Sziasztok. 90 es szinten ki mit ajánl?
Expedíción és alvilágban egyaránt..
Germánia inkább, vagy Afrika?
Eddig Germániában voltam, átjöttem most Afrikába, eddig úgy néz ki jobban adja a lóvét, meg Afrikában alvilágban már ugye lehet haladó szinten tolni..
De viszont afrika 40 es szinttől, Germán 60tól lehet menni, tehát germánia fejlettebbeknek való? Tanácsokat várok
melyik éri meg jobban
on all ruby purchases!