Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Itt kiemelném ezt benne;


    *Lehetőség nagyobb minőségi szintek elérésére a Magus-nál.



    Ezt a javaslatot még a régi fórumon én vetettem fel és látom ,hogy be adtátok,örömmel tölt el,a gond,hogy még nem történt semmi ezzel kapcsolatosan.

    Amit még észre vettem,hogy a kovácsműhelyben esetleg rontottatok mindennek a tulajdonságán,mert egy ugyan olyan Antonius Belező merénylet fegyvert,mint most van egy 115-ös szinten 309-369-ig sebez és ugyan ezt csak nagyobb szinten 119-es szinten Antonius Halál angyala merénylet 264-324-ig sebez kicsit durva. Más is megfigyelte ezt a jelenséget az egyesületben,hogy ez mitől van? A fegyvert csak példának hoztam fel,de minden másban gyengült a sebzés a fegyvereknél,drasztikusan a kovácsműhelyben. Hozzáteszem mindkettő narancs színű. Meg lehet nézni a karakteremen és a II-es zsoldosomon a különbséget.


    https://s25-hu.gladiatus.gamef…3d709c7150288f2e9af9652a2

    [mod='Thalvith']Áthelyezve[/mod]

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Halkan kerdezem, hogy ezek mindkét esetben javitas utani értékek?

    Szia Tiian,javítás utáni értékeknél mire gondolsz,pontosan? Munkaasztalnál lehet javítani,de ott nem változik a sebzés tudtommal.

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • hmmm ez felettébb érdekes ,változást csak ha jól emlékszem annyi,hogy csökken ha nem javítod,de itt szó sincs javításról, ha nő a szintje ,csökken a sebzés kovácsolásnál?vagy mire gondolsz Trax,kifejtenéd bővebben?

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Elnézést kérek,most ki próbáltam és tényleg meg növelte a sebzést,én ezt eddig nem tudtam,nem szóltam semmit :D

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Ezért nem mertem kovácsolni,mert mindig érték alatt mutatott és nem értettem,de így már okésos :D


    Ebben igazad van holtjáig tanul az ember :D

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Tisztán emlékszem rá, 86os szintű voltam, mikor mondták, hogy a felszerelés javitasa mit ad... :D feljavitottam mindent, aztán az összes létező ellenfelet kihivtam a szerveren, olyan boldog voltam.... :DDD

  • Üdvözletem!


    Sajnálatos dolog történt velem, próbáltam belépni a gladiatusomba mint minden nap el volt mentve a nevem és a jelszavam, csak a provinciát ki választottam és már léptem is be. Pár napja azt írta ki hogy hibás jelszó, na mondom be írom akkor saját kezűleg hátha úgy jó. Sajnos úgy sem sikerült, pedig 100% biztos vagyok hogy ez a jelszavam mert telefonról léptem be párszor. Kértem jegyet. Le írtam mindent, hiába kértem új jelszót az emailemre elvileg az se jó, most írtam nekik hogy megtudnák-e mondani hogy mi az emailem, mindent el tudok mondani hogy a táskámba mi hogy volt rendezve, a barátaimat stb stb amit csak én tudhatok. Szerintetek van esély hogy vissza kapom?

  • ""Mostantól minden kovácsolási ablak használható aranyért vagy rubinért.""


    Ez azt jelenti, hogy a korábbi 2 helyett akár 6 kovács is mehet egyszerre rubin nélkül?



    Válaszotok előre is köszönöm!

    [mod='\'Thalvith"'] Áthelyezve![/mod]

    Edited once, last by Trax_01 ().

  • Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha egy kapott tárgyat feljavítok és úgy teszem be a kohóba akkor több nyersanyagot kapok belőle, mint ha feljavítás nélkül kohóztam volna be?

  • Sziasztok!


    Egy bugot szeretnék bejelenteni:)

    Kicsit érdekesnek találom, hogy 112-es szinten több tapasztalat pontot kell összeszedni, mint 115-ös szinten:D

    112-n 53K tapasztalat pontot kér míg 115-n 48k tapasztalatot :D nem tudom másnak feltűnt e hasonló jelentség.