Oyundaki Eksiklikler & Öneriler

• Kaç tanesi 90 level üstü peki?:|

• liderim kusura bakmayın ama aktiflikten kasıt bumudur? oyuna 5-10 dakika giren hesap ilde aktif diye sayılıyor ise oyunun bu halde olmasını anlıyorum demektir.burada size ahkam kesmek değil amacım ama,23-24-25-27-29- vs gibi illerin yüksek skoruna girip bir bakın isterseniz.in cin top oynuyor kavramıyla karşılaşıyor girip bakan.

v3pCtS.png

• Kasıyor mu, tıklıyor mu bilemem. Bilmem için detaylı inceleme yapmam lazım.

158 Tane hesapta güncel premium var ve yakın zamanlarda yenilenmiş ( Ödeme yapılmış )

Sadece 2 tık yapmak için keyfi ödeme yapanlar varsa aramızda bilemem.

• Kasıyor mu, tıklıyor mu bilemem. Bilmem için detaylı inceleme yapmam lazım.

158 Tane hesapta güncel premium var ve yakın zamanlarda yenilenmiş ( Ödeme yapılmış )

Sadece 2 tık yapmak için keyfi ödeme yapanlar varsa aramızda bilemem.

Keyfi ödeme mi ?

Keyfi ödemeden maksadınız nedir liderim. ? Server 21 de galiba en çok yatıran kişi benimdir diye tahmin ediyorum. Daha elimde alt yazisiz tavşan var idi. Bu halde oyunu ben bıraktı isem daha nice nice kişiler bırakır diue tahmin ediyorum.

Ayrıca; Yazılanları okudum, X5 gibi serverler hiç açıcı değil gibime geliyor. Arkadaşlarımızın da dediği gibi 5-10 dk bakmalık girmektedirler. Bunlar da saten diğer oyunlarda yönetici olmuş mola verirken bir iki tık yapayım demektedir. O halde bırakın da arkadaşlar x1 lerin yani eski oyun tadının zevkini almaya bakalım.

Diyeceğim bu kadar.

Saygılar, hürmet ler.

P1GoEd.png

• Yüksek seviyeler için parşömen iyileştirilmesi yapılıcak mı? Çünkü Droplar ömrümden ömür götürüyor.Kırmızı düştü diye sevinirdik bir zamanlar şimdi düşenlerin verdiği bu ve nerede kullanacağımı bilmiyorum.

2XTTdZ.png

rIlx4r.png

• Yüksek seviyeler için parşömen iyileştirilmesi yapılıcak mı? Çünkü Droplar ömrümden ömür götürüyor.Kırmızı düştü diye sevinirdik bir zamanlar şimdi düşenlerin verdiği bu ve nerede kullanacağımı bilmiyorum.

2XTTdZ.png

Denizhan abime saygilar. Ben 100 seviye olduğum halde benden ruh esansi biriktirmemi isterdi. Heyt be ne günlerdi

P1GoEd.png

2XTTdZ.png

Denizhan abime saygilar. Ben 100 seviye olduğum halde benden ruh esansi biriktirmemi isterdi. Heyt be ne günlerdi

Ruh esansını nerede kullanıcakmış ki? Merak ettim çünkü kasa için harcıyorum ben sadece :(

rIlx4r.png

• @SLauGHTeR bulunduğun il aktif bir il görüldüğü üzere.birde girip 23-24-25-27-29-31 gibi illere bak ve şükret :) gerçi bu illerde aktif ama çaktırmıyorlar herhalde.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• @SLauGHTeR bulunduğun il aktif bir il görüldüğü üzere.birde girip 23-24-25-27-29-31 gibi illere bak ve şükret :) gerçi bu illerde aktif ama çaktırmıyorlar herhalde.

460bin itibarlı biri var 50 sirada oda 92 level. Bence çok aktif değil bana göre ^^ 7 günlük yüksek skorda.

• Yüklü miktarlardan söz ediyorum. Keyfi derken.

Kırmızı kısmı hiç anlamadım gerçekten.

460bin itibarlı biri var 50 sirada oda 92 level. Bence çok aktif değil bana göre ^^ 7 günlük yüksek skorda.

senin bulunduğun ilin 7 günlük listesinin 50.nci sırasındaki olan kişinin itibarı,söylediğim illerin haftalık birincilerinin minimum 2 katı oluyor.anlıyacağın aktiflikten yıkılıyor il :)

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• HERA35 abla galiba ateş son eki olmasi lazim. Murmillo ya 50 kritik yerine 45 kritik yapıp ayrıca murmilonun yuzuklere gaius yalnızlık yapmalı. Hatta murmillo yerine 100-105 seviyeleri arasında Baltacı kullanılmalı. Tabii ki bu seviye illa ki şart değildir. Zirhi düşük boss lara karşı da Baltacı kullanılabilir.

Doktor a da sırasıyla kılıç kurt , akrep savaşçı, 3. Bilmiyorum. Böyle yapılmalıdır.

Isin püf noktası oyundan en son bıkkınlık gelip bırakmaktır abla. En iyisi budur. Tahminimce. :)

Snape liderim , dediğim kişiler diğer oyunlar da turnuva dan veyahut yöneticilik yapıp aldığı kuponlardan dolayi bu oyuna yani gladiatus oyununa yonelmektedir. Sizden ricam X5 yerine x2 veya x1 serverler olmasıdır. Başka diyeceğim yoktur.

Saygılarımla.

P1GoEd.png

• Hyperion İtibar olarak 3m ve 4m arası olanlar da vardı ama şuan il birincisi aktif değil ve onun altındaki 3 yada 5 kişi 90 gün bottan ban yedi. O

yüzden 2.5m kadar düştü. Onlar yakutla oynayıp çok seri gidiyorlardı. ^^

• Herkese merhaba

Kasa sisteminde tümünü sil seçeneği varken tümünü sat seçeneği niye yok ? Niye millete ızdırap çektiriyorlar ?

Ticari bakımdan baktığımız zaman şurda yakutla iş elbisesi alan kaç kişi var acaba merak ediyorum 10 kişiden 1 kişi ancadır. Zaten tanrıların lutfu sandığından tonlarca iş elbisesi düşüyor. Yani kar getirecek bir mevzuda değil bu niye getirmiyorlar merak ediyorum. Eğitim zamanı millete işkence başka bişey değil

Uzun süre ara vermiştim tekrar başladım anında soğuttunuz oyundan helal

• Aynı sorunu bende yazdım Umarım en kısa zamanda bunu yaparlar Pc başına Gecip 4.5 saat eşya satıyorum resem 5x sw de oynuyorum Kolay kostum Giymeye korkar oldum :)

1 öneri daha sunayım Bence Kutsamalara eklenmesi gerek Sandık uzaması için bir kutsama 3 gün 5 gün yada 1 hafta ama bu kutsama eklenmesi lazım diye düşünüyorum :)

• Oyunun herşeyden önce en büyük eksikliği bu zaten, herkes pc basında değil telefondan oynayan tonla kişi var acilen bi çözüm gelmesi lazım..

• Bu listeyi yine hatırlatayım.Dileklerden bir tanesi gerçekleşti :(

rIlx4r.png