• Zdravim,


    Uz tyzden / dva mi nejde na kreditku nakupit rubiny.


    - skusal som obe svoje karty

    - na oboch kartach mam dostatocne prostriedky

    - na inych strankach / platobnych branach nemam najmensi problem


    PS: nebudem sa registrovat na 4. stranku len kvoli tomu, aby som oznamil niekomu, ze mi brani dat mu peniaze. Tieto 4 registracne vlakna su desivo outdated a otravne (Hra, Forum, Herne tickety, platobne tickety - akoze vazne?)


    :thumbdown:


    S.

  • Treba kontaktovať platobnú podporu priamo, jedine oni sa vedia na to pozrieť.

    Uprimne? Potreba registracie do kazdeho ticketoveho systemu zvlast ma odradila natolko, ze proste gameforge uz proste odo mna nezarobi... dokoncim si level, prejdem peklo a zatvaram za touto hrou kapitolu. Takto uzivatelsky neprakticke hry uz proste nemaju v modernom hrani priestor...

  • Je to nastavene tak, ako to je - nikto z nas s tym nic neurobi. Uprimne.

    Hrat ci nehrat je vyhradne osobne rozhodnutie kazdeho hraca.

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty

  • Mám rovnaký problém, už som to skúšal aspoň 30krát za posledných 48hodín. a napíše mi len vnútorná chyba skúste to prosím neskôr. A to nemá byť v čom moja chyba akože do teraz som nemal problém akurat pred týždňom mal spoluhráč rovnaký problém. Takže to asi nebude chyba každého jednotlivca.

  • stále mi nejdú kúpiť rubíny už je to 48hodín. Medzi časom som ale objednáal niečo z internetu a stým som nemal problém.

  • Ani mne nejde normálna platba ale skúsil som to cez Paypal a ide to okamžite a žiadne čakanie a je to bezpečnejšie