GladiatusTR Takımına Sorun

• statları fullemek için kerrannan narin-taliths narin yüzük-nazarlık kullanabilirsin silah olarak mor rayols-urothiens suikaskt-cehennem-kötülük kullanabilirsin bulabiliyorsan taliths-uridos kılıçlar daha iyi olur eğer x5te oynuyorsan o levelleri çok hızlı geçiceksin ben eşyalara çok harcama yapmamanı öneririm

• statları fullemek için kerrannan narin-taliths narin yüzük-nazarlık kullanabilirsin silah olarak mor rayols-urothiens suikaskt-cehennem-kötülük kullanabilirsin bulabiliyorsan taliths-uridos kılıçlar daha iyi olur eğer x5te oynuyorsan o levelleri çok hızlı geçiceksin ben eşyalara çok harcama yapmamanı öneririm

Yüzüklerim taliths suikast ve taliths uyum şeklinde taliths narin nazarlık denk gelirse alıcam hocam silah olarak taliths yıkım var ama mavi mor yapmam gerekir mi ?

• Modum ve ya arkadaşlar 57 levelim hızlı kasıyorum eğitimlerim levelime göre yüksek item olarak hangi itemleri tercih etmeliyim, genelde arenada 1.liğe oynuyorum.

x5 level ise iteme hic bakma derim

anlık hangisi iyiyse devam et

muzoda luci leri gorunce luci dizmeye basla.

g_ztepe.pngg_ztepe2.png

• merhaba ganimedes modum. Iki sorum olacak.

1) ra etkinliginde, veya esdeger diger etkinliklerde kostum kac gunde tamamlaniyor? Ilk bes gun saldiri atarsak her gun bir parca dusurebilir miyiz?

2) eski forumdaki egitim ve insaa maliyeti tablosunu yeni forumda goremedim. Tasinmadi mi acaba? Tasinmadiysa neden tasinmadan eski forum kapatildi? En oncelikli tasinmasi istenen sayfalardan biriydi o.

Simdiden tesekkur ederim

• Merhaba noorey  

1- Bu tarz etkinliklerde 12.gün sonunda kostümünüz tamamlanıyor. Kostümü tamamlamak için etkinliğin her günü en az 1 kere saldırı yapmanız gereklidir.

2- Eski forumdaki eğitim gideri hesaplama tablosunu Eduardo yapmıştı. Buraya uyum sağlayabilir mi o tablo henüz denemedik. Yakın bir zamanda bu konuyu da açıklığa kavuşturalım.

D.N : Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır. Gladiatusla direkt bağlantılı olan link paylaşımı yapabilirsiniz.

• Iyı forumlar modum bu yer altı parşomenlerınden hangılerı degerlı sayılıyor ?

Normal parşomenlerde mesela narın antonıus gıbı olanları hangılerıdır.

• Merhaba themark42

Ön ek : Sebastianus - Gratius - Arpagius - Tiberius - Ambrosius - Ursus - Jove

Son ek : Karanlık - Kanat - Cehennemv2 - Soğuk - Eziyet - Bilinmeyen - Utanç - Sfenks -

Dip Not : User arkadaşlar yazmadığım ve kendinin değerli olarak gördüğü parşomenleri dilerlerse themark42'ye özel mesajdan yazabilirler.

• med_line Cillarius ve tüm Britanya dahil keşif bosslarını her hafta raporlarıma ekliyorum bu konu hakkında ek bir düzenleme talep edilmesi için üstlerime bildireceğim.

besta Yakın zamanda ödülleri ve kazananlar listesini resmi olarak duyuracağız.

pitonpakize Kostüm parçaları düşük seviyelerde tüm keşif seferlerinden hızlıca düşmektedir. Seviyeniz arttıkça düşürme ihtimaliniz de azalacaktır. Bazı kostüm parçalarını (arka planları sarı ile yazar) sadece Tanrıların Lütfu Sandığından bulabilirsiniz.

Alre İlk kırmızı eşya şu seviyeden ya da şu bosstan düşecek diye bir durum yok. Sadece analizlerim sonucu söyleyebilirim ki mor eşyalar Nithotep bossundan sonra düşmeye başlar (35 zindanı) 45 seviyede turuncu eşya düşürdüğümde oldu 52 seviye bir arkadaşıma kırmızı eşya çıktığınıda gördüm. Gel gelelim 118 seviyelere kadar kırmızı düşüremeyenler de mevcut tamamiyle şans işi diyebilirim :) Ama siz zeka eğitiminizin temelini ve totalini yüksek tutun derim.

Saygılarımla.

• teşekkürler bir sorum daha olacak mersenelerde arada görüyorum turuncu mersener atıyo arada. silah tüccarı simyacıda vs. falanda atıyor mu acaba turuncu ve üstü ?

• Ganimedes Modum bu x5lerdeki yeraltı NPC lerinin zorluk derecesiyle ilgili çıkan dedikodulara ben de inanmaya başladım sanırım. Kerberos tamam da aeakus hakkındaki düşünceleriniz neler? Çok da güçlü olduğunu düşünmüyorum ama nerdeyse her kolay yeraltında takılmaya başladım. Fikrinizi merak ediyorum

• Merhaba besta  

Benim yeraltındaki favorim DisPater den sonra Hekatonkheir ve Kerberos'dur. Aeakus da bunlardan sonra gelir elbet bu durum devam ederse Oyundaki Öneriler ve Eksiklikler konusuna bildirim yapın tekrardan kontrol ettirelim.

• Ganimedes modum yükseltmeleri bastım bugün keşif kostümü giydim 140 bossuna dalıyorum .

x5 olarak apollo kutsaması da açıkken günde 300-400 keşif atıyoruz kostüm varken ve yokken gün boyunca .

Bir sayfada yani 25 keşifte 5 6 yenilgi alıyorum ortalama . bunu güne vurursak bi günde rahat 60 -70 keşifim boşa gidiyor demek .

Sizce de fazla bir sayı değilmi bu ?

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• NeqativeLife  

Nodonlar NPCsi zaten eğitilmiş tam donanımlı bir gladyatör gibi :/ Daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi Britanya'da Casse sonrası bossları her hafta düzenli raporlarıma ekliyorum ve sizler için savaşıyorum.

Saygılarımla