GladiatusTR Takımına Sorun

• Merhabalar,

Bu sorun haftaya gelecek bir güncelleme ile giderilecektir.

Saygılarımla

f9ktp0.png

• il birleşmesi hakkında hala bir haber yokmu acaba? (verilecek cevabı az çok tahmin ediyoruz ama genede bir sormak istedim)

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• anladım.şirketin keyfini bekle ki gelsin yani.oyunu çoktan bıraktım zaten merak ettiğim için sordum.gözüken o ki Snape liderin söylediği gibi (2018 sonuna kadar yapılacak denilmişti ama olmadı tabi ondan sonra 2019 mart yada nisandı (yanlış hatırlamıyorsam) galiba olmaz ise 2019 sonuna kalır denildi) tıpkı geçen senedeki gibi sene sonuna kalacak.raporları ilettiğiniz için size teşekkürler,keşke şirkette o raporları sadece okumaktan ibaret olmayıp uygulamaya geçen bir anlayışta olsaydı.iyi çalışmalar.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• Ilk olarak ;

Daha önce de bahsi geçti değişmedi; ödeme kanalina türkçe bilen veya türkçe destek sağlayabilecek arkadaşlar olması konusunda lütfen yeni bir bildirim tekrarlayın.

Türkçe olarak oynadığımız yakut yüklediğimiz forum dili olarak kullandığımız dili ödeme kanalindada kullanabilelim.oyun oynarken ingilizce veya almanca bilme zorunluluğumuz ortadan kaldirilsin.

Iletir mısınız?

Diğer husus ; bildiğim kadarıyla tr genelinde saldırı limiti yine tr takımı tarafından belirleniyor.sistem olarak pro arenalarda işler mi bilmiyorum lakin yüksek seviye oyuncularda saldırı aralığı ve oyuncu sayisi yetersiz.Bu nedenle saldırı kısıtlamasının kaldırılmasıyla ilgilibir düzenleme veya verilen 5 limitin güncellenerek yükseltilmesini rica ediyorum

Düşünür müsünüz?

• iyi günler diliyorum öncelikle ... Oyunu kasa atacak kimse olmadığı için oynayamıyorum . İllerin birleşmesini bekliyorum ve umudum kalmadığı için artık yazıyorum . Ozaman Yakut ile server değiştirme kartı gibi bir şeyler gelsin . Gameforge'nin diğer oyunlarında(metin2 vs) bu oyunlarda bunlar mevcuttur. Bari bunu yapın kaç yakutsa alalım Ben mağdurum şu oyunu oynamak istiyorum bir çözüm istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim .

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. TABİ İL 26 DİYE BİR ŞEY KALDIYSA:rolleyes: ?(

• Modum iyi günler bir haber var mı ? Oyunu oynamak istiyorum kaç aydır oynayamıyorum . sizce bir ışık var mı ? yoksa sizide böyle rahatsız etmeyelim . Talebiniz iletildi vesaire demeyin lütfen . Elle tutulur bir şey var mı ? Yakutla server değişme fikrini destek sisteminden aylar önce sunduğumdada iletildi denmişti . tahminim 4-5 ay oluyordur oraya yazalı.

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. TABİ İL 26 DİYE BİR ŞEY KALDIYSA:rolleyes: ?(

• Merhaba,

Size olağan süreci tekrar anlatayım,

Haftalık raporumu sizlerin Öneri,istek ve şikayetlerinizi ekleyerek hazırlıyorum.Önce Adminim sonra Liderim kontrol sağlıyorlar.

Liderimiz gerekli gördüklerini şirkete iletiyor.Geri gönüşler sadece Liderimize oluyor.Sizlerle duyurular bölümünde paylaşılıyor.

Bu yüzden sonuç veya şu anki süreç nasıl diye sorduğunuzda bunun bir cevabı olmuyor.

Keyifli oyunlar&forumlar.

• Merhaba,

oyunda İŞ bölümünde senetor ve mücevhercinin verdiği ödüllerdeki hassaslık tam olarak nedir?

Foruma bi göz attım da bunla ilgili bişey göremedim. gözümden kaçtıysa affola.

Karakterleriniz İle İlgili Yardım ve Sorular bölümünde de sordum fakat elle tutulur bi cevap alamayıncabirde buradan sorayım dedim

• dün gece saat 04:00 sularından oyundan çıkış yaptım

yanlız en son arena saldırı saat 01:02 suyunda gerçeklemiş ondan sonraki kastığım bütün altınlar yok olmuş oyundan çıkarken marketime sattığım bütün nazarlıkları çektim üstüne paralı müzayede salonunda bütün nazarlıklara teklif verip normal müzayede salonunda yiyeceklere teklif verdim

öğlen oyuna girdiğimde çok tuhaf şekilde dün gece 01:02 den sonra ki yaptığım herşey çöp olmuş

bu durum sadece benim başıma değil itifak oyuncularına sordum gece online olanlara aynı durum söz konusu onlar içinde geçerli

• kısacası 3 saatlik emeklerