilir, şöyle ki sandıkları sat butonuna tıkladığımızda hepsini 1 saniyede satmaktansa, her 1 dakikada 500k altın değerinde eşya satarsa yağmayı engellemez

• arenalardaki saldırı seviye aralığına da bir çözüm bulsalar iyi olacak. (defalarca bu öneri oyuncular tarafından yapıldı ama şirket,değişiklikleri çok ama çok yavaş yaptığından henüz gerçekleşmedi) 14 seviye fark olmasına rağmen saldırı atılabiliyor (14 seviye farkı x5 eğitim birimi toplamda eğitim başı 70 eğitim puanı) hadi eğitim farkını geçtim 14 seviyeden kaynaklı eşya yüksekliğinden dolayı oluşan farkları,düşük seviyeli hesapların nasıl kapatmasını bekliyorlar acaba? (kapatmak mümkün değil iken)

Nemesis modum daha önce defalarca ilettiniz ama tekrar raporunuza bunu eklerseniz seviniriz.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• Su an en gerekli meselelerden biri bu sandik mevzusu

• Hiç aklımın ucundan geçmez bile. Ama ileri ki zamanlarda olabilir.

P1GoEd.png

• 1- her ilin 7 günlük yüksek skorunda ilk 5 deki kişilerin seviyelerine uygun iller arası bir arena kurulabilir bu arenada en uzun süre potun sahibi olan tanrının lütfu sandığı ile ödüllendirilir

2- ittifak binası olarak yeni bir bina gelir binanın işlevi iller arası ittifak savaşıdır

ittifak savaşları server farketmeksizin gerçekleşmektedir günde 2 ittifak savaş hakkı vardır 2 kerede size saldıran ittifaktan intikam amaçlı geri saldırı hakkı

pazartesi gününden başlayarak pazar akşamına kadar gerçekleşen tüm ittifak savaşları kayıt edilir gerçekleşen ittifak savaşları sol en üstteki havadislerden paylaşılır ( hem iller arasındaki en güçlü ittifak belirlenir ) ve en çok ittifak savaşı kazanan il e tanrı lütufta bulunur arena savaşlarından %100 galibiyet ve %100 altın kazancı veya keşiflerde %20 altın kazancı diyerek rasgele ödüller sunulur

• 3.önerim şu şekildede olabilir ittifaklar haftalık savaş yapıyorlar ya illaki ödül olarak tanrı lutufları olmayabilir atıyorum

Sirk turmayı nasıl pasif yapabiliyorsak isteyen ittifak iller arası savaşlarda kendilerini pasif yapabilirler

fakat savaşa katılan her ittifak ittifak itibar bedelinin %5i kadar itibari bu savaşlara katılabilmek amacıyla depozito olarak ödemek zorundadırlar

ittifakın itibarı 10m ise ve ittifakta 2 kişi varsa bunlar eşit paydaştırılaraktan ittifak üyelerinden kesilir

7 günün sonunda kazanan ittifak ortaya koyulan tüm katılımcı depozito ittifakların itibarını kazanır ve ittifak içi üyelere dağıtılır

ittifak savaşlarına ittifak içerisindeki pasif oyuncular katılamaz

iller arası savaşlar gerçekleşmeden önce her oyuncunun oyun içerisinde en az haftalık skorda 100k itibar kasma koşulu

• Tek sıkla tüm itemlere arındırma gelsin. Sürekli itemleri arındırmaktan yoruldum X/ x5 de oynuyorum.

Hele o ayakkabıdan sıkıldım. Sanki koşu yarışına katılıyoruz da ayakkabı hemen bitiyor^^

Edited once, last by SLauGHTeR ().

• İttifak depo ve Marketten item alma lv kısıtlaması Müzayede gibi olamaz mı?

+9(+2) =11 yerine 16 yapıp eşitlenemez mi?

Şuan olan

Müzayede +16lv

Market-İttifak +9lv kutsama açıksa +2 lv

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Muzayede 16 lwl degil ki 14 lwl,+2 acınca 16 oluyor

Öneriye gelince kesinlikle katılıyorum bence hepsi 16 lwl olmalı

• Güzel Düşünce arkadaşlar Ama Şöyle bir şey de var o zaman kendimizin item basmanın bir anlamı Kalmaz :)

Giyebilecemiz itemi yüksek level bir adama Daha yüksek oranla bastırırız giyeriz :)

• +2 bende hep açık olduğu için öyle yazdım.

Demek istediğim lv kısıtlaması her bölümde eşit olmalı.

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Tek tıkla tüm itemleri arındırma ve tüm itemleri satma ne zaman geliyor? ?(

x5 oyuncuları için çok zor oluyor bunlar. 1 ayakkabıyı yüzük ve kolyeyi her gün 2 defa arındırmak sıkıyor :|

Tak çıkar sonra çantadan al falan X/