GladiatusTR Takımına Sorun

• Snape birleşmede x1 illeri herhangi bir şablon varmı kafanızda liderim.

yani kaç tane x1 serveri olucak bütün x1 ler tek çatı altında mı toplanacak ?

veyada tek çatı altında birleşme olmazsa kaç adet olucak ?

hangi server hangi serverle birleşecek bunun kararını kim belirleyecek ?

birleşim olucaksa eğer güzel bir şekilde birleşme olsun x1 illeri çok özellikle bunlar nasıl olucak merakım bu yönde

• Merhabalar,

1 - X1 ve X2'ler kendi aralarında birleşsin istemiştim ben. ( Kararım bu yönde )

2 - Eğer verdiğim karar bir şekilde uyuşmazsa birden fazla X1 sunucusu olabilir. 4 belki de 5

3 - 1. ve 2. Madde'de dediğim gibi, X1 ve X2'ler kendi aralarında birleşsin istedim lakin karar uyuşmazsa hangi server hangi server ile birleşecek bunun kararını bu sefer Portföy Manager verecektir.

4 - Hali hazırda bir taslak sahibi olduğumuzda ve bunun duyurulması '' External '' seviyesinde olduğu an sizlerle paylaşacağım.

• Snape

2 - Eğer verdiğim karar bir şekilde uyuşmazsa birden fazla X1 sunucusu olabilir. 4 belki de 5

burada demek istediğini tam olarak anlayamadım.

şu anda mevcut toplamda 12 adet X1 serveri var

yani nasıl bir birleşme olucak onu anlayamadım 4-5 tane x1 serveri olursa birleşme olmuş denmez buna pek diye düşünüyorum

1 - X1 ve X2'ler kendi aralarında birleşsin istemiştim ben. ( Kararım bu yönde )

bu madde ne demek istediniz ?

• BySarach ticketlar gelişi güzel değil sıra ile işleniyor. Tickek sıranız gelmemiş olabilir.

kafkame X1 sunucuların sayıları fazla ve oyuncuları olduğundan dolayı seviye ve istatistik durumlarına göre sistem bir kaç parçaya bölecektir. X1 lerin tamamını tek çatı altına almak hem oyuncuların seviye ve istatistikleri açısından adeletsiz hem de oyuncu sayısından dolayı ek sunucu yükü getirecektir. Hali hazırda "yavaş" yada "normal" bir sunucunun ağırlaşmasını istemeyiz.

İkinci alıntınıza gelirsek,

Net birşey söyleyemesekte Speed sunucuların eş değer hızdaki sunucularla birleşmemesi yani X1 -> X2 birleşimi gibi durumla karşılaşabiliriz.

• Snape Liderim s32 fazlasıyla hareketlendi.Kılıçlar havada uçuşuyor.Bir Turnuva daha düzenlemenizi rica etsem.Böylece saldırıların da bir amacı olsa.

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

• Turnuva düzenlenir düzenlenmesine ama açıkçası kazanana Yakut değil de, bu sefer Malefiz Set vermek isterim.

Bunu sadece İl 32 için yaparsak haksızlık olur.

Tüm illeri kapsayan bir etkinlik projesi ile karşıma gelirseniz, bir şeyler düşünürüm :)

• Turnuva düzenlenir düzenlenmesine ama açıkçası kazanana Yakut değil de, bu sefer Malefiz Set vermek isterim.

Bunu sadece İl 32 için yaparsak haksızlık olur.

Tüm illeri kapsayan bir etkinlik projesi ile karşıma gelirseniz, bir şeyler düşünürüm :)

edit. yanlış okumuşum kaldırılabilir

ya da kaldırılmasın.

Tek malefiz set kurtartmaz :whistling:

tmod-mod-admin-team leader eğitmeni.

Özel ders verilir. DM online.

"kuzgun ve uçan kuşlar" HERA35

guardian.png

• Ederiz etmesine de her servera mı malefiz set :O

ona göre yani :O

tmod-mod-admin-team leader eğitmeni.

Özel ders verilir. DM online.

"kuzgun ve uçan kuşlar" HERA35

guardian.png

• Snape

Sayın modum birleşme hakkında önceden belirttiğiniz gibi şu şu tarihte açıklama yapacağım gibi bir şey diyebilme hakkınız var mı ? birleşme haberi değilde birleşme hakkında konuşabiliceğiniz bir tarih var mı ?

Kaç aydır oynayamıyorum kasa yapmayı özledim :) Ortaları veya sonu demiştiniz ramazanın sonuda geliyor ...

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. TABİ İL 26 DİYE BİR ŞEY KALDIYSA:rolleyes: ?(