GladiatusTR Takımına Sorun

• Sevgili Gladiatus TR takımı sizden ricam etsem şu arena sirk algoritmasını açıklar mısınız?

eğitim ve item basmadan önce yendiğim rakibimi yenemiyorum ya. Acaba eğitim ve item basmadan mı oynamamız gerekir. Ne yapmamız gerekiyor gerçekten ciddi bir şekilde soruyorum bu saçmalıklar ne zaman biter. Birbirine yakın rakipler olsak neyse diyecem 30-50 hasar farkı var olabilir ama 200-250 hasar farkına da yenilmeyelim ya. Yıllardır dile getiriliyor ama ufak bir gelişme dahi göremedim. Miriel zamanında bile iletiliyordu ama sonuç göremedik yenilik olacaksa emek verdiğimiz bir şey için olsun lobby sistemi yerine buna önem verilseydi çok daha iyi olurdu.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Birçok kez normal etkinlik geleceği zaman önceden duyuru yapılmadığını gördüm ama , mutlu saatler geleceği zaman duyuru yapılmadiğını hiç görmedim.

Bunun sebebini açıklayacak bir yönetici var mı bana ?

Kardeş geçen gün aynı şeyi düşündüm tek düşünen ben değilmişim demek ki. Bende merak ediyorum doğrusu.

• Birçok kez normal etkinlik geleceği zaman önceden duyuru yapılmadığını gördüm ama , mutlu saatler geleceği zaman duyuru yapılmadiğını hiç görmedim.

Bunun sebebini açıklayacak bir yönetici var mı bana ?

Merhaba,

Yukarıda kırmızı ile belirttiğim kelimeler Yakut indirimi olan mutlu saatler etkinliğidir.Önceden bildirilmiştir.Ölülerin intikamı etkinliği konusunda Game Adminim ile iletişime geçeceğim.

Keyifli oyunlar.

• Merhaba,

Etkinliklerin bilgisi Şirketten tarafımıza iletildiğinde bildiğiniz üzere size bunun duyurusu öncesinden yapılmaktadır.

Bazı durumlarda Şirket bildirim yapmadan Etkinlik başlatabiliyor.Şuan başlayan Etkinlik (Ölülerin İntikamı) gibi.

Ayrıca Etkinlik Duyurularının Global olduğunu hatırlatırım.

Admin geldiğinde size ayrıntılı bilgi verecektir.

Sürpriz Etkinliğin keyfini sürün :)

İyi oyunlar, iyi eğlenceler

• Merhaba,

GameAdminim ile görüştüm “Ölülerin intikamı” etkinliğinin duyurusu şirket tarafından genel olarak tüm ülkelerin Gladiatus yönetimleriyle paylaşılmamıştır.Şahsi fikrim sistemsel olarak otomatik başlayan bir etkinlik olduğu.Bizimde elimizde olmayan bu durum nedeniyle özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.

Keyifli forumlar&oyunlar.

• Merhaba,

GameAdminim ile görüştüm “Ölülerin intikamı” etkinliğinin duyurusu şirket tarafından genel olarak tüm ülkelerin Gladiatus yönetimleriyle paylaşılmamıştır.Şahsi fikrim sistemsel olarak otomatik başlayan bir etkinlik olduğu.Bizimde elimizde olmayan bu durum nedeniyle özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz.

Keyifli forumlar&oyunlar.

Sayın modum şu etkinliğin can puanlarını da düzenleseler artık. Eski serverlarda bu ödülleri hiç alamayacaz gibi. İl 35te oynuyorum daha ilk mobu %35 anca yapabildik. Canlarını tekrar düzenleyin şunların emeklerimiz boşa gidiyor gibi hissediyorum :(

• sadece bende mi var bilmiyorum ama gun boyunca oyunda bir agirlasma vardi.suruklenen itemlerin malzemelerin yuklenmemesi yada gec yuklenmesi baglanti kopmalari vs.. gibi

• Merhaba,

Haftalık raporuma eklemek üzere notlarımın arasına alıyorum.

sadece bende mi var bilmiyorum ama gun boyunca oyunda bir agirlasma vardi.suruklenen itemlerin malzemelerin yuklenmemesi yada gec yuklenmesi baglanti kopmalari vs.. gibi

Bunun farlı sebepleri olabilir(İnternet hızı,cihaz kaynaklı,programsal...vs.).Şikayetiniz devam ediyorsa ticket sistemi üzerinden oyun takımımızla iletişime geçiniz.

Keyifli oyunlar.

• Nemesis modum Kurallarda sayın Snape adminimizin bir yazısı gözüme çarptı şöyle diyordu;

Etkinliklerde toplu katılımama,boykot ve başka oyuncularıda buna teşvik edici sözlerde bulunma gibi organize işler ban sebebidir artık diyordu. İl32'de yeni biten etkinliğin 1 İttifak (NEMESİS) bunun aynısını yapıp bunu başka ittifaklarada söyleyip bir toplu organize iş çevirdiler bunun kontrol edilmesi gerekiyor bence not alırmısnız yahut ticket mı açayım acaba ?

• Nemesis modum Kurallarda sayın Snape adminimizin bir yazısı gözüme çarptı şöyle diyordu;

Etkinliklerde toplu katılımama,boykot ve başka oyuncularıda buna teşvik edici sözlerde bulunma gibi organize işler ban sebebidir artık diyordu. İl32'de yeni biten etkinliğin 1 İttifak (NEMESİS) bunun aynısını yapıp bunu başka ittifaklarada söyleyip bir toplu organize iş çevirdiler bunun kontrol edilmesi gerekiyor bence not alırmısnız yahut ticket mı açayım acaba ?

Güzel yazmışsın dostum bence de kendi arkadasları 1. olmadı diye etkinlgi toplu halde boykot edenler oyundan tümden uzaklastırılmalı.:)