Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Hogy lehet az hogy 24 óra alatt 6szor támad az arénában Hollo a 26-os szerverről?????

    Nem csak 5-ször lehet 1 nap alatt???

    19:06:38 Hollo (26) [HON] 7.381 Részletek

    18:48:29 Herry (15) [GALL] 622 Részletek

    18:41:39 Csb149 [SICULUM] Részletek

    18:36:26 SilverShark (5) [TRIAD] 897 Részletek

    18:29:26 SAKK-MATT*lady* (15) 622 Részletek

    18:03:48 Hollo (26) [HON] 7.381 Részletek

    17:27:21 Kovi (26) [G.D] 7.230 Részletek

    16:22:36 Hollo (26) [HON] 13.925 Részletek

    15:40:15 Hollo (26) [HON] 14.262 Részletek

    14:53:08 HH_Sphinx (23) [HH] Részletek

    14:48:20 Hollo (26) [HON] 14.049 Részletek

    14:05:33 Hollo (26) [HON]

    Áthelyeztem
    Thalvith

  • Üdv!

    Provinciában nincsen korlátozás, bármennyiszer bárki megtámadhat, csak 5 támadás után nem rabol aranyat, csak az alapot.

    Áthelyeztem
    Thalvith

  • Sziasztok!


    Olyan kérdésem, hogy a régi fórumon talált gyakorlási kalkulátor, milyen képlet alapján működik az egyes gyakorlási pontok meghatározása?

    Köszönöm előre.

    És elnézését ha rossz helyre lett feltöltve.

  • Sziasztok!


    Olyan kérdésem, hogy a régi fórumon talált gyakorlási kalkulátor, milyen képlet alapján működik az egyes gyakorlási pontok meghatározása?

    Köszönöm előre.

    És elnézését ha rossz helyre lett feltöltve.


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

  • A régi gyakorlási kalkulátor már érvényét veszítette,hisz nem érvényes,minden megváltozott azóta. Alvilág-ból Kazamata lett,az alvilág 100-as szinttől elérhető,ami pedig anno volt az arra lett ki számítva.

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni,hogy tekercses eventkor ha előtte való nap rakom be a kohóba a tárgyat, de csak event napjára olvad ki, akkor érvényes rá a plusz 10% esély, hogy kidobja a szükséges tekercset?

  • Kaptam már event után is tekercset, bár lehet csak szerencsém volt :)


    Tegnap két kohót indítottam. Mindkettő ma délelőtt kész is lett. Nem jött tekercs, ahogy abból a tárgyból sem amit ma tettem be a kohóba és már szintén kiolvadt.

  • Mivel nem találtam meg a kérdésemhez tartozo témát igy ide irom.Hogy van az hogy elkezdem a közepes dp-t a 18 pontbol valahogy nem igazán lehet befejezni hanem csak rubinnal?Bár ez igaz mind3 nehézségre magam ellen kikapok van h 9 szer is.aztán csak rubinnal tudom bfejezni.Szándékosan igy van ktalálva a játék?Vagy ez csak nállam lenne igy beállitva?Értem én hogy kell a pénz de ez már tulzás hogy szinte minden alkalommal rubint kell használni ahhoz hogy befejezzem a dp-t.

  • Ha van mozgékonyságod akkor nem kell rubint használnod! 1 mozgékonyság 3 pontot ad. Ha nincs akkor próbálj pörgetni!


    Egyébként a DP ruha megszerzésével szerintem mindenki bajlódik. Az igaz, hogy nem tiszta valami, mert van, hogy vereség nélkül megszerzem a ruhát, van mikor bejön 6-7 vereség is.

  • Sajnos nincsen mozgékonyságom.elfogyott.ma is lementem dp3-at tolni holt lelkektöl 6 szor kaptam ki.és még a többi ellenfél ott van.szándékosan igy van csinálva az egész játék vegyél rubint aztán kész.hogy egyesek megtömjék a zsebüket .ahelyett hogy végre normálisan megcsinálnák a játékot.

  • Már régóta megmondtam, az Alvilág = Mágus. Szándékos lehúzás az egész.


    Több javaslatot is tettem miként lehetne változtatni rajta.


    Sajnos süket fülekre talált valamennyi.


    Üdv.: Trax

  • Helo

    Mai dp1 eredmény 8bukta és maradt még 3 ellenfél.ismét csak rubinnal tudom befejezni a dp-t.kérdezem én tesznek e ezellen valamikor valamit vagy direkt igy hadják vegyen az ember rubint és ennyivel le van tudva.elöbb utobb megunja a játékosok nagyja akik még játszanak aztán bezárhatják a boltot.

  • Milyen gyakran mentek alvilágba ha szabad érdeklődnöm? Választól függően tudok egy kis segítséget nyújtani/tanácsot adni, hogy ha magadtól nem kapsz ki, akkor a többi ellenfél miatt már ne veszítsetek rubint.

  • 5-szörös szerveren 24 óra a hűlés, nálam 4x-esen 30 óra, akkor pedig nálad 2x-esen 60 óra lenne ami 2,5 nap nem?



    A lényeg amit akarok, hogy ha a hűlési idő lejártával mindig egyből mész alvilágba, mint én, akkor nem fogod tudni mindig használni Vulcanus páncélját, Diana biztos kezét, plusz esetleg a Mars egyensúlyát egyszerre, ezért pl én az első kettőt használom egyik alkalommal, ilyenkor ha nem kapok ki magamtól, plusz Merkúr, Holt lelkek, Kharon megvan elsőre, akkor utána már 95%-ban vereség nélkül meg lehet csinálni az alvilágot, mivel ezek az áldások pont kitartanak Dis Paterig, ha mindig egyből harcolsz amint letelik a várakozási idő. Öltözékből Feronia földpajzsát valamint Juno életet adó lélegzetét javaslom, ha nem akarsz életerő italt használni, ezeknek a regenerációja, plusz az egyesületi gyógyítókkal bőven meg lehet csinálni.

  • Ma 4x kaptam ki magamtól + még 3 csatlóstól.


    Juno + Feronia öltözék van rajtam 0/24-ben.


    Áldásom nincs, pörgetni nem tudok, költeni meg nem költök rá.


    2x szerveren játszom, de nem azonnal szoktam menni amint lehet. Van, hogy egy adott héten egyáltalán nem alvilágozom.