Jaunā Premium vietne 1.8.0 - Pamācība lietotājam

• Ave Gladiatori!

Kopš šīs pirmdienas publiskais testa serveris strādā ar v1.8.0.

Papildus jaunajiem kostīmiem, kļūda Turma arēnas mehānismā ir labota, veiktas dažas izmaiņas Premium sadaļā un kāda pilnībā jauna iespēja ir atradusi savu ceļu uz spēli, iepazīstieties - "Dievišķā likteņa lāde".

Vienu no šīm ladēm, katru dienu ir iespējams iegūt cīnoties arēnā / Turma arēna (ieskaitot provinču arēnu) un to var atvērt Panteona "Dārgumu kambarī". Lādes iespējamo saturu, pirms atvēršanas, var redzēt turpat "Dārgumu kambarī". Ja jūs gribat atvērt vairāk par vienu lādi, tad to var izdarīt, patērējot savus rubīnu krājumus.

Kāpēc man būtu jāatver "Dievišķā likteņa lāde"

Jūs tur varat atrast ne tikai kostīmu, bet arī 3 trīs pilnīgi jaunas atlīdzības:

Maģisko somu, kas nodrošina jums papildus somu jūsu inventārā nākamās 7 dienas.

Mobilizāciju, kas piešķir jums 3 ekspedīciju punktus, un…

Vārtu atslēgu, kas piešķir jums 3 kazemāta punktus jūsu spēles profilam

Šeit būs neliels ieskats no "Dārgumu kambara":

(Piezīme: Ekrānšāviņš ir ņemts no testa servra, kur viss rakstīts vācu valodā, tāpēc pievienoti daži paskaidrojoši vārdi angļu valodā)

Augšpusē jūs redzat "dievišķās izvēles lādi", zemāk – iespējamās atlīdzības pēc lādes atvēršanas. Ja jūs neapmierina piedāvājums, jūs varat neskaitāmas reizes atjaunot lādes saturu pirms tās atvēršanas, kamēr tas jūs apmierina!

Lai varētu piedāvāt jums vēl vairāk balvu un dot jums iespējamību ietaupīt dažus rubīnus, mēs ieviešam jaunas valūtas pie mūsu jau patreiz eksistējošām premium iespējām.

Ko tas nozīmē?

Piemēram: Jūs, varat aktivizēt kādu no svētībām tieši Līgumu izvēlē par 15 rubīniem, bet ar jauno versiju jūs varat arī nopirkt "Svētuma Simbolu", to aktivizēšanai. Ja jūs vienā pirkumā nopērkat 5 simbolus, jūs ietaupat 5 rubīnus!

Tagad būs jaunas valūtas katrai grupai priekš Svētīšanas, Apstiprinājuma, Goda un Slepenām gudrībām.

Ja jūs dodat priekšroku īsākam ekspedīciju, kazemātu un uzdevumu gaidīšanas laikam, tad "Svētītais smilšu pulkstenis" ir jaunā valūta pēc kuras jums būtu jālūkojas! Arī šeit jūs saņemat apjoma atlaides, ja jūs pērkat jauno valūtu, bet protams, jūs varat izmantot veco veidu, tērējot rubīnus - tā ir jūsu izvēle!

Šīs divas un daudzas citas jaunās valūtas jūs varat vinnēt "dievišķās izvēles lādē". Tākā jūs varat saņemt vienu lādi dienā cīnoties arēnās, tad visiem spēlētājiem ik dienu ir iespēja iegūt kādu no premium iespējām pa brīvu!

Te ir apskatāms jaunais premium loga izskats un visas jaunās valūtas, ieskaitot "dievišķās izvēles lādes" un "Fortūnas likteņnāve", lai atjaunotu lādes saturu:

(Piezīme: Ekrānšāviņš ir ņemts no testa servra, kur viss rakstīts vācu valodā, tāpēc pievienoti daži paskaidrojoši vārdi angļu valodā)

Jauno valūtu saraksts:

• Dievišķās izvēles lāde - Jaunā lāde, kurā var atrast kostīmus, jaunās valūtas un trīs īpašas atlīdzības (maģisko somu, mobilizāciju, vārta atslēgu).
    • Fortūnas likteņnāve - Ģenerē jaunu "Dievišķās izvēles lādes" saturu.
    • Svētais smilšu pulkstenis - Var lietot, lai saīsinātu ekspedīciju / kazemātu atdzišanas un uzdevumu pieņemšanas laiku.
    • Darba drēbes - Var izmantot, lai pieprasītu jaunas preces pie tirgotājiem, strādāt premium darbu un saīsināt ceļošanais laiku.
    • Svētuma simbols - Var izmantot, lai aktivizētu / pagarinātu Svētīšanas līgumus.
    • Zīmogmonētas - Var tikt izmantotas, lai aktivizētu / pagarinātu Apstiprinājuma līgumus.
    • Uzslava - Var izmantot. lai aktivizētu / pagarinātu Goda līgumus.
    • Slepenā formula - Var aktivizēt / pagarināt Slepenās gudrības līgumus.
    • Arēnas Pergaments - Var tikt izmantots, lai nomainītu savu vārdu.
    • Divnozīmības simbols - Var tikt lietots, lai nomainītu jūsu dzimumu.

Lai jums būtu vieglāk orientēties jūsu iepirktajās valūtās, jauns inventārs ir pievieots Premium sadaļā (otrā izvēle, kas atzīmēta ar zaļu rāmi pēdējā bildē).

Jautājumi un atbildes:

Kā es iegūšu "Dievišķās izvēles lādi"?

Cīnoties arēnās (parastajā un Turma, ieskaitot Provinču arēnas) jūs varat iegūt vienu lādi dienā. Bet ieguldot rubīnus jūs vienmēr varat nopirkt lādi jaunajā Premium sadalā vai atvērt lādi "Dārdumu kambarī".

Kur es varu atrast "Dārgumu kambari?

Tas atrodas Panteona sadaļā ceturtajā izvēlē (skat. 1. attēlu).

Kā es iegūšu jaunos kostīmus?

Kostīmu daļas var izkrist ekspedīcijās un kazemātos, bet varat arī saņemt atverot "Dievišķās izvēles lādi".

Kā es varu ieraudzīt kostīmu pārskatu?

Tiklīdz jūs atradīsiet kādu no kostīma daļām, "Mainīt kostīmus" poga zem jūsu profila bildes (avatara) paliks aktīva un aizvedīs jūs uz 6 kostīmu pārskata lapu. Te jūs varēsiet aktvizēt / atslēgt jūsu kostīmus.

Es saņēmu jauno valūtu, kā lai to iztērēju?

Ja jūs nopirksiet, piem., svēto smilšu pulksteni, lai saīsinātu gaidīšanas laiku, tad attiecīgajā ekspedīciju lapā, cena, lai saīsinātu gaidīšanas laiku, tiks uzrādīta jaunajā valūtā un apmaksa tiks automātiski veikta no jūsu jaunās valūtas. Tiklīdz jūs būsiet iztērējuši visus savus smilšu pulksteņus, cena tiks uzrādīta ierastajos rubīnos.

Kur es varu redzēt manu pašreizējo jauno valūtu apjomu?

Lai ieraudzītu jūsu jauno valūtu apjomu, ieskatieties jaunajā inventāri Premium sadaļā (sk. 2. attēlu)

Visu labāko vēlot,

Jūsu Gladiatus komanda