GladiatusTR Takımına Sorun

• Merhaba

Demirhane ve dökümhanede yaşadığım bir problemi aktaracağım.Eşya yapım süresi ve erime süresi bitmesine rağmen bazen saatlerce ne

eşyayı alabiliyorum neden eriyen hammaddeleri .Sayfa sanki sürekli f5 yapılıyor gibi kendini yenileyip duruyor.Bu durumun ( Saat eşitlemesi dışında. Zira oyun saati ve pc saati saniyesine kadar eşit ) neden kaynaklandığı hakkında fikri ,çözüm önerisi olan var mı ?

truths

• Bu merkür kutsaması 2 katına çıkatır diyor 20 k aldığım altını 25 k alıyorun 19 aldıgım tecrübeyi 23 24 25 alıyorum ? Çalışma mantığı nedir bunun :D

• Bu merkür kutsaması 2 katına çıkatır diyor 20 k aldığım altını 25 k alıyorun 19 aldıgım tecrübeyi 23 24 25 alıyorum ? Çalışma mantığı nedir bunun :D

Keşif gezisi bonuslarının yani; tahripçi ,analitik dövüş ,meraklı kaşif ve hikayeci olanların etkisi ikiye katlanıyor.Mesela meraklı kaşif te eşya bulma şansı %10 onu %20 yapıyor..

truths

• bonusları iki katına çıkarır kazandığın ödülleri değil. bonuslardan 5 k altın alıyosan 10 k olur yine bonus sayesinde 2 tecrübe fazla alıyosan 4 olur

• Aynı sunucuda Multi Hesap bağlayıp 2 çar oynanabiliyor mu ?

Mesela sıkıldıgım için yan hesap açıp multi ile onaypalıp onu kassam oluyor mu ?

Evet oluyo multi işaretliyorsun ama kurallari var ona dikkat et onlari oku oyle acmani oneririm

• Aynı sunucuda Multi Hesap bağlayıp 2 çar oynanabiliyor mu ?

Mesela sıkıldıgım için yan hesap açıp multi ile onaypalıp onu kassam oluyor mu ?

Evet oluyo multi işaretliyorsun ama kurallari var ona dikkat et onlari oku oyle acmani oneririm

Kurallarını bulamadım link varsa atarmısın ? İtem aktarısı falan yapmam zaten multi yapınca aktaramıyoruz öylesıne sıkıldıgımdan açıyorum :)

kapkk.png
  • pc de degilim linki suan bulmak uzun surer ilgili modlar atar

Zaten belli eski kurallar item verme yok kasa yapamiyon es zamanli saldiri felan yasak o is iste

• Merhaba,

Çoklu hesaplar & toplu IP bağlantıları

Bildiğiniz gibi oyun içi IP paylaşımı yaparak 10 hesaba kadar sahip olabiliyorsunuz. IP paylaşımı izni olmadan, 24 saat içinde aynı IP'de yer alan hesaplar öncelikle Oyun Yöneticileri tarafından uyarılacaktır, IP paylaşımı yapmaları talep edilecektir. Uyarı dikkate alınmadığı taktirde kademeli olarak hesaplara cezai işlem uygulanacaktır. IP paylaşım izniniz dahi olsa bu kuralı 3. kişiler aracılığıyla size avantaj sağlayacak şekilde kullanamayacaksınız.

Yukarıdaki bilgiyle sınırlı kalmamakla birlikte, IP paylaşımına sahip hesapların neler yapıp yapamayacağına birlikte göz atalım,

Aynı oyuncuya koordineli ( Eşzamanlı / Aynı anda yapılan ) saldırılar yapamaz.

Birbiriyle kasa ( Altın depolama ) dahil hiç bir pazar hareketinde bulunamaz.

Birbirlerine saldırı yapamaz.

Birbirine altın/eşya veremez.

Oyuncu, multisi olan hesap veya hesapları profiline yazarak diğer oyuncuları bilgilendirmek zorundadır.

Bu maddelere ek olarak Multi hesabınızla başka ittifaklara girebilirsiniz. Lakin ittifak'ı zarara uğratacak Casusluk, Hırsızlık, İttifakı dağıtma, Hammaddeleri çalma / satma vb. işlemleri yapmanız kesinlikle yasaktır. Bunun ihlali ve tespiti halinde kullanıcının tüm illerdeki hesapları süresiz kapatılacaktır.

Başka bir oyuncunun hesabını devir alarak Multi İşaretleme yapamazsınız. Bunun tespiti halinde devir alınan hesap süresiz kapatılacaktır.

Bakıcılığa istinaden Multi İşaretleme yapmak yasaktır. Bunun tespiti halinde ilgili hesap '' Hesap Paylaşımı '' nedeniyle süresiz kapatılacaktır.

Tüm oyun kurallarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli forumlar&oyunlar

• Tamamdır cok teşekkür ediyorum

kapkk.png
  • Merhaba,

Yeni açılan illerde kostüm olmadığı için geçmiş dönemlerde eğitim indirimi etkinliği yapılmıştır.Oyunun geleceği ile ilgili bilgiler daha öncede belirttiğim gibi TM ve CM bilgisi dahilindedir.

Böyle bir etkinlik olduğunda duyuru yapılacaktır.Bu yüzden forumumuzu takip etmeniz etkinliklerden önce bilgi almanızı sağlayacaktır.

Keyifli forumlar&oyunlar.

• Merhaba, Snape   Claudius

Uzun zamandır düşündüğüm bir konu var, yapılması mümkün mü bilemiyorum ama çok faydalı olacağını düşünüyorum.

İttifak mesajlarında konu sabitleme ve doğrudan link paylaşımı yapılabilir mi?

Ne yazık ki hala Forumu doğrudan kullanmayı alışkanlık haline getiremedim.Sürekli buradan alıntı yapıp duyuru yapıyorum.Bahsettiğim sistem olsa

Yazacağım tek mesajla Forumda ki önemli başlıkları orada sabitleyebilirim. Böylece en azından ziyaret bile olsa Forum kullanılmasını alışkanlık

haline getirebilirim diye düşünüyorum.

Umarım olumlu bir cevap alırım.

Teşekkürler

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

• Merhaba,

İttfak giriş sayfasında bunu yapabilmeniz mümkün olur diye tahmin ediyorum, çünkü kodlar orada çalışıyor olması lazım.

Ama Hamam vb. yerlerde Kodlar geçerli olmadığı için mümkün değil. Hamam vb. yerlere bu kodları eklemek, çalışır hale gelmesini sağlamamız gerekmektedir.

Kısacası İttifak giriş sayfası hariç mümkün değil.