witam,zaprezentuje tutaj jak pokonać bossa:
Dracolich
Boss'a znajdziemy w GERMANII - Smocze Resztki - lochy Zaawansowane dostępne od 120 lvl.
Zdjęcie mapy pod tym linkiem :
http://i39.tinypic.com/2gx2xr7.png
Do pokonania mamy:
5 x Kościsty Golem
5x Mroczny Mag
5x Nieumarły Biały Mag
2x Płomienny Golem
2x Wiedzma
1 x Boss
więc 20 wypraw lochów potrzebujemy na przejscie.
Ustawienie na bossa:
* KLON - ustawiamy na Prowokuj Przeciwnika i ubieramy full luciusy[poza bronią] aby wymaksować statystyki [głównie władanie bronią,zreczność oraz charyzme] przedmioty typu zniszczenia,śmierci,ran cielesnych,delikatności,broń gaius ognia [koniecznie purpurowa obrażenia 257-312] jeśli chodzi o kolor przedmiotów to nie muszą być wszystkie purpurowe lecz też nie mogą to być tylko 2-3 przedmioty.
Wygląd klona :
siła to obrażenia,więc nie niżej niż 400 w maxie
władanie bronią jak najwyższy [400 podstawy głównej postaci,wiec to wychodzi około 720 w maxie]
zrecznosc jak najwyższa [600 podstawy głównej postaciue,wiec to wychodzi około 1020 w maxie]
budowa fizyczna to życie,tam z 200 wystarczy nawet w maxie
charyzma jak najwyższa [500-550 podstawy to już starczy] wiec max wyniesie z odpalonym paktem VENUS 1250 w maxie
Pancerz 15.000 -16.000 tysięcy
Obrażenia 440-490
Blokowanie ciosu 50 %
Krytyczne trafienie 40 %
*Medyk - ustawiamy na Uzdrawiaj członków grupy,itemy full z aukcji,zero ulepszania u magusa hermeticusa,najlepiej VERGILIUS
Wygląd medyka:
najważniejsza jest inteligencja,czym wyższa tym więcej leczenia , podstawy minimalnie 400
obrażenia i pancerz bez znaczenia
uzdrawianie około 2.900
*Murmillo - ustawiamy na Prowokuj przeciwnika,full itemy Antonius/Gaius z jak najwyższym krytykiem i obrażeniami typu ognia [widoczne od 120 lvl czyli od momentu dostępności bossa] wymaxowane najlepiej to samo co na klonie,czyli główne współczynniki : wb,zrecznosc i charyzma...z itemami cierpienia,delikatnosci,ognia,zniszczenia czyli to co jest widoczne od 120 lvl spokojnie wszystko wymaxujecie,także to nie problem...broń gaius/antonius ognia 257-312 [ona może mieć wyższe,mniejsze obrażenia o kilka jednostek w zależnosci od lvl] oczywiscie purpurowa...
Wygląd murmillo :
wb,zrecznosc,charyzma oraz siłe też spokojnie wejdzie wymaksować z itemami z aukcji [minimalnie NIEBIESKI kolor]
podstawy : u murmillo patrzymy tylko na Wladanie Bronią oraz charyzme , podstawa wb 430 a charyzma 250
pancerz 10 tysięcy starczy
obrażenia 530-580
krytyczne trafienie minimalnie 35 %
*Summita x2 [dwie sztuki] - ustawiamy na Atakuj,full itemy antonius i gaius TO SAMO co w przypadku Murmillo,także nie bede się powtarzał.
Wygląd summity :
wb,zrecznosc,charyzma oraz siłe też spokojnie wejdzie wymaksować z itemami z aukcji [minimalnie NIEBIESKI kolor]
wb podstawy 480 , charyzma 200
pancerz 10 tysiecy starczy
obrażenia 530-580
krytyczne trafienie minimalnie 35 %
Ciekawostka:Na najemników [atakujących,nie klon] poleca się założenie itemów TITANIUS,tak aby odejmowały życia[budowe fizyczną]2-3 itemy na postać,boss ma moc która wysysa z nas zycia,im wiecej mamy na najemnikach tym boss wiecej zabierze nam i dlużej trzyma sie na nogach.
-NIE jest to jednak udowodnione w żaden sposób,poza walkami wygranymi przez graczy za x razem
-z itemami titanius mamy o wiele słabsze CT
-jest nieporęcznie zmieniać itemy na CT i itemy na lochy czyli titanius
Pare słów ode mnie...
To co napisane jest w poradniku,jest testowane przeze mnie i SPRAWDZONE,ja go pokonałem w Nogatium X na 125-6 lvl LECZ pamiętajcie boss w nogatium jest łatwiejszy...teraz go pokonuje normalnie lecz kilka lvl pózniej [od 133]
Bossa nie da się pokonać na najemnikach typu : hoplomachus,Elitarny włócznik,Skorpion wojownik itp
Opisane podstawy najemników,klona,ich itemy,krytyczne trafienie,obrażenia to jest minimum tego co trzeba na Dracolich,da się wykrzesać więcej,ale to zalezy ILE z was bedzie chciało wtopić złota oraz rubinów w Magus Hermeticus,bo bez niego sie nie obejdzie tak czy siak jesli chodzi o same kosy które na 120 lvl strasznie ciężko zdobyć...taka moja rada,co najlepiej ulepszyć :
*full klona w purpure
*najemnikom TYLKO broń + MAX 2-3 itemy
JEŻELI POSIADASZ 130+ lvl i nie pokonujesz go,to ja moge doradzić,że NIE warto sie za niego brać i ulepszać itemów za rubiny [za złoto to już w ogóle głupota + stracone kasy ktora juz nigdy ci sie nie zwroci]
druga sprawa,ze nie ma już dropu w lochach od 131-132 lvl
Tutaj dyskusje można prowadzić,wiec jak są jakieś zastrzeżenia,pytania lub o czymś zapomniałem bądz jest nieczytelne,nie zrozumiałe proszę pisać,mam nadzieje się przyda, dzieki za przeczytanie i powodzenia
Autor: -Dresik-