Új verzió, javítások, stb.

  • Karbantartás - 2022. október 19.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás október 19-én (szerdán) 10:00 - 11:00 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.4.0 - november 8.


    Kedves Játékosok!


    November 8-án (kedden) 13:00-kor a játék frissülni fog a v4.4.0-ás verzióra!


    Az új verzió az alábbi változásokat tartalmazza:

    • Hozzáadásra kerültek hiányzó ikonok,
    • Javításra került egy probléma, mikor a Circus Turma helytelen játékos pozíciót mutatott.
    • Javításra került egy probléma, amikor bizonyos receptek neve nem jelent meg megfelelően.
    • Javításra került egy probléma, amikor a kazamata szörnyek legyőzése után nem megfelelő név került megjelenítésre.
    • Javításra került a hiányzó fordítás a védett karakterek megtámadásához kapcsolódan.
    • Javításra került egy probléma, amikor a magasabb szintű ellenfelek néha nem dobtak elsődleges zsákmányokat.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapata

  • v4.5.0 - december 2.


    Kedves Játékosok!


    December 2-án (pénteken) 10:00-kor a játék frissülni fog a v4.5.0-ás verzióra!


    Az új verzió háttérbeli változtatásokat tartalmaz majd.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapata

  • v4.5.1 - december 8.


    Kedves Játékosok!


    December 8-án (csütörtökön) 10:00-kor a játék a 4.5.1-es verzióra kerül frissítésre.


    Ez a verzió számos változtatást fog tartalmazni a szerverek teljesítményének javítása érdekében.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.5.2 - december 14.


    Kedves Játékosok!


    December 14-én (szerdán) 14:00-kor a játék a 4.5.2-es verzióra kerül frissítésre.


    Ebben a verzióban kijavítottak egy hibát, ami bizonyos esetekben megakadályozta a licitálást az aukciókon.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. január 18.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás január 18-án (szerdán) 10:00 - 11:00 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.6.0 - január 31.


    Kedves Játékosok!


    Január 31-én (kedden) 10:00-kor a játék a 4.6.0-ás verzióra kerül frissítésre.


    Ebben a verzióban háttérbeli fejlesztésekre kerül majd sor.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. február 22.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás február 22-én (szerdán) 10:00 - 11:00 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.6.1 - február 21.


    Kedves Játékosok!


    Február 21-én (kedden) 10:00-kor a játék a 4.6.1-es verzióra kerül frissítésre.


    Hibajavítások és változások:

    • Megnőtt a vegyesboltban elérhető élelem mennyisége
    • Eltávolítottuk a rubin költséget minden élelemről (az élelem mostantól csak aranyért vásárolható meg)
    • Háttérfejlesztések az összevonásokhoz és az aukciós házhoz

    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. március 24.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás március 24-én (pénteken) 10:00 - 11:00 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. április 20.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás április 20-án (csütörtökön) 10:00 - 11:30 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. május 23.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás május 23-án (kedd) 10:00 - 11:30 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.6.1-pl1 - május 4.


    Kedves Játékosok!


    Május 4-én (csütörtökön) 10:00-kor a játék a 4.6.1-pl1-es verzióra kerül frissítésre.


    Ez a verzió néhány háttérbeli változást fog tartalmazni majd. A frissítés alatt rövidebb kimaradás tapasztalható lehet!


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.6.1-pl2 - május 22.


    Kedves Játékosok!


    Május 22-én (hétfőn) 10:00-kor a játék a 4.6.1-pl2-es verzióra kerül frissítésre.


    Ez a verzió néhány háttérbeli változást fog tartalmazni majd. A frissítés alatt rövidebb kimaradás tapasztalható lehet!


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. június 27.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás június 27-én (kedd) 10:00 - 11:30 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Speciális karbantartás az en_58, en_59, és en_63 szervereken - június 13-án


    Kedves Játékosok!


    Holnap 06.13-án 13:00 és 14:00 (CEST) között az angol 58-as, 59-es és 63-as szerver átmenetileg nem lesz elérhető, mert egy új hardwarere költöztetik őket. Vegyétek figyelembe, hogy a megadott időintervallum csak egy becslés, szükség esetén a karbantartás hosszabb ideig is eltarthat. Az átköltöztetés időtartama körülbelül 15-60 perc lesz majd.


    Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért és köszönjük megértéseteket!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. július 25.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás július 25-én (kedden) 10:00 - 11:30 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • Karbantartás - 2023. augusztus 22.


    Kedves Játékosok!


    A soron következő rendszeres karbantartás augusztus 22-én (kedden) 10:00 - 11:30 között fog megtörténni.

    Előreláthatólag ez néhány percet fog majd igénybe venni.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.6.1-pl6 - július 31.


    Kedves Játékosok!


    Július 31-én (hétfőn) 10:00-kor a játék a 4.6.1-pl6-os verzióra kerül frissítésre.


    Ez a verzió néhány háttérbeli változást fog tartalmazni majd. A frissítés alatt rövidebb kimaradás tapasztalható lehet!


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat

  • v4.6.2 - augusztus 15.


    Kedves Játékosok!


    Augusztus 15-én (kedden) 10:00-tól előreláthatóan 13:00-ig,a játék a 4.6.2-es verzióra kerül frissítésre.


    Hibajavítások és változások:

    • Javítottuk azt a problémát, amely megakadályozta, hogy egyes játékosok előrehaladást érjenek el a „Dolgozz X órát” küldetésekben, amikor Kovácsmesterként dolgoztak.
    • Javítottuk azt a problémát, ami miatt a csomagok gyorsabban jártak le vakáció módban.
    • Változások a nyelvi zászlókkal kapcsolatban: eltávolítottuk a zászlókat a piactérről, zászlókat adtunk a játékosok profiljához, és megváltoztattuk a zászlók pozícióját a toplistán.
    • Különböző chat problémákat javítottunk. Kérjük vegyétek figyelembe, hogy a chat még további fejlesztés alatt áll. Így előfordulhatnak kisebb vizuális problémák, amíg további javításokat nem eszközölnek.
    • Kijavítottuk azt a hibát, hogy a szerverküldetések végén a jutalmak többször is kiküldésre kerültek.
    • Kijavítottuk azt a hibát, amikor a Circus Turma csatajelentéseknél a szöveg egymásra került.
    • Javítottunk egy olyan hibát, amikor az Aukciós házból érkező túllicitálási értesítés rossz nyelven mutatta a tárgyak nevét.
    • Javítottuk, hogy az üdvözlő üzenet nem felel meg a megjelenített nyelvnek az újonnan csatlakozott szervereknél.


    Kellemes játékot kívánunk!

    A Gladiatus Csapat