Ödeme Yöntemi Euro Olması Hk.

• Merhabalar,

S56’ serverında 1 aya yakındır bir fiil oynuyorum. 10-14 gün önceye kadar TL ile ödeme yapabiliyorken şuan kendiliğinden Euro ödeme yöntemine geçmiş bulunuyor ve alım yapamıyorum.

Bilgisayar ile aram gayet iyidir, bir çok yöntemi denediğimi belirtmek isterim. Tüm cihazlardan çıkış yaptım çerezleri sildim, pc/mobile/tablet gibi araçlardan bir çok farklı tarayıcı ile denedim, fakat nafile. 48-72 saat olayını geçeli de epey bir oldu (2haftaya yakın).

**VPN/PROXY kullanmıyorum.

İşimden dolayı epey bir seyehat içerisindeyim başka ülkelerden giriş yaptım belki bundandır diye düşünüyorum FAKAT başka ülkelerden TL ile yakut alabildim, bu sorunu Türkiyede yaşamaya başladım.

** Ticket açtım cevap alamadım henüz alırsam buraya yazarım.

bu konu ile ilgili sorun yaşayan, bu sorunu çözen birileri varsa ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Zira oyunu bırakma eşiğine geldim.

Saygılarımla?(

• Aynı sorun bende de var. ben normalde s1 deydim, oyuna ara vermiştim, serverları birleştirmişler s61 olmuş eski s1. Buraya kadar tamam da TL olan para cinsini oyundaki herşey türkçe iken neden EUR yapmışlar onu çözemedim. önceden s61 de yine TL olarak yakut alabiliyordum.

• Merhaba,

Ticket cevabını bekleyiniz. Buradan konu ile ilgili yardımcı olamayız.

Farkındayım hocam, eski yazılanlardan da okudum. Bir fikri olan vardır belki diye yazdım, bu sorunu yaşayıp çözmüş olan birileri görmüştür belki diye. Ne de olsa bu başlığın adı “ Geri bildirimler ve Tartışmalar “.

• 3 yıl aradan sonra bende dönüş yaptım önce en düşük yakut dan aldım sonra indirim gelir diye düşündüm ki indirim geldi tekrar almak istedim 2 gün sonra indirim varken Euro olmuş.

Sonra forum a bakıyım dedim forum hesabıma giriş yapılamıyor sistemsel data falan.

Baktım bu sorunu yaşayan başkaları da var ve il birleşmeleri olduktan sonra olmuş birçoğu.

Bende yazdım kendileri 6 gün sonra ingilizce yaz dediler. İngilizce yazdım ve derdimi anlattım.

Otomatik herkese verilen cevap verildi.

Yazdım bana bu cevabı veremezsiniz.

Forum da bu konuda mağdur olanlar var herkese aynı cevabı vermesiniz falan yazdım baya.

1 hafta süre istediler sanırım oyalamak için.

Şimdi yukarıda forum hesabım sorunu ve ödeme yöntemi sorumu yazdım.

Şimdiki sorun yardım ekranın da facebook hesabı bağlantısı var bende bağlantı yaptım.

Normalde 3 adet ticket geçmişim vardı bu sayı facebook bağlantısından sonra 70 oldu. Haliyle şaşırdım.

Tek tek mesajlara baktım ispanyolca fransızca ingilizce rusça almanca türkçe gibi dillerde sanki ben ticket atmışım gibi 70 adet vardı.

Bu ticket içerisinde hesap bilgileri, mail adresleri, bağlantı linkleri ne ararsanız var.

Şimdi peki bunu neden yazdın.

Yazdım çünkü gameforge sistemsel olarak karışmış durumda bu kadar yabancı ticket benim önüme geldiğine göre sorun kendilerinde haliyle ödeme yöntemininde Euro olarak takılı kalması tamamen sistemsel hata.

Bakalım gelişme oldukça buradan yazarım.

Çözümde faydalı olacak adımları sizlerle paylaşarak yardımcı olmaya çalışırım.

• Bugün itibari ile tam 1 hafta oldu ve ödeme yöntemi şuan TL. Söyledikleri gibi 1 hafta oldu ve düzeldi. Bilginize.