GladiatusTR Takımına Sorun

• itifak içindeki sıralama neye göre belirleniyoor ?

misal 10 adet yönetici var bu sıralama ne baz alınıyor ?

alfabetik sıra desem olmuyor

level baz alınarak sıralama desem olmuyor

itifaka giriş tarihi desem olmuyor

oyun bu sıralamayı neye göre belirliyor ?

• Snape teşekkürler bilgilendirme için şimdi anlaşıldı

bir sorum daha olucak bu ayın 29'unda maleafiz etkınliği için özel bir tim ekibi varmı yasa dışı yollarla melafiz kasılıyor bunun önüne geçilecek mi özellikle x5 serverleri için ?

• Snape olaki yakalanma durumu olursa burada herkese ders olması için bu durumu forumda paylaşırsanız daha iyi olur. yaparken 5 kere düşünürler en azından

şimdiden size ve tim ekibinize kolaylıklar dilerim. umarım tez zamanda yakalarsınız yolsuzlukları

• takviye birlik lazımsa desteğe gelebiliriz :) Snape

Snape geçenlerde sordum cevap alamadım size hazır bulmuşken hızlıca tekrar sormak istiyorum

mini etkinlik olarak %20 veya %30 veya %50 oranında turuncu-kırmızı item düşürme gibi bir etkınlik yapma ihtimaliniz varmı ?

Edit: Nemesis/Mesajlar birleştirilmiştir.

• Hali hazırda şuan %20 item / eşya düşürme etkinliği yapıyoruz fakat sadece turuncu ve kırmızı odaklı değil. Tabi şansa düşebilir.

Bu etkinlik genelde tek bir iteme odaklanmıyor.

• En azından saçma sapan (reçete vs gibi) kullanmadığımız şeyler kırmızı düşmese ne kadar güzel olur..

Yada bu reçeteleri biriktirip karşılığında birşey kazanabilsek, bir şekilde değerlendirebilsek..

• En azından saçma sapan (reçete vs gibi) kullanmadığımız şeyler kırmızı düşmese ne kadar güzel olur..

Yada bu reçeteleri biriktirip karşılığında birşey kazanabilsek, bir şekilde değerlendirebilsek..

Bu tür etkinliklerde bari Reçete safdışı olsa olmaz mı? Sandık boşaltmaktan ömrüm tükendi.Reşeteleri komple sil diyorum ayrıca.

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

• Sevgili Snape En azından Mersenerde ki askerlerin levelimizin çok altında olmaması konusunda bir geliştirme olabilir mi ?

Gerçekten o kadar altında ki kendi levelimin altında askerleri kullanmak zorunda bırakılıyoruz.. ( Yakut yenileme bile yapsak bir şey çıkmıyor)

Ayrıca artık müzayedenin hiç anlamı nerdeyse kalmadı.. Sadece yemek almak için kullanıyoruz..

Mesela müzayede salonun en azından turuncu eşya çıkma olasılığı yükselse..

• Snape lütfen rica ediyorum destek birimi üzerinden aynı sorun ile karşılaştım sorunuma bakarmısınız ? geçende aynı sorun başıma gelmişti ve siz cevaplamıştınız. ivedilikle mesajınızı bekliyorum.

• Malefiz düşürme etkinliği gibi etkinlikler x1 ve x5'lerde aynı süre boyunca mı sürüyor hep merak etmiştim sorayım bi :)

• Sayın modum peki bu haksızlık olmuyor mu biz x1 oyuncularına, adam oyuna benden 9 yıl sonra başlamış fakat her alanda benden önde. Bence etkinlik süreleri de hızla orantılı olmalı idi :)

• Snape

Ra kostümü etkinliği ay sonunda mı başlayacak haftaya mı ?

Peşine bide kostüm şenliği gelir.. Tarihlerle ilgili bilgi verebilir misiniz ona göre plan yapacağım :)