Multiucet

  • Ahoj, chcem sa spýtať, mám jeden účet čo hrajem každý deň, jeden nehrajrm vôbec, a chcel by som spraviť ešte jeden nový, bude to v poriadku ak potvrdím multi na jednom? Na druhý sa neviem dostať vôbec, ďakujem.

  • Spravne by to malo byt aby boli vsetky multiucty pospajane.

    Chapem dobre ze existujuce 2 tvoje ucty uz prepojene mas? Ak si vytvoris 3. ucet tak prepojit ho staci iba s jednym multiuctom, system hry ho uz automaticky spoji aj s ostatnymi multiuctami.

    Herny tim ti moze pomoct s pristupom na tvoj ucet na ktory sa nevies dostat. Mozes ho hrat alebo vymazat ak ho uz nechces. Staci napisat tiket na podporu.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Když už se to tu řeší.. Jak založit další účet na stejném serveru? Nejde to klasickou cestou přes lobby (server se nezobrazuje pro založení dalšího účtu). Chtěl jsem to obejít a udělal novou registraci s tím, že následně změním mail. Ovšem v momentě, kdy to má poslat nějaký bezpečnostní kód, tak prostě nic nepřijde.


    Jediné co jsem našel je toto:

    • Účty Gameforge není v současné době možné slučovat. Pracujeme však i na integraci této funkce.

    Prám se proto, že v původním dotazu se řeší propojení případně nového účtu, ale jak ten účet vytvořit, když to nejde? Respektive mě to nejde už nějaký ten rok..

  • Nuz ked "to nejde", zrejme to nie je z hladiska prevadzkovatela hry odporucany postup, takze tuto moznost nepodporuje.

    Preto by som sa ani nesnazil to nejak "obchadzat".


    Boco

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty