Játékos kérdez, Játékos válaszol

  • Sziasztok.


    Én úgy tudom hogy nem kell egy ligában lenni.

    Csak a szerveren lévőket üds és te nyerj mindig.

    Ha te támadsz és úgy vesztesz akkor ujrakezdi a számolást.

    Ha téged támad valaki és vesztesz az nem számít.

  • Most nézem lehet itt kellett volna kérdeznem, akkor még 1X.


    Kinek mi vált be Seba és más alvilági tekercsekkel kapcsolatban?

    Tudom lassan küldi event és akkor lent kell nyomatni ezerrel aztán vagy ki olvad vagy nem. De nincsen valami más módszer?


    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Szép napot! :)

  • Most nézem lehet itt kellett volna kérdeznem, akkor még 1X.


    Kinek mi vált be Seba és más alvilági tekercsekkel kapcsolatban?

    Tudom lassan küldi event és akkor lent kell nyomatni ezerrel aztán vagy ki olvad vagy nem. De nincsen valami más módszer?


    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Szép napot! :)

    Szia

    Szerencsére kosztüm miatt a seba földek sikerültek:D

    igaz a kesztyűbe 6. alkalomra adta be és narira 96% piri esélynél..

    Azon kívül kb 40 tárgy ami tört szimplán nem feltétlen alvilági mind.. de nyilván arany malef nélkül nehéz is a kovácsolás sikeressége

  • Sziasztok,


    Tudna valaki segíteni, hogy miként lehetne dobókockán kívül mást is kipörgetni?! Próbáltam telefonról, laptopról, ie, chrome, vagy mozilla böngészővel is. Az eredmény ugyan az. Dobókocka....homokórának vagy 100% életerő italnak jobbanörülnék. Öltözékről vagy áldásról nem is álmodom már.

  • Sziasztok,


    Tudna valaki segíteni, hogy miként lehetne dobókockán kívül mást is kipörgetni?! Próbáltam telefonról, laptopról, ie, chrome, vagy mozilla böngészővel is. Az eredmény ugyan az. Dobókocka....homokórának vagy 100% életerő italnak jobbanörülnék. Öltözékről vagy áldásról nem is álmodom már.

    Szia,


    Erre én is kíváncsi lennék, nekem 456 dobókockám van nem tudok mit kezdeni velük már.. legalább be lehetne váltani valamire.:D

  • Sziasztok


    Priania rímskych občanov boli vypočuté.

    Nasledujúce bonusy budú aktivované v termíne:

    09.05.2020


    • - 20% ceny pri trénovaní


    Vagyis A szlovákoknál 9.én lesz az event ,nalunk meg 5?

    Most melyik a helyes dátum?


    Ill. május 3 van és semmi nincs a micrókról... csak ez a dátum ,ami vagy helyes vagy nem.

  • Köszönöm Shaiyla az újabb tiltást! Megtaláltad helyed és szereped , remélem húsvétra megkaptad a Júdás pénzt a fejlesztőktől! . Azt gondolod, hogy ha tiltasz, bocsánat, figyelmeztetsz -aminek a következménye a tiltás - igazad van? A fejlesztőkkel legyetek határozottak. Persze akkor elmarad a jutalom. Kevesek vagytok és nincs is rátok szükség. Szégyelljétek magatokat! Jöhet a figyelmeztetés, tiltás!


    [mod='Dirnon'] Off, Provokáció - Figyelmeztetve[/mod]

  • Mi értelme van megint egy szervert nyitni??

    Nem hogy fejlesztenék a játékot, á hol inkább nyitnak újat.. évek óta ez megy az ígért fejlesztések helyet.. ideje lenne ha már a forum adminisztrátorok is azt mondják nekünk játékosoknak, hogy valóban a fejlesztés fontosabb lenne, hogy akkor ki állnának a játékosok mellett és addig mondanák a fejlesztőségnek míg el nem kezdenek cselekedni, de gyorsan valamit tenni ez ügyben, elhiszem, hogy sokat hallgattok, de míg nincs változás sok mindenben nem lehet reménykedni, itt össze fogás kellene, de nem csak itt hanem az összes ország szervereinek, játékosainak és adminisztrátorainak,

  • Erre csak annyit reagálnék hogy én megmondtam.

    2 hete leírtam a véleményem az "élet a szervereken" topicban. :)


    Befogok regisztrálni rá de 1 darab pontot nem nyomok le, csak kíváncsi leszek hányan regisztrálnak és játszanak majd rajta.

  • Csak 3 napig lesznek rajta aktív játékosok, mert látják majd hogy nem tudnak toplista elsők lenni és nem tudják felvenni a szintet azokkal akik tízezreket töltenek fel pár napi élvezetért.

  • Felvettem a dp3-at és csak a saját szerveren enged csatázni. Más szerverre nem enged csatázni senki ellen. Már próbáltam vagy 30-szor.

    Újraindítottam meg mindent amit lehet.


    Ezt írja :






    Nem lehet harcolni. Próbáld meg később vagy válassz másik ellenfelet.


    Légyszi oldjátok meg.

  • Az adminoktól ne várjatok csodát. :)

    Hol érdekel itt bárkit is hogy mik mennek a szervereken?

    Mennek a malef át adogatások és még sorolhatnám....

    Csinálnak valamit a GOk?

    Hát nem..

    Fellépnek kiosszák a figyelmeztetéseket és lépnek is le.

    Tisztelet a kivételnek.(Ez is csak 1 személynek szól.)

    Itt fórumon se sokat tudnak már csinálni.

    Mindig leírják ugyan azt a szöveget és kész.

    Most ez vagy azért van mert nem érdekli őket vagy a GF nem reagál nekik.

    Lehet hogy van olyan GO aki azt se tudja miről beszélünk amikor kiírunk valamit.

    Szerintem nem sok GO regelt valaha akármelyik szeróra. :)



    Most meghagyom a moderálást nektek. ;)

    Hajrá.

    Megszemélyesíteni meg nem személyesítettem meg se GOt se játékost.

    Ezt majd javítsátok a figyelmeztetésemnél.

    Köszi.


    Mi értelme van megint egy szervert nyitni??

    Nem hogy fejlesztenék a játékot, á hol inkább nyitnak újat.. évek óta ez megy az ígért fejlesztések helyet.. ideje lenne ha már a forum adminisztrátorok is azt mondják nekünk játékosoknak, hogy valóban a fejlesztés fontosabb lenne, hogy akkor ki állnának a játékosok mellett és addig mondanák a fejlesztőségnek míg el nem kezdenek cselekedni, de gyorsan valamit tenni ez ügyben, elhiszem, hogy sokat hallgattok, de míg nincs változás sok mindenben nem lehet reménykedni, itt össze fogás kellene, de nem csak itt hanem az összes ország szervereinek, játékosainak és adminisztrátorainak,

    Már fél éve is le lett írva hogy sürgős lenne 1-2 javítás.

    Lett valami azóta? :)

    2-3 új hiper szuper szeró indult.


    Ne sértődjön meg senki de ez tiszta olyan mint ha a GOk lenne az igazság ligája mi meg a feláldozhatók. :D



    [mod='Shaiyla']Összevontam.[/mod]

    • Neu

    nicht ungeduldig werden, bitte, die Ankündigungen kommen für alle Server gleichzeitig. Und GROSSES INDIANEREHRENWORT es kommen auch im Mai noch Events


    Ezzel Kicky azt akarta mondani talan, azert nem jelentik be a majusi eventeket mert meg elötte megnyitjak az uj szervert es csak utanna akarjak bejelenteni??

  • Szia


    Sokszor előfordult ez velem is, jeleztem többször is, supporton is, kártérítés nem jár érte kitudja mennyi rubinodba került kiütni, mert tudjuk hogy a nehéz alvilág nem 1-2 rubint emész fel, cserébe viszont feleslegesen elnyomtad a dp3-at és nem érsz vele el semmit, ez legjobban akkor idegesítő mikor exp event van és küldi felezés, mikor a legjobban lehet azzal haladni.

    A supporton a válaszuk annyi volt, hogy megnézik mi lehet a hiba... nem történt vele semmi. pedig nekem akkor 20 rubinomba került..

    De kb 3x fordult ez elő, és kb a dp 4.-5. órájában elindult normális így maradt 3-4 órám ami nem elég arra ami célt szolgálja.


    Én már nem is jelzem az első eset után ezt a problémát, úgy sem fog változni semmi.

  • Sziasztok

    Tudja valaki, hogy a felszerelések milyen képlet alapján adja meg az összes páncélt. Gondolom függ a szintjétől. Azt tudom hogy függ a színétől, és a tekercsek milyen plusz adnak.

    Köszönöm az ötlete(ke)t.