Játékos kérdez, Játékos válaszol

• Szia.

Gondolom az isten végzet ládára gondolsz.

Az az igazság hogy volt rá régebben egy módszer hogy hogyan tudtál kipörgetni amit akarsz de már sajnos állítottak rajta.

Mostmár teljesen véletlenszerű az egész.

Ha megnyomod az állj gombot akkor se mindig ugyan úgy áll meg.

Van amikor megy még egy kört van amikor nem.

Ha ruha darabot akarsz kipörgetni ajánlom hogy vedd fel a főkaridra azt az öltözéket amelyikből hiányzik az az darab amit szeretnél és úgy pörgess.

De hagyd hogy magától megálljon.

Nekem legutóbb így jött be a 3. pörgetésre talán.

De ugye nem biztos hogy azért sikerült kipörgetnem mert a főkarimon olyan öltözék volt.

Lehet hogy eljött az ideje vagy nem tudom. 😀

Ez csak egy tanács,hátha sikerül neked is.

Majd írd meg kérlek hogy sikerült e így.

Kiváncsi vagyok rá.

Edited once, last by grandpeti ().

• random az egesz,de ha van sok dobokockad akkor mindig addig porgesd amig be nem adja azt amit akarsz,ennyi az egesz,tobbet nem tehetsz,s23-on mozgekonysagra vadaszok,igy csak akkor porgetek ha legalabb 2 db van

• Hát zsoldosra se jobb rubint elverni amikor elverek 50-100 ubintot forgatásra ott is de még 1 értékelhetőt se ad be....

Lutri az egész mind a kovácsolás ott is folyamat 30% narancs 70 pirosra 10-ből 8x minidg nari lesz milyen érdekes bezzeg fordítva nem igen akar lenni ki van ez találva;(;(;(:thumbdown::):)

*Hozzászólások összevonva - Lorovus

• Igen 👍

Szóval hiába jöttök 50x rám, lópikula estifény jár érte 😂😂

Kerüljük a felesleges konfliktusokat. - Shaiyla

Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

• Gondolom Goffy vagy kikas meg a többiek se sült galamb miatt mennek az emberekre napi 20x :-)

egyik sem én vagyok, nem tudok nyilatkozni 👍 nálam nem divat a dögöljön meg a szomszéd tehene is 🤫

• valami admin adhatna választ, hogy ez hogyan műkődik.hiába ütöm körbe a szervert, nem változik a sorozatos győzelmem!!!

Igaz,admin nem vagyok. De gondolom csak akkor fog változni, ha a már meglévő sorozatos győzelmet túlléped. Vagy valami 😁

• Elvileg csak a szerveredre vonatkozik már ,azon belül is az arénádra,szal teljesíthetetlen feladat :)

Mondjuk nekem s2őn már a 40es ligában meglett ,ami nem most volt :)

Eredményeknél vonatkozik még a CT-re is. CT-ből akartam volna megcsinálni. Ütöttem a velem egy szerveren, és egy ligában szereplő gladiátorokat CT-ben... Csak akkor érzékeli ezt, hogy ha megyek felfelé a CT-ben, és ütöm sorba az embereket amíg nem érek a top 1re? Mert ha igen akkor van értelme:)))))