Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Azért jó ez a beszélgetés, mert legalább az adminok addig is dolgoznak, amíg elolvassák <3

    Ja,csak lehetne normalisabb beszelgetes is,mondjuk mindenfele gyulolet nelkul,foleg hogy lassan itt a Karacsony,az emberek megbekelhetnenek egymassal,foleg jatekosok,de akar a jatekosok a go-kkal is.Jo lenne erre a kis idore felretenni a haragot,sertodottseget,hogy legyen egy tenyleg bekes Karacsony,itt a forumon is. :)

  • Nagyon sajnálom, hogy időről, időre ugyanezt el kell játszanunk itt a fórumon, hogy teljesen eltereltek egy témát az eredeti céljától. Arról már nem is beszélve, hogy ezt sokszor milyen stílusban teszitek.

    Való igaz, hogy ez egy harci játék, ami képes az emberből indulatokat kiváltani, de ezeket a dolgokat a játékon belüli csatákban rendezzétek le és ne a fórumon.


    Azonban a játékon belül és itt is tilos a másikat sértegetni és provokálni.

    Ezen túlmenően már több, mint 2 oldalon keresztül teljesen más irányba tereltétek ezt a témát mint, amiről szólna. Így mindenki aki hozzászólt a témához megszegte a fórum szabályzat, hozzászólásokra vonatkozó pontját.


    Az itt leírtak igazából nem valók a fórumra, mivel az egészet csak a másik provokálására fordítottátok. Így ezt folytatni semelyik témában nem engedélyezett.

    Amennyiben úgy vélitek, hogy egy játékos társatok vét a szabályok ellen, akkor ezt lehetőségetek van jelezni nekünk a támogatói rendszerünkön keresztül. Ezért megkérünk titeket az ilyen eseteket ott írjátok meg nekünk és ne egymást provokáljátok a fórumon.


    És köszönjük a figyelmességeteket is, hogy "addig is dolgozhatunk" amíg mindezeket végig olvassuk. Bízok benne, hogy akkor is ilyen pozitív módon fogtok hozzá állni a dologhoz, amikor éppen az esetleges büntetéseiteket töltitek a vétségeitekért.


    Ezt az egészet vegyétek egy utolsó kollektív szóbeli figyelmeztetésnek, amennyiben tovább folytatódik akár itt a téma újranyitása után, akár más témában ez a fajta viselkedés, úgy számíthattok akár arra is, hogy visszamenőleg megkapjátok mindezekért a szankciókat!


    A téma még egy kis ideig zárva marad, így remélhetőleg mindenki megtudja állni, hogy befejezze a szabálytalan magatartást.


    Amint újra nyitásra kerül, úgy pedig a téma szabályai szerint használható tovább!

  • A téma ismét nyitva. Még egyszer megkérek mindenkit, hogy innentől rendeltetés szerűen, arra használjátok a témát amire létre lett hozva!

    A téma szabályait az előző hozzászólásomban olvashatjátok!

  • Sziasztok.

    Akkor én megszeretném kérni ezt a topik használó közösséget, hogy válaszoljanak nekem.

    Nemrégiben több évi játék után úgy gondoltam feljövök ide és véleményt nyilvánítok. Hát mostmár rájöttem “rossz” ötlet volt.

    Hirtelen több évnyi játék után arra léptem be tegnap este hogy az azonosítóm 2038-ig tiltva van: felhasználási feltételek megsértése miatt. Tudom, tudom megsértettem itt 1-2 embert, de ilyet csak úgy lehet? Rendben elfogadom hogy esetleg vádaskodtam, csúnya dolog volt. De ezt akkor sem lehet megtenni.


    Tegyük fel tanultam az esetből. A kérdésem a következő: mennyi időn belül szokott válaszolni a support? Ugyanis se figyelmeztetést, se bizonyítékot nem kaptam. Sőt azt sem tudom miért tiltottak.


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Sziasztok szép estét!


    Eurogame ha tiltottak akkor 100% hogy bizonyítékot kapnod kellett de ha netán mégsem kaptál bizonyítékot akkor a support tévedett! Vagy kitudja. Csak ők tudják.

  • Sziasztok szép estét!


    Eurogame ha tiltottak akkor 100% hogy bizonyítékot kapnod kellett de ha netán mégsem kaptál bizonyítékot akkor a support tévedett! Vagy kitudja. Csak ők tudják.

    Szia Boss, tényleg semmit nem kaptam sajnos. Nem is tudom miről van szó. De mostmár lassan 24 óra hogy nem tudok belépni. Kicsit erős, már csak 20 év van vissza mire feltudok menni lementeni a csomagjaim.


    Amit írtál atyáról ez igaz? Nem hinném... Elég furcsa hogy hirtelen a semmiből tiltást kaptam. Segítségeteket szeretném kérni !

  • A tiltásokkal kapcsolatban csak és kizárólag jegyrendszerben lehet érdeklődni, és nyilvánvalóan csak ott fogsz érdemben választ kapni az illetékesektől. Megértem hogy sürgős, de ők is emberek, így előfordulhat hogy kicsit hosszabb az átfutási idő.


    "Ne beszélgess/ panaszkodj a játékbéli vagy fórumos figyelmeztetésekről vagy tiltásokról a fórumon – inkább vedd fel a kapcsolatot velünk a Támogatói rendszerünkön keresztül.) "

  • A tiltásokkal kapcsolatban csak és kizárólag jegyrendszerben lehet érdeklődni, és nyilvánvalóan csak ott fogsz érdemben választ kapni az illetékesektől. Megértem hogy sürgős, de ők is emberek, így előfordulhat hogy kicsit hosszabb az átfutási idő.


    "Ne beszélgess/ panaszkodj a játékbéli vagy fórumos figyelmeztetésekről vagy tiltásokról a fórumon – inkább vedd fel a kapcsolatot velünk a Támogatói rendszerünkön keresztül.) "

    Megtörtént, a válaszotokra várok. Mindenki tudja mennyi arany és értek rejtőzik a csomagokban. Amit napi szinten van hogy többször le is kell menteni. Ezért kérem a segítséged. Előre is köszönöm.

  • Csupán ezt élvezi,ha már más sikere nincs is. Meg hát a bújkálás csupán.

    Csak az a baj hogy ennyi év után már kiszámítható,csupán már az írás stílusából is. :)


    Szép estét


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Tiszteletes meg még egy két ombre onnan ugyanúgy trükközve játszik, csak nem érdekli még a kutyát sem... ☝️


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • 2038????? :0

    Az durva azért.

    1-2 évre azt mondom oké,de 20 év...

    Olyan mint az életfogytiglan. :(


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]