Podbój Źródła Renu (Walka z Batawami): 31.05 - 06.06.2023

 • Ave Gladiatorzy,

  pora rozpocząć kolejny event, tym razem jest to podbój Źródła Renu.  announcement_gladiatus_de_a9999b98c7dbe69fa7319cd622f6bfa5.jpg  Ren wyznacza granicę Cesarstwa Rzymskiego i Germanii, jednocześnie będąc źródłem życia handlu między rzymskimi prowincjami.  Niestety, źródło to jest zagrożone przez germańskie plemie Batawów.  Do broni, Imperium Was potrzebuje!  Jak rozpocznie się event ?

  W menu pojawi się zakładka Źródło Renu (Rhine Source)

  Kliknięcie w zakładkę pokaże ilość przeciwników do pokonania.

  Licznik na bieżąco będzie pokazywał ilość przeciwników do pokonania i stan pokonanych. Im szybciej będziecie ze sobą współpracować, tym szybciej upadną kolejni przeciwnicy.  Po pokonaniu pierwszej fali przeciwników pojawi się kolejna. Jak poprzednim razem na samym końcu pojawi się boss z dużą ilością HP, którego trzeba będzie wspólnie pokonać, aby zakończyć event.

  Od uruchomienia macie 7 dni na pokonanie wszystkich przeciwników łącznie z bossem. Jeżeli nie pokonacie bossa, nie zakończycie eventu.  W evencie może wziąć udział każdy gracz od 7 poziomu w górę.  Jakie nagrody otrzymacie?

  Za każdą wygraną walkę otrzymacie bonus czasowy do statystyk.

  Otrzymacie również nagrody po ukończeniu eventu (zwycięstwo)

  Po kliknięciu w Highscore w lokacji eventowej możecie zobaczyć czekające nagrody, oraz jak wypadacie na tle innych gladiatorów  Za wygraną walkę otrzymujecie 1 pkt, za przegraną 0.  Wasz Team Gladiatus.pl

  GA Gladiatus.uk

  International servers


  GA Gladiatus.se


  GA Gladiatus.pl


  SMod Gladiatus


 • Uwaga, Gladiatorzy EN303 (Vulcan)!


  Chcielibyśmy poinformować, że event "Walka z Batawami" (Podbój Źródła Renu) doświadczył niefortunnego opóźnienia z powodu problemów technicznych. Mamy jednak przyjemność ogłosić, że problem został rozwiązany, i event będzie teraz aktywny od 02.06 do 08.06.2023.


  Przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za cierpliwość. Dołączcie do eventu i pokonajcie Batawów!


  Pozdrawiamy serdecznie,

  Gladiatus Team

  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [BA] [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]