Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • 25-ös szerón játszom :)

    Nem prov.piacot szeretnék speciel csak egy ötlet volt. Nyilván te régebb óta tolod mint én, többet láttál, biztos jobban tudod, hogy mihez vezetne ez a prov.piac is mint ahogy le is írtad és én ezt el is hiszem neked.

    Ezt a megmaradt pár játékost kéne összehozni valamilyen szinten és én úgy gondoltam a prov.piac is egy jó ötlet lenne ezt kivitelezni. (A szerver összevonás lenne a legjobb ez kétségtelen.) De értem az érveid ellene és el is fogadom.

    De szerintem se ez nem fog megvalósulni, se az szóval tárgytalan. :D:D

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Igen amúgy most akartam írni hogy hibába vitázunk azon hogy mi lenne a jó... 😀

    GF kövi frissítése az lesz hogy pl a lobbyba megváltoztatja a zöld gombot pirosra.


    Amúgy jó ötlet lenne csak hát ebből vita lenne meg mégjobban menne a tápolás.

    De ez csak az én véleményem,lehet hogy vita nem lenne csak tápolás. 😀

    Nekem már mind1 is lenne mit frissítenek csak olyat amit kértünk is.

  • Nekem csak annyi kérdésem lenne, ha már majdnem minden szerveren olvassa valaki ezt a fórumos beszélgetést, hogy mi legyen az a központi dolog, összefogás, , amire a GF is felkapja a fejét? és persze nem utolsó sorban mellé állna mindenki, még itt a kösziköves összeveszős event előtt... (4 nyelvre minimum le tudom fordíttatni itt a suliban, ha kitaláljuk (angol, német, orosz, francia nyelvű tanár van )

  • Ha már csak a csatamotort javitanák már akkor többszörösére növekedne a játékosok száma(rengetegen ez miatt hagyták abba a játékot)

    Esélyt persze kell hagyni a kisebb játékosoknak is de nem olyan formában hogy 5/4szer megnyeri a csatát..Erre az lenne a megoldás hogy a rabolható arany mennyisége változna annak tekintetében hogy a 2 fél között mekkora a szintkülönbség.. Nyilván ha egy 140es támad egy 130asat akkor minimális lenne a rabolható összeg.. forditott esetben pedig akár 2xese is lehetne a jelenleginek mivel -10böl megnyerte a csatát, DE ennek a müködéséhez elengedhetetlen rendbetenni a motort. Ez megoldás lenne a +10-15böl kapott támadások okozta panaszokra.

    Provinciák közötti csatákat ligákra bontani mint ahogyan a normál arénákban vannak(pl 100-109) Ezzel olyan problémák lennének megoldva mint pl kis szinten magas alapokkal rendelkezö gladiátorok 20-25szinttel magasabb ellenfeleket kapnak proviban ami felszerelés tekintetében nonsense.

    Eltörölni a szintenként kapott +2% blokkolási értéket(CT-ben okozza a legnagyobb gondot) a magasabb szintü gladiátorok egyébként is elönyben vannak a magasabb gyakorolható alapok, és felszerelések miatt

    A szerver összevonásokról annyit hogy lehetnének 2xes és 5xes szerverek mondjuk 4-4. 2xes 2xest, 5xes 5xest támadhatna kizárólag.. ezzel meglenne oldva egy elég régóta vitatott téma

    Sziasztok!

    Az első felével egyetértek az írásodnak, de a szintenkénti plusz 2% blokk elvételét így nem értem, hiszen a magasabb szintű gladiátor valószínűleg "többet tett" bele a játékba, nem véletlen van magasabb szinten, ha meg már rabolni nem tud mondjuk tőled, te meg jobban értesz mondjuk a turmához, akkor nehogymár alacsonyabb szintről lerabolgasd, elég sok magas szintű gladit zavarna szerintem, a másik ok pedig, hogy amíg nem gyengítik Britanniában a bossokat, addig legalább ez a plusz 2% blokk esély maradjon meg, mert néha még így is kikapok Taximagulus-től, Togodumnus-t pedig nem tudom mikor lesz esélyem fixen verni :D


