Játékos kérdez, Játékos válaszol

• Sziasztok. 90 es szinten ki mit ajánl?

Expedíción és alvilágban egyaránt..

Germánia inkább, vagy Afrika?

Eddig Germániában voltam, átjöttem most Afrikába, eddig úgy néz ki jobban adja a lóvét, meg Afrikában alvilágban már ugye lehet haladó szinten tolni..

De viszont afrika 40 es szinttől, Germán 60tól lehet menni, tehát germánia fejlettebbeknek való? Tanácsokat várok :) melyik éri meg jobban

• Szia! Afrikában érdemes legalább 96os szintig maradni (azt hiszem, akkor nyílik meg Germániában az újabb terület), addig megéri ütni a Mesoai oázis főnökét (Elefánt démon), mert dobhat jó nyersit és kis eséllyel malefot és ha elég erős vagy akkor az Elveszett kikötő haladó kazamatát (Romlás szívében), ha nem akkor a Piacteret (Umpokta törzs kezdő)

• Sziasztok :) Ki mit ajánl 90 -es szint felett?
    Arénában 1. vagyok, szinte nincs ellenfelem, viszont a turmában már a top 5 közül mindenki pépessé ver...

Kis tanácsot kérnék, közel 7 éve játszom, akkor még máshogy volt ugye minden, karizma volt a legfontosabb, már most nem. lényeg a lényeg, ALVILÁGI kariban kérnék egy kis tanácsot..

Régi időkből maradt rám, hogy

Samnit - Samnit - Samnit - Elit legyen a zsoldos, valamint az alap alvilági kari legyen a gyógyító

Samnitokra dobáltam antonius cuccokat, elitre luciust... fegyverek antonius-antonius - antonius, eliten pedig ichorus

• Sziasztok

Az összevonásokról lehetne konkrét infókat adni .

Ma is be akartam lépni a már összevont 50 szerverre és nem engedett mert azt írta hogy a szerver összevonás alatt .

Vala mi menetrendet is írhatnának a GO.-k vagy a megbízottak .

• Szia!

Ha jól tudom most vonják hozzá a lengyel 4x szervereket az s50-hez, ezért nem elérhető.

A nemzetközi fórumon van egy bejegyzés, amiben rendszeresen frissítik az infókat az összevonások időpontjairól:

Merges 2022

Mindenesetre jó tudni, hogy minden alkalommal félnapos leállás várható amikor új szervereket vonnak be.

Edited once, last by Rigel ().

• Szia

Ha egyesületre gondolsz akkor rámesz arra az egyesületre ahova menni szeretnél s ott lesz egy olyan hogy " Jelentkezés az egyesületbe "

Aztán megjelenik egy kis szövegdoboz , oda be irhatod a jelentkezési leveled s vársz hogy elfogadjanak vagy irsz a vezetőnek/ ügyintézőknek hogy jelentkeztél

Remélem segithettem !