Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Szia Tomi !


    Semmi köze a rucinak hozzá; nálam már kb 1 hónapja ez a tendencia ; köszönöm ,hogy felvetetted a kérdést .


    Jelenség az is ,hogy jelzi a pokolkövet és a végterméknél még sincs az olvadt matériák között .


    Bár szerintem hasonló válaszokat fogunk kapni mint ezidáig ,ahogy elnézem a német fórumon az alvilágot is sérelmezik (jogosan ) hiszen valamiért ott is egyre több a bukta .


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

  • Olyat en is eszrevettem hogy nem mindig olvad az amit mutat hogy kellene,de hisz tekit is mindig mutat aztan milyen ritkan olvad :)

    Szerintem random ez is,vagyis van egy bizonyos %-os esely minden nyersire hogy olvadjon vagy sem.De tudjatok a szerencsefaktortol fugg ez is :)

  • Szia Atom!


    A Játsz gombra kattintva lehetőséged van az alsó táblázatból választani egy szervert, ahol még nincs játékos karaktered (Kezdj egy új provincián) fejléccel szerepel. A Mutasd mindet opcióra kattintva láthatod a további szervereket.


    Sajnos olyan szerverre, ahol már található legalább egy karaktered, jelenleg nincs lehetőség új karakter indításra. Azonos szerveren csak úgy lehetnek multi karaktereid egy lobby fiókon belül, ha a lobby előtt készített accountokat vonsz össze egy lobby fiókra.


    Olyan szerverre tehát, ahol már van játékos karaktered, csak új lobby fiók létrehozása után tudsz karaktert indítani, azonban előfordulhat, hogy ezeket a lobby accountokat a későbbiekben sem leszel képes összevonni.

    Remélhetőleg a lobby egy későbbi verziójával megoldható lesz új karakter indítása a lobby fiókon belül olyan esetben, amikor már található azon a szerveren karakter..

  • Sziasztok



    Van most két Antonius tekercsem, különböző színűek. Az egyiket a Crazy Addon szerint már megtanultam, a másikat nem. Meg lehet tanulni két különbözőt ugyanabból tekercsből, ami esetleg más összetevőket kér a kovácsolásnál? Vagy ez csak valami bug?


    Köszi

  • sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy van e lehetőség kombinált keresésre?


    köszönöm a választ.


    üdv,
    szappan

    Szia,mivel a csapat nem igazan ertette a kerdest mertem vallalni hogy valaszolok:

    Aukcion es piacon egyforman mukodik a targyak keresese,es kombinalt kereses csak ugy megy tapasztalataim szerint hogy pl. beirod zombers gladius es akkor kiadja a zombers gladius fegyokat...ha hozzarakom azt is hogy magabiztossag,akkor nem fogja csak azt az egyet kidobni...ha csak ugy irod be hogy zombers magabiztossag nem adja ki


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

  • Igen, erre gondoltam, hogy például az aukción szeretnék rayols, uróthiens, tálths cuccokat keresni, akkor külön kell beírnom őket. És a kérdésem erre irányulna, hogy van e olyan lehetőség, hogy ezek egyszerre történű beírásával tudjak keresni egyidőben, az összes cuccot.

  • Sziasztok!


    Van egy dolog, ami érdekel engem, és az is, hogy miért nincs rá semmilyen szabály:D

    A kedves S23-as szerver néhány játékosa, szeretettel regisztrál át más szervere, szerverekre, hogy megmutassa a foga fehérjét, magyarán megmutassa magát, hogy mennyire tudd fenyegető lenni:) Nos kedves S23 az S27-es szerver játékosai nem félnek tőletek, sőt azt akarják java részt hogy legyen szerver össze vonás veletek, és ne csak 10-15 szintről magasabbról üssetek lejjebb, hanem szinten tartva is:)


    A kérdésem a következők lennének.

    Várható e szerver összevonás, és ha igen mikor?:)

    Van e bármiféle szabályzat a fenyegetésekre más szerverekről?:)

    Edited once, last by proki ().

  • Szia proki!

    Várható e szerver összevonás, és ha igen mikor?:)

    Sajnos erre a kérdésre továbbra is azt tudjuk válaszolni, amit már számtalanszor leírtunk nektek, hogy jelenleg nincs információnk arról, hogy mikorra várható szerver összevonás. Amint lesz róla információnk azt a híreknél közzé fogjuk tenni. Egy biztos, mindenki tisztában van vele, hogy szükséges a szerverösszevonás és minden bizonnyal éppen ezért sor is fog rá kerülni, a nagy talány már csak az, hogy mikor... Tehát felesleges újra és újra feltenni ezt a kérdést, amint lesz valami fejlemény tájékoztatni fogunk benneteket.

    Van e bármiféle szabályzat a fenyegetésekre más szerverekről?:)

    Természetesen a fenyegetés semmilyen formában nem megengedett, ha bárki megfenyeget a játékon belül, vagy esetleg a fórumunkon úgy kérlek jelentsd azt üzenetet. (Hiszen a privát levelezéseiteket mi nem látjuk, csak azokat az üzeneteket tudjuk megtekinteni amelyeket a jelentés gombra kattintva láthatóvá tesztek a számunkra.

  • Sziasztok!



    Többen jelezték a klántársaim közül, hogy HH_aATYa_HH rengeteg támadást intéz feléjük, ami nem is lenne baj ha nem a nap 24órájában folyamatosan történne ez. 0-24-ben online van a srác és nehéz DP-zik, erre egy ember biztos nem lenne képes, úgyhogy arra gyanakszunk hogy BOT-ozik. Kérem a GO-kat ellenőrizzék őt ( de még akár több embert is s23-on, mert hallani ilyen-olyan teóriákat, hogy csalnak és többféleképpen megszegik a szabályokat, malef event stb).



    Azt beszéltük, hogy számunkra ez nagyon morál romboló és így nem is éri meg tovább játszani, ha valóban külső alkalmazásokat használ sose tudjuk beelőzni, így haszontalan a továbbiakban folytatnunk a játékot.

    Kérem a különböző szervereken lévő társaim visszajelzését is, ha náluk is ez a probléma áll fent akkor egyértelmű, hogy csal az emberünk.



    Fibonacci:

    https://kepkuldes.com/image/h3kxQe

    https://kepkuldes.com/image/h3kUnm

    https://kepkuldes.com/image/h3kBRt


    És ez még 2 játékos:) és még van egy két játékos akiket az elmúlt 72órában megállás nélkül támad:)



  • Bro, HH-s a tag, úgy se kap semmit xd

  • A szabályok mindenkire érvényesnek kell lennie:D Attól hogy HH-s ugyan úgy csalhat mint sok más játékos akiket már kitettek emiatt:D Nekem senki nem fogja tudni megmagyarázni azt hogy 72 órát ül a gép előtt és megállás nélkül nyomja:D

  • Szép jó estét.

    Atyánk már csak ilyen 😂

    Még az üzeneteket is a bot írkálja helyette éjt nappal, meg a mentéseket is intézi 😂😂😂

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Végtelen boldogsággal tölt el, hogy a játékkal csak ezek a problémáitok vannak, a valós problémákkal ellentétben. 🤭

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Én nem állítottam, hogy probléma számomra, mindössze szórakoztató! :D