    A szerverösszevonással maximálisan egyetértek, csak kérdés, hogy képesek-e változtatni egy már meglévő szerver sebességét, mert akkor a lassú szerósoknak is előnyükre válna, ha legalább 2x lenne nekik is! :)

  • Nekem csak annyi kérdésem lenne, ha már majdnem minden szerveren olvassa valaki ezt a fórumos beszélgetést, hogy mi legyen az a központi dolog, összefogás, , amire a GF is felkapja a fejét? és persze nem utolsó sorban mellé állna mindenki, még itt a kösziköves összeveszős event előtt... (4 nyelvre minimum le tudom fordíttatni itt a suliban, ha kitaláljuk (angol, német, orosz, francia nyelvű tanár van )

    Én még hozzácsapom a hollandot is és mehet. Jó ötleteket olvastam, de volt pár furcsa is (piac). Mivel ha több aktív van egy szerveren a piac is magától helyre áll.


    TheRock15 1-0. Teljesen egyetértek.


    Mivel soha nem voltam 140+, tudna valaki segíteni? Mi újat dobnak a bossok? Ugye Cassinál a Porcius tárgy ami fullos, Calliriusnál a Gaias tárgy amit mindenki vár. Mi ez a 140 - 150-es bossoknál? Köszi.

  • Biztató... nem akarom szidni a játékot de akkor mi értelme van végülis felmenni? ^^


    Tényleg lehetne pár új dolog mert nagyon sok játékos 120+ már, ugye azt a szintet csak olyan éri el akit érdekli is, kiváncsi is, stb. Jó lenne valami új. Új “kazamaták” is sokat dobnának a dolgon. Nem is értem miért nincs jelenleg?

  • Sziasztok!



    Végre sikerült olvasztanom egy Sebastianus tekercset. El is kezdtem a kovácsolást, az eddig gyógyítónak használt védőmet le is cseréltem egy jó kis murmillóra, elég korrekt is lett, de hiába a magas képzettség, erő, karizma, hiába a magas sebzés és százalékos esély a kritikus találatra, nagyon minimálist sebez csak.


    Több játékosnál is láttam, hogy így csinálja. Van ennek értelme, vagy inkább használjam a magasabb fürgeségű, alkatú és karizmájú védőt. Esetleg egy sima gyógyítót?

  • Egy olyan kérdésem lenne, hogy nektek mi a tapasztalatotok "boszuallo (30)" ellen? Valami nagyon nem stimmel ott. Papíron esélye nem lehetne de a valóságban örülök ha egy nap 1X tudok ellene nyerni.


    Ez így megy hetek óta. Elég érdekes! Gondoltam felhozom ide a témát, hátha nem én vagyok az egyedüli..


    Szóval a napi 5 támadásból 1 az enyém NAGYON MAXIMUM. :)

  • Egy olyan kérdésem lenne, hogy nektek mi a tapasztalatotok "boszuallo (30)" ellen? Valami nagyon nem stimmel ott. Papíron esélye nem lehetne de a valóságban örülök ha egy nap 1X tudok ellene nyerni.


    Ez így megy hetek óta. Elég érdekes! Gondoltam felhozom ide a témát, hátha nem én vagyok az egyedüli..


    Szóval a napi 5 támadásból 1 az enyém NAGYON MAXIMUM. :)

    Mar a neve sem stimmel neki...bosszu az ket sz

  • :D:D




    UI: Na ma 5-0, gratula! Egy lájkot a csatamotornak nyomjatok!

  • Én is hasonlókat tapasztalok ellene.. maximum 2 csatát tudok megnyerni napi szinten ellene..Azt is hozzátenném hogy amikor rablás ellen védve van és úgy dobja be proviban akkor konkrétan rommá verem de persze nincs rablás..

  • Én is hasonlókat tapasztalok ellene.. maximum 2 csatát tudok megnyerni napi szinten ellene..Azt is hozzátenném hogy amikor rablás ellen védve van és úgy dobja be proviban akkor konkrétan rommá verem de persze nincs rablás..

    Na ez tényleg érdekes, teljesen ugyan ezt tapasztalom én is!


    Pedig ha néha összejön mindig rablok vagy 140K aranyat. De tegnap is például 5-0 a javára... :/