Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Sajnálom hogy ilyen gagyi lett ez a játék nem értem az hol normális ha más ellehetetleniti a játékot a többi játékos számára...

    Hát igen ezt én sem értem ahogy azt sem hogy eltörölték a szintkorlátot is.

    Így akár 180as szintről is csapkodhatják a 20as szintűt.

    De sorolhatnám nagyon sokáig és írhatnák megint csak a csalásokról is,de nincs értelme... :)

    Bele kell törődni hogy ez a játék már nem igen fog jobb lenni.

  • Sziasztok


    Dobáltam be hógolyókat ami ugye a hozzávaló kosztüm bónuszát adja rövid időre.

    Vagyis csak kéne mert én csak 50% exp regenerációt kaptam amikor a ruha 100%ot ír.

    Akkor hogy van ez?

  • Szia grandpeti!


    Valószínűleg tévedésből került ez a kép elhelyezésre a játék felületén a 40%-os helyett! Köszönjük szépen az észrevételedet!

    Amennyiben ráhúzod az egeret vagy rákattintasz láthatod, hogy ott is a 40%-os akció szövege jelenik meg.

    A rubin rendelés felületén továbbá meggyőződhetsz róla ha utánaszámolsz, hogy valóban ha most rendelsz 40%-al több rubin kerül jóváírásra.

  • Szia grandpeti!


    Valószínűleg tévedésből került ez a kép elhelyezésre a játék felületén a 40%-os helyett! Köszönjük szépen az észrevételedet!

    Amennyiben ráhúzod az egeret vagy rákattintasz láthatod, hogy ott is a 40%-os akció szövege jelenik meg.

    A rubin rendelés felületén továbbá meggyőződhetsz róla ha utánaszámolsz, hogy valóban ha most rendelsz 40%-al több rubin kerül jóváírásra.

    Kedves Dirnon.


    Köszönöm a válaszod.

    Látom már javítva is lett.

    Telóról vagyok általában így nem tudtam megnézni hogy ha ráviszem az egeret akkor mennyit ír ki.

    Utánna számolni meg nem akartam mert nem rendeltem most rubint,de én nem is ezért vagyok itt hanem hogy élvezzem a feledhetetlen játékot. 🙂

  • Kedves Játékosok!


    Előreláthatóan a február 17-ei karbantartás egy hardvercsere miatt hosszabb leállással fog járni, ami úgy 1 óra, vagy akár másfél óra is lehet.

    Így előreláthatólag 8:30-tól 9:30-ig vagy akár 10:00-ig is elérhetetlenek lehetnek a szerverek!


    Köszönjük szépen megértéseteket!


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

    Talán érkezik a Brit kazamata, vagy más újítás, és hibák javítása???

    Remélem az új merevlemezen már ezek fognak futni, az új memóriákkal és procikkal és egyéb hardvercserékkel pedig gyorsabb, élvezhetőbb és stabilabb lesz a játék internetszolgáltatótól függetlenül (cookiek, előzmények és egyéb törlésektől mentesen)

  • Szerintem ez a hardver csere azért lesz hogy tudjanak új szerókat nyitni.

    Lehet már elérték a maxot és túl van terhelve ezért is laggol a játék a szerókon.

  • Sziasztok!


    Az miért van hogy könnyű ruhával a nehézért mikor megyek, akkor egy pribék sem ad semmit, holott a könnyű ruhával elvileg 100% az esélye a tárgytalálásnak? (S5)

    Nem találom leírva sehol ezt, de mielőtt jegyet nyitok inkább megkérdezlek titeket...


    Köszi a választ/válaszokat előre is!

  • Szia!


    A nehéz alvilág nem ad pénzt és nem is dobnak tárgyat az ellenfelek, de ezt írja is a remeténél :) gondolom úgy van beállítva, hogy a dp1 és dp2 ruhák ne legyenek erre befolyással.

  • Sziasztok!

    A pár nap múlva kezdődő 2 napos "malef farmhoz" lenne egy kérdésem!

    De mielőtt feltenném a kérdést, egy pár infó előtte.

    Dupla dp-vel fogom csinálni, szóval holnap kiütöm a könnyű dp-t és már nem nyomom el addig, vagyis amikor majd az event közben igen, és lejár, azonnal ki tudom ütni majd megint a könnyű dp-t és azonnal aktíválni újra. Ezen felül Apollo Áldás nyilván van a kariban és nem jár le addig, szóval nem tudok vele ügyeskedni, viszont a centuriom holnap este igen, és mivel a hétvégét abszolút a barátnőmmel töltöm, nem is aktíválom újra, hanem megvárom az eventet vele, és hogy azzal is kimaxoljam, cervisia palackkal vagy bronz tojással fogok a centuriot aktíválni, hogy lejárjon 1 nap alatt, és ismét lehessen bedobni 1 naposat hozzá. 19 oldalnyi zöld,türkiz, bronz tojásom van, több mint 300 homokórám, sőt még Vinum-jaim is, ezeket direkt mindig maleffarmra tartogatom, de még egyszer se jött ki jól úgy, hogy előtte járjon le a centuriom, és tudjak ügyeskedni még a centurioval is.

    Most viszont igen, ráadásul 2 napos event, nekem lesz hozzá dupla dp-m és lejárt centuriom amit 1 naposokkal fogok aktíválni, de mikor? Mikor dobjam be a cervisiát a kariba, mikor vegyem fel az első könnyú dp ruhát ahhoz, hogy ezt a 2 napos eventet a lehető legbrutálisabban maxoljam ki és a lehető legtöbb expedíciós pontot kaphassam?

    A válaszokat előre is kösz, üdv: SAW ( S22 )

  • Sziasztok :) 90 es szinten, ha pl szeretnék kovácsolni egy Gaius megszüntetés fegyvert, melyre kő kemény 2 % esélyt ad malafettel, érdemes bele vágni? Multkoriban olvastam olyat hogy 1 % kal sikerült a srácnak blabla....

  • Sziasztok :) 90 es szinten, ha pl szeretnék kovácsolni egy Gaius megszüntetés fegyvert, melyre kő kemény 2 % esélyt ad malafettel, érdemes bele vágni? Multkoriban olvastam olyat hogy 1 % kal sikerült a srácnak blabla....

    Szia! Ha nincs felesleges malefod/nyersid, akkor semmi esetre se vágj bele, mert csak pazarolsz. Ha van, akkor próbáld meg, hátha beadja :)

  • Sziasztok :) 90 es szinten, ha pl szeretnék kovácsolni egy Gaius megszüntetés fegyvert, melyre kő kemény 2 % esélyt ad malafettel, érdemes bele vágni? Multkoriban olvastam olyat hogy 1 % kal sikerült a srácnak blabla....

    Szia! Ha nincs felesleges malefod/nyersid, akkor semmi esetre se vágj bele, mert csak pazarolsz. Ha van, akkor próbáld meg, hátha beadja :)

    köszi :)