Játékos kérdez, Játékos válaszol

• Csak hogy tetözzem az élményt.. Ez egy tegnapi eset..Véleményem szerint semmi esélyének sem szabadna lennie..Túl nagy a szórás a %os értékeknél(találati esély,krit,blokk,krit elkerülés) Valamint 15 kör helyett legalább 20nak kellene arénában lennie

Az 50% az legyen 50% tehát 10/5 eset és nem 10/0tól 10/10ig terjedö intervallum

• 19 az már durva, én ki is léptem volna a pi...ba kb.

Nekem többnyire sikerül ha leveszem a fegyverem. Amikor nincsen rubinom 5-6.-ra, hogy véletlen se legyen meg a ruha. Amikor rendelek rubint akkor 1-2.-ra sikerül már. Véletlenek tudjátok! :)

• Sziasztok.... Szólna valaki Kovinak a 26-son és HH Fayevneka 23-son hogy bekapcsolva felejtették a BOTOZÓ PROGRAMOT.... 10-30 közötti támadás napi szintem nem hiszem hogy a személytől jön... Köszönöm

• Sziasztok.... Szólna valaki Kovinak a 26-son és HH Fayevneka 23-son hogy bekapcsolva felejtették a BOTOZÓ PROGRAMOT.... 10-30 közötti támadás napi szintem nem hiszem hogy a személytől jön... Köszönöm

Kovi miatt tiltották S26-on Hollo-t, mert jelentette botozásért. Bizonyítéka persze nem volt még is csücsül 2038-ig. Álszent egy ember ez a Kovi. Miatta halt ki az egész S26, pedig nem volt egy rossz szerver. Kár hogy ilyen 'játékosok' akadályozzák másoknak a szórakozását. Kapásból tudnék 4 régi játékost aki visszatérne ha kitiltanák őt.

Nem személyeskedek, tanultam belőle... De tudnék mit mesélni...

Ha van aktív admin, akkor egy kivizsgálást lehetne indítani (screenshotot csatoltam).

• Most úgy őszintén ,már ez lesz? a gyengébb nyer ,az erősebb meg szív? mert akkor inkább törlöm az összes karim.

Tehetnék fel több 100képet ,de ez a ma délelőtti ütötte ki végleg a biztosítékot.

• Most úgy őszintén ,már ez lesz? a gyengébb nyer ,az erősebb meg szív? mert akkor inkább törlöm az összes karim.

Tehetnék fel több 100képet ,de ez a ma délelőtti ütötte ki végleg a biztosítékot

Sajnos ugyen ilyen esetekben van nekem is részem és keresem, de valahogy nem találom a magyarázatot :/

• Sziasztok!

Megpróbálom amennyire lehet röviden összefoglalni a kérdésemet :) 97-es szinten jelenleg szeretnék összedobni egy nari anton-merénylet és táliths-magány itemet, valamint egy piros fegyvert lehetőleg 100 előtt. A problémám az, hogy nem igazán bővelkedek a szükséges narancs nyersikben, pirosban pláne nem :) Az eddigi kovácsolások során mindig próbáltam biztosra menni, mindig megvártam amíg valamelyik klántársam bevásárolt arany malefből majd eladta. De ahogy folyamatosan lankad az aktivitás a szerveremen, úgy egyre kevésbé van lehetőségem ilyesmire.

Pár hónappal ezelőtt említett valaki a fórumon valami olyasmit, hogy sokkal hatékonyabb az, ha kovácsolás során a szükséges nyersiknek nem a 100%-át töltöd fel olyan színnel, amilyet akarsz, hanem érdemesebb több kovácsolást indítani kisebb eséllyel. Bár a leírtak piros cuccokra vonatkoztak, gondolom kicsiben is működne. Az én esetemben tehát olyan 15-20% narit tennék bele, a többit meg bármi más színű trash nyersivel tölteném fel.

A kérdésem tehát hogy megérné-e ha így csinálnám? Egyáltalán érdemes-e az én szintemen ilyesmivel foglalkozni, ha a nari droppok nagy részét 102-től fogom kapni az Extersteintól?

Sry előre is, ha hülyeséget kérdezek :) Próbáltam innen-onnan tájékozódni, mert nem igazán volt eddig tapasztalatom 90 fölött

• Rigel pont hogy értéktelen nyersikkel kell a jobb minöség esélyét növelni :)

Tegyük fel akarsz egy narancs antonius merénylet mellkasit zsoldosra, akkor sárkánypikkely,ametiszt,aranyérc amiböl narit teszel bele a többit lilával pótlod, raksz hozzá egy bronz üllöt és máris van nagyjából 25-30% esélyed narira plusz egy pici pirosra is :).. ha nem sikerül vagy lila lesz buktál 1 bronz üllöt és az olcsó/értéktelen nari nyersiket, ha pedig beadja narira akkor szinte ingyen volt :)

Edited once, last by Zarenic ().

• Sziasztok!

Ez a Kovi tényleg nagyon uncsi, vagy ennyire élettelen vagy valami programot használ.

Nektek sikeres volt a mostani kosztüm event? Én most egy 2-3 hónapra abbahagyom. 6 darab ilyen készült és csak 1 darab lett piros. Emelett próbálkoztam vagy 24X a Gaius Infernoval: kék-zöld-lila pokolkövekkel és 10-20-30% pirosora. Semmi. Ez az event egy nagy nulla volt, mintha programozva lett volna? Kár volt Rubint töltenem, de nem baj engem nem húz fel. Majd pár hónap múlva tali! :)

Gaius Rongyok Inferno

Információ

Esély a sikerre: 76%

Összetartozó lelkek: 0%

időtartam: 04:10:03

Minőségi szint:

31% Narancs

69% Piros

• Ja,sikeres volt.ket probalkozas gaius rosszindulatra 20% esely volt pirire...70%-os esellyel mindketto piros lett.

Masik szerveren piros sebi szenvedes jott ossze elsore.Ez is 20% eselyes volt pirire,viszont itt mar 99% esely a sikerre.