GladiatusTR Takımına Sorun

• Nemesis modum Kurallarda sayın Snape adminimizin bir yazısı gözüme çarptı şöyle diyordu;

Etkinliklerde toplu katılımama,boykot ve başka oyuncularıda buna teşvik edici sözlerde bulunma gibi organize işler ban sebebidir artık diyordu. İl32'de yeni biten etkinliğin 1 İttifak (NEMESİS) bunun aynısını yapıp bunu başka ittifaklarada söyleyip bir toplu organize iş çevirdiler bunun kontrol edilmesi gerekiyor bence not alırmısnız yahut ticket mı açayım acaba ?

Merhaba,

Oyun ile ilgili şikayetlerinizi ticket sistemi üzerinden oyun takımımıza bildirebilirsiniz.

Keyifli oyunlar.

• Bir etkinlik daha bir çok il için hüsran bir şekilde bitmiştir.

7 günde bir çok ilde 1. dalganın yarısındayken biten bir etkinlik.

Önceki yılların verileri bir şekilde mevcuttur diye düşünüyorum. Bununla ilgili neden bir çalışma yapılmıyor ?

Her zaman gelip buraya bu olmalı şu yapılmalı yazmaktan sıkılmıyoruz ama bizim yazdıklarımızın 1 tanesinde bir ilerleme göremedik. Oyunla ilgili kararları alan biri ile bir canlı yayın yapılsa şu oyunu bir tık ilerletebilsek olmaz mı ?

Tüm dünya gladiatus forumuna bakmaya çalışıyorum ve baktıkça görüyorum ki bizim tartıştıklarımız ortak diyebilirim.

Oyunu oynayan oyuncu sayısı da ellerinizde ve emeklerin her geçen gün heba olmasını görmek istemiyoruz.

Yıllar önce tonla ham maddeyi marketten 1 altına çevirirdik (eziyetli bir şekilde). Zamanla buna çözüm bulundu ve ham madde deposu geliştirildi.(oyuna gelen en önemli bir gelişme diyebilirim.)

Bunun gibi bir çok sorun mevcut. Bunları daha önceki forumda da dile getirdik konulardan konular açtık ama oyuncular için en ufak bir gelişme göremedik.

Rica ediyorum yetkililerinizden biri canlı yayın yapsın veya bir konu açsın bize onlar bilgi versin (Burada yanlış anlaşılma olmasın TR takımı zaten iletiyor ama bizim mutlaka bir yetkili ile iletişime geçmemizin şart olduğunu düşünüyorum.)

1 hesap açılsın 100 seviye ve kolay kostüm giyip 9 saat kasıp item satmasını ve bunu 1 hafta yapıp bize görüşünü belirtmesini de isterim.(Belki o zaman oyuncuların ne demek istediği anlaşılır.)

Bir çok ilde kasa yapamayanlar mevcut. Boş illerden birine de hesap açın ve kasa yapmaya çalışın belki anlaşılır anlatmak istediğimiz.(item yapmayı düşünmeyin bile yılda 2 tane kırmızı bastığımız oluyor diğer illere göre yeraltı parşömen bulamıyoruz ve ham madde alışverişi de yok. Ne zaman düşünülecek diye beklemekteyiz.)

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii