GladiatusTR Takımına Sorun

• Snape Liderim size rapor sundular mı bilemem ama ben 161lv bir oyuncu olarak kendi bölgemdeki npclere yenilmekten yoruldum.150-160 bölümlerinde iyileştirme yapıldı dendi ama olmadı (keşif saldırı sslerini ekleyebilirim).Npc nin gücü düşürülsün demiyorum bize bir düzenleme gelsin diyorum.Var olan Parşömenler yetersiz bu seviyede.Ne kritik ne blog ne çift vuruş yerine oturmuyor.Npc duvar gibi önümüzde artık okuyup üfleyip saldırı atıyorum sonra da yenilince sinirim bozulup bir alt keşif bölgesine dönüyorum.

Droplara gelelim bu seviyede düşerse mor Porc. eritiyorum( bu itemin malzemesi çok önemli bizim seviye de ama üst rengi düşmüyor) Hiç kullanamadığım ham maddenin itemi düşüyor eritilince verdiği malzeme yer gök doldurdu.Acca ve Qinta = verdiği Ruh esansı.

Mızmız bir oyuncu olmadım olmak da istemem ama yıldım bu durumdan :(

Önümüzde anladığım il birleşimi var lütfen ama lütfen artık 140lv üstü oyuncular için yenilikler gelsin.Yeni parşömenler çıkarılsın.Bunun için örnek olarak Parşömen listesi hazırladı Gloriouz ve Nomerci rica ediyorum inceleyin onları.

Keşke x1 de oynayan Global birincimizde burada olup sıkıntısını dile getirse.X5de bu kadar bunalırken x1 de oynayan yüksek lv oyuncuları düşünemiyorum düşününce ruhum daralıyor.

Lütfen yardım bizlere de..

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

• Perşembe günü öğlen 2 gibi yeni il açılacağını açıklamışsınız, perşembe geceside %20 eğitim indirimi olacak 1 gün mini etkinlik şeklinde.

Yeni ilde de geçerli olacak mı bu etkinlik?

Snape

• Perşembe günü öğlen 2 gibi yeni il açılacağını açıklamışsınız, perşembe geceside %20 eğitim indirimi olacak 1 gün mini etkinlik şeklinde.

Yeni ilde de geçerli olacak mı bu etkinlik?

Snape

Şirketin bana verdiği bilgi doğrultusunda olacakmış.

f9ktp0.png

• Her sandığın altına bir sat butonu gelmesi gerekmiyor mu artık, şirketin gündemine gelmedi mi daha Snape

Her sandığın altına bir sat butonu gelmesi gerekmiyor mu artık, şirketin gündemine gelmedi mi daha Snape

Snape cevap vermediniz ?

Şirket düşünüyo mu bu sat butonu mevzusunu ?

• Snape cevap vermediniz ?

Şirket düşünüyo mu bu sat butonu mevzusunu ?

Şirket nezdinde onaylanmış bir öneri lakin somut bir çalışma yok.

Liderim.şirket sat butonunun gelmesi için hangi tarihte onay verdi acaba (bu bellidir sanırım) Ürün müdürü/yada portföy müdürünün yapın diye onay verdiği bir düzenlemeyi oyun geliştiricileri belirli bir zaman geçmesine rağmen,oyun yapımcıları düzenleme yapmadığı zaman müdürleri tarafından uyarılmıyormu acaba (sonuçta hepsi bir şirket çalışanı en nihayetinde).Bizler çoğu şeyde ürün müdürünün öneri/isteklere geç onay vermesinden dolayı şikayetçiyken,müdürün onay verdiği şeylerin de benzer şekilde yavaş ilerliyor olması üzücü bir durum doğrusu.Tamam bir şeye onay verildiğinde geliştirici takımının hemen ertesi gün çalışmayı tamamlayıp sunmasını beklemiyoruz ama sat butonunun çalışması bu kadar uzun sürmese gerek mantıken (hali hazırda sandıkları sil butonu var,yanına benzer fonksiyonda sat butonu ekleyeceksin sadece (nasıl demirhane mallarını satıp altına çevirebiliyorsa şu anda,bu fonksiyon tüm sandığa çevrilecek o kadar) Sanıyorum ki oyuncuların %99u sat butonunu biran önce gelmesini bekliyordur.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

Edited once, last by Hyperion ().

• 2018-08-20 14:12 Tarihinde ve saatinde onaylandı. Lakin onaylanan her öneri için Ürün Müdürü direkt uygulansın diye bir talimat vermez, sadece planları arasına alır ve takvime / güncelleme programlarına / + ve - lere baktıktan sonra bunu ileri bir tarihte uygun görürse güncellemelere sıkıştırılması için geliştirici ekibe aktarır. Geliştirici ekibin elinde hangi güncelleme listesi varsa ona göre güncelleme yapılır.

