Mrtve servery

• Uz ma unavuje co stale robia. Vytvoria novy server kde sa nahrnie kopec ludi a o chvilku vytvaraju dalsi a z aktivneho serveru sa stane uplne mrtvo zo dna na den. Priklad s18 a s19. Hram na s18 a jednoducho je tam mrtvo. Nieze by radsej spajali servery dohromady aby bolo cim viac aktivnych na jednom. A co by bolo uplne najlepsie keby spravili jeden medzinarodny gladiatus a tam paru serverov (jazyk by sa urcoval podla uzivatela co vobec nieje zlozite) a tymto by tie servery boli krasne plne a aktivne.

• Zrejme im to otvaranie novych serverov stale dava zmysel, ja tomu tiez celkom nerozumiem.

Kazdopadne dnes nie je mozne nastavit jazyk podla hraca, je pevne urceny komunitou, v ktorej dany server bezi.

Predpokladam, ze to pojde takym smerom, no podpora bude potom zrejme uz len v anglictine.

Dinosaur

Too long on duty

• Pride mi to tak ze im ide iba o prachy, kedze na novy server pride plno ludi a zase tam nakupia rubiny zahraju mesiac a potom pojdu zase inde :)

• A oč jiného by jim mělo jít než o prachy?

---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

Server 10 CZ ------- Honour: 280.000.000 ----- level: 160

--------------------------------1. place-------------------------------

• Tento styl mi pride skor ako posledne zmykanie penazi z tejto hry. Keby sa radsej snazili nejako osviezit hru aby prilakali mnoho ludi :) Myslim si ze by sa dalo ist inou cestou, kde by mohli zarobit omnoho viac...

• Tak GF určitě netěží peníze z Gladiatusu. Na to je hra (technicky) zastaralá ("obyčejná klikačka").

---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

Server 10 CZ ------- Honour: 280.000.000 ----- level: 160

--------------------------------1. place-------------------------------

• Keby Gladiatus nebol v zisku tak by nepokračovali v vývoji.

Aj keď nepredpokladám že majú z neho nejaké veľké zisky, a asi preto aj každá zmena tak dlho trvá.

Na to aká je to klikačka sa drží viac ako dobre.

• Príklad sf game ma medzinárodné serveri a jazyk im ostal a všetci hráči su spolu :)

podľa mňa by to bolo super server kde hraje cca 2000 ľudi :)