Játékos kérdez, Játékos válaszol

• Habzo szajban mi a serto?Ez egy kifejezes azokra akik olyan gyorsan beszelnek esz nelkul altalaban hogy kozben kopkodnek.Hat az alkoholistaban?Igy nevezik ugyanis azokat akik alkohol fuggok.

Btw a megjegyzesed nem relevans,ugyanis nem a gok-hoz intezted kerdeseid,ez most tipikus pelda volt arra hogy belem koss :(

Szoval legyel szives es ezt hanyagold,nem jutsz vele elorebb az eletben.

Igy nem csodalom ha ezt a topicot is bezarjak,de elotte szeretnek a kerdeseimre valaszt kapni a GO-ktol,ha tudnak valaszolni.

€dit by Thalvith:
    Figyelmeztetés!

• Peti!

A szabályok nem vonatkoznak mindenkire ezek szerint! Tegnap írtam, hogy ne sértegessen, ma folytatta. A team mit válaszolt?

Mindenki gondolkodjon el hogy amíg neki a legapróbb dolog is bántó, addig ő mit enged meg magának.

Ne forgassátok ki se a szabályzatot se mást.

Szóval van akinek figyelmeztetés jár, van akinek semmi.

Na, itt az újabb magasröptű írás:). Megmagyarázza, hogy amit írt az tulajdonképpen sértés - ész nélkülinek és alkoholistának tart másokat -.

€dit by Thalvith:
    Figyelmeztetve!

• Így van!

Azt nem értem hogy a trágya vagy széklet vagy mit írt ki valaki az sertő meg bla bla....

De az hogy alkoholista meg mittudjam én mi az nem!!

Hát megy a kivételezés rendesen!

€dit by Thalvith:
    Figyelmeztetve!

• Szia! Igen. Ez így van már a kezdetektől fogva. Több szerveren ennek érdekében összezárnak a játékosok és sokan megszerzik az első helyért járó jutalmat. Persze sajnos vannak magánzók is :(

• 110-es szint körül milyen tekercseket érdemes vadászni az aukción (pl Joves), egyáltalán mikortól jelennek meg? Illetve az antonius/Lucius cuccok kb meddig jók (magyarán most még csináljak sárga/piros cuccokat, vagy már inkább várjak, hátha jön új teki?). Köszi!

• 110-es szint körül milyen tekercseket érdemes vadászni az aukción (pl Joves), egyáltalán mikortól jelennek meg? Illetve az antonius/Lucius cuccok kb meddig jók (magyarán most még csináljak sárga/piros cuccokat, vagy már inkább várjak, hátha jön új teki?). Köszi!

Aukción amit várhatsz az a Gaias (140) és az Accas (150). A többi pl. az általad emlitett Joves kizárólag alvilágból jöhet.