Ve emin olun bu güncelleme henüz gelmediyse siz oyuncuların bildiği gibi şirketinde bildiği şeyler vardır. Güncellemeler gelmeden önce toplantılar yapıldığını daha önce söylemiştim. Toplantıdan çıkan kararlarda çok önemlidir. Her bir güncellemenin oyun için + ve - kısmı düşünülür, oyuna entegresinin kolay olup olmadığı düşünülür, ekstra bir bug / hata çıkarabilme ihtimali düşünülür. Oyuna entegre edilirse sorunsuz çalışıp çalışmayacağı, oyunun başka işlevini bozup bozmayacağı düşünülür, tartışılır. Bu saydıklarımın daha fazlası elbette vardır, ben sadece bunları dile getiriyorum.

f9ktp0.png

• 2018-08-20 14:12 Tarihinde ve saatinde onaylandı. Lakin onaylanan her öneri için Ürün Müdürü direkt uygulansın diye bir talimat vermez, sadece planları arasına alır ve takvime / güncelleme programlarına / + ve - lere baktıktan sonra bunu ileri bir tarihte uygun görürse güncellemelere sıkıştırılması için geliştirici ekibe aktarır. Geliştirici ekibin elinde hangi güncelleme listesi varsa ona göre güncelleme yapılır.

Ve emin olun bu güncelleme henüz gelmediyse siz oyuncuların bildiği gibi şirketinde bildiği şeyler vardır. Güncellemeler gelmeden önce toplantılar yapıldığını daha önce söylemiştim. Toplantıdan çıkan kararlarda çok önemlidir. Her bir güncellemenin oyun için + ve - kısmı düşünülür, oyuna entegresinin kolay olup olmadığı düşünülür, ekstra bir bug / hata çıkarabilme ihtimali düşünülür. Oyuna entegre edilirse sorunsuz çalışıp çalışmayacağı, oyunun başka işlevini bozup bozmayacağı düşünülür, tartışılır. Bu saydıklarımın daha fazlası elbette vardır, ben sadece bunları dile getiriyorum.

Nerdeyse 1 yıla yaklaşacak onaylanalı, bu 1 yıllık sürede daha kayda değer bir güncelleme de göremedik yazık ki. ( Güncellemelerde sıra var demiştiniz. )

3 günde 40 sayfa sandık birikti ve mobilden oynuyorum sorarım size bu 40 sayfayı 3 saatte boşaltıyım mı yoksa oyun mu oynayım ? Snape

• Snape hep %20 %30 yakut kampanyası yapılıyor. Zar çevirip %60'a kadar kazanç sağlayabildiğimiz etkinlik vardı. Yakın zaman da yapılabilir mi ?

• Merhaba,

Ülkeler belli bir tarih aralığında birleşecek. Fransa ve Meksika'nın birleşimi yaklaşık 1 hafta önce bizlere bildirildi. Fransa ve Meksika yetkilileri de şirket onayı ile 1 hafta sonra bugün oyunculara bildirdi.

Yani bir haber varsa bile yukarıdaki gibi olacak size haberleri vermem.

f9ktp0.png

• Merhaba,

Ülkeler belli bir tarih aralığında birleşecek. Fransa ve Meksika'nın birleşimi yaklaşık 1 hafta önce bizlere bildirildi. Fransa ve Meksika yetkilileri de şirket onayı ile 1 hafta sonra bugün oyunculara bildirdi.

Yani bir haber varsa bile yukarıdaki gibi olacak size haberleri vermem.

Snape Peki birleşimleri ne şekilde gerçekleşiyor.
    - Hız olarak aynı hızda ki iller mi birleşiyor sadece ?

- Başka hızdaki serverlara geçilmesi konusunda bir esneklik var mı ?

• Snape Peki birleşimleri ne şekilde gerçekleşiyor.
    - Hız olarak aynı hızda ki iller mi birleşiyor sadece ?

- Başka hızdaki serverlara geçilmesi konusunda bir esneklik var mı ?

- Hız olarak aynı hızda olanlar birleşiyor.

- Geçen birleşimde adını unuttuğum bir ülke de sadece 1 il ( Yanlış hatırlamıyorsam ) başka bir seçenek kalmadığı için mevcut hızından farklı bir hıza sahip olan başka bir ille birleştirildi. Mecburiyet olmadığı müddetçe bir esneklik yok. Gelecek zamanlarda ( Bir kaç yıl sonra ) olmayacak diye bir şey de yok.

f9ktp0.png

• Peki bizde her hangi bir şekilde bir seferliğe mahsus tercih hakkı verilme şansı olacak mıdır?

Bu konuda ki düşünceniz nedir..

Örnek veriyorum ; İl 6 birleşmesi gerekiyor. İl 6 için 2 il seçeneği var, İl 21 ya da 22.

Bu durumda il 6 kullanıcılarına tercih hakkı doğacaktır. Kullanıcılar 21 ila 22 arasında seçim yapacaktır.

Bu örnek harici başka bir tercih seçeneği olmadığı gibi, bu tür bir tercihe neden olacak bir birleşim planı da olmayacaktır benim düşünceme göre.

f9ktp0.png