GladiatusTR Takımına Sorun

• Uzun zamandır dikkatimi çeken bir konu var.Güçlendirici yağlar kullanıldığında Arena da özellikle olmadık yenilgiler alıyorum.Öncesinde sürekli kestiklerime yağ kullandığımda yenilmeye başlıyorum.Yağ kullandığımda Arena sayfam kıpkırmızı olmaya başladı ve saldırıyı geçtim gelen saldırılarla da yeniliyorum.

Hani hesabı silmeme çeyrek kaldıX/Bu bir bug mu?

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

• Sorum arada kaynamış sanırım, yeni il gelecek mi, gelcekse ne tarihinde gelir modum?

Bir daha yazmayacaksan soyluyorum

tam 1 hafta sonra yeni il acılacak.

10 ağustosta 1 hafta olmuş oluyor senin yazdığına göre ama il açılmadı Nomerci.

Forum kullanıcısı takıma sormuştu sen cevap verdin ya onun için alıntı yaptım. Bilmediğiniz bir şey hakkında yorum yapmasanız daha iyi olur. Cevabı verecek olan TR takımı. ("sırf bir daha yazmayacaksan" lafı yüzünden yazıyorum insanlara böyle yaklaşmamalısın. Sonuçta bir bilgi almak istiyor ve senden de değil.) [Tartışma yaratmak için yazmadım yaklaşımı güzel bulmadığım için yazdım bilginize.]

Yeni il istiyoruz modum

İsteyin isteyin. Hatta her gün yeni il açılsın

Sende mod değilsin neden cevap veriyorsun ?

Gerçekten anlamış değilim sadece TR takımı cevap versin lütfen. Neden böyle cevap yazıyorsunuz diye kendinize sorun karşınızda bir insan var aynı şeyin size yapılmasını istemiyorsanız yazmayın lütfen.

beni nasıl yargılarsınız bilmiyorum ama yazılanları okuyunca bir an "miki" adlı forum kullanıcısının yerine koydum kendimi ve hiç yazılmayacak yere cevap vermişsiniz birer gladiatus forum takımındaki biri gibi(forum takımından biri böyle şeyler yazmaz o da ayrı) ve cevaplarınızı da gereksiz buldum açıkcası.

İyi bayramlar...

Bu bayram etkinlik yok mu ?

iyi bayramlar cevap vermekte zorlanılan soruları sormayalım lütfen

Seni de unutmayayım sen TR takımında mısın?

Boş yere buraya cevap yazma lütfen! Çünkü sana sormadım.

Edit:Nemesis mesajlar birleştrilmiştir.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Sakin arkadaşlar,

Net bilgi verme kısmını bize bırakmanızı öneriyorum, teknik sorular direkt bizi ilgilendiriyor, fikir belirtebilirsiniz lakin net yanıtlar vermemeye çalışalım.

Bayram zamanı geç dönüş sağlayabiliyoruz, zorlandığımızdan değil.

Tekrardan hayırlı bayramlar diliyorum,

Saygılarımla

• Napalım arkadasım 190-200 level olan servera mi girelim sen soyle

Oyuna yeni başlıyorsan veya ara verdiysen yeni sw beklemen normal ama bir grup var sürekli 2-3 ayda bir yeni sw giriyor benim lafım onlara. Tabi yarısından çoğu botdan bann yiyor orası ayrı :D

GF sürekli yeni sw açıyor diye şikayet edenlerin çoğu o sw de oynuyor. Biraz çuvaldızı kendinize de batırın. Arz talep meselesi bu olay

Edited once, last by Herakles ().

• Sorum arada kaynamış sanırım, yeni il gelecek mi, gelcekse ne tarihinde gelir modum?

Bir daha yazmayacaksan soyluyorum

tam 1 hafta sonra yeni il acılacak.

10 ağustosta 1 hafta olmuş oluyor senin yazdığına göre ama il açılmadı Nomerci.

Forum kullanıcısı takıma sormuştu sen cevap verdin ya onun için alıntı yaptım. Bilmediğiniz bir şey hakkında yorum yapmasanız daha iyi olur. Cevabı verecek olan TR takımı. ("sırf bir daha yazmayacaksan" lafı yüzünden yazıyorum insanlara böyle yaklaşmamalısın. Sonuçta bir bilgi almak istiyor ve senden de değil.) [Tartışma yaratmak için yazmadım yaklaşımı güzel bulmadığım için yazdım bilginize.]

Ben arkadasa neden o mesajı yazdıgımı ozelden acıkladım. nşa da her 3 ayda bir yeni server acılıyor ve gun sayısına gore o mesajı yazdım. ra kostum senliginden dolayı etkinligin ortasında server acmadıllar demek ki.

buradaki mesajım arkadasa yardımcı olmak icindi.

simdi sen ne diye arka arkaya flood yapıp milletten hesap soruyorsun. yonetici arkadaslar gormuyor mu bizim yazdıklarımızı. isterserse ve uygun degilse zaten kaldırırlar, hesap sormak sana mı kaldı.

sen de yanlıs anlama genel bir mesaj yazmak istedim

• Benzer sorulardan yola çıkarsak; "GladiatusTR Takımına Sorun" başlığı altında kullanıcıların bilgisi haricindeki bir bilgiye kesin cevap verip, verdiğiniz bilginin doğruluğunu sorgulayan birinden hesap mı soruyorsunuz? Peki yönetici arkadaşlar görmüyor mu soruları? Uygun olduklarında cevaplarlar, ki cevaplanmış zaten. Varsayımlarınız üzerinden soru cevaplamak size mi kaldı?

Asıl soruma dönecek olursam, lobi üzerinden yüksek skorlar kısmında sadece oyuncu yüksek skorları gözüküyor, ittifak bilgilerine hesapların ittifaklarına tıklayarak kısıtlı bir ulaşım var ama yüksek skor kısmı yok. O ilde üyelik açmadan ittifak yüksek skorlarına erişim mümkün olacak mı acaba? Çünkü sadece ülke bazında değil, uluslararası şekilde ittifak incelemesi yapmak için, mevcut tüm illerde üyelik açmamız gerekecek. Bunun da hem lobi kirliliğine hem de gereksiz ekstra bir uğraşa sebep olacağını düşünüyorum.

VQrDAZ.png

• Benzer sorulardan yola çıkarsak; "GladiatusTR Takımına Sorun" başlığı altında kullanıcıların bilgisi haricindeki bir bilgiye kesin cevap verip, verdiğiniz bilginin doğruluğunu sorgulayan birinden hesap mı soruyorsunuz? Peki yönetici arkadaşlar görmüyor mu soruları? Uygun olduklarında cevaplarlar, ki cevaplanmış zaten. Varsayımlarınız üzerinden soru cevaplamak size mi kaldı?

Asıl soruma dönecek olursam, lobi üzerinden yüksek skorlar kısmında sadece oyuncu yüksek skorları gözüküyor, ittifak bilgilerine hesapların ittifaklarına tıklayarak kısıtlı bir ulaşım var ama yüksek skor kısmı yok. O ilde üyelik açmadan ittifak yüksek skorlarına erişim mümkün olacak mı acaba? Çünkü sadece ülke bazında değil, uluslararası şekilde ittifak incelemesi yapmak için, mevcut tüm illerde üyelik açmamız gerekecek. Bunun da hem lobi kirliliğine hem de gereksiz ekstra bir uğraşa sebep olacağını düşünüyorum.

Katılıyorum, onu bende fark ettim çok fazla stalk yapan biriydim, artık fazla yapamıyorum.

:)

• Merhaba,

Lütfen konuya amacı dışında mesajlar atmayalım.Tartışmalar için başlığımız mevcut.Yorum yapmak istiyorsanız mesajı alıntılayarak genel tartışma başlığımızda paylaşabilirsiniz.

Haftalık raporumda üstlerime ileteceğim.

Keyifli forumlar.

• Tanrılar ksımında tanrıların iyilik maximum sınırını arttırabilme gibi bir şansımız var mı mesela bende minervanın iyiliği 678/678 görevlerden 0 iyilik geliyor.

P7lXXv.png

• Tanrılar ksımında tanrıların iyilik maximum sınırını arttırabilme gibi bir şansımız var mı mesela bende minervanın iyiliği 678/678 görevlerden 0 iyilik geliyor.

pantheon kısmındaki misyonlar zaten bu ise yarıyor oradaki görevleri yaparak tanrıların max iyiliğini arttırabilirsiniz,görev kalmadıysa arttıramazsınız.

pantheon kısmındaki misyonlar zaten bu ise yarıyor oradaki görevleri yaparak tanrıların max iyiliğini arttırabilirsiniz,görev kalmadıysa arttıramazsınız.

hocam normal görevleri yapıyorum ama mierva fullendiği için 0 puan veriyor

P7lXXv.png

• Merhaba,

Pantheon - Misyonlar sekmesinde bulunan görevleri tamamlamanız halinde tanrıların maksimum puanları aşağıdaki gibi olacaktır.Maksimum olduğunda görevlerden doğal olarak iyilik puanı alamazsınız.Size tavsiyem doğru zamanda tanrıların özelliklerini kullanmanız.

Keyifli oyunlar.

• Kostümler çıkarılıyor

15.08.2019 - 23:59

Günlük hayat geri dönüyor ve Romalılar şölen kıyafetlerini bir sonraki bayrama kadar dolaba kaldırıyor.

Kostum Festivali gelmesi gerekirken kostum festivalinden cikiyormusuz gibi bu mesaj geldi bir bug mi soz konusu acaba ?