Hali!
Ha a globál szerveren túllicitálnak egy tárgyon, mindig más nyelven kapok értesítőt...gondolom köze lehet ahhoz, hogy milyen nemzetiségű játékos licitált túl, mert jött már oroszul, lengyelül, angolul...ha nekem minden magyarra van állítva, ez hogy lehetséges? Feltételezem egy bug, de valami brutál irritáló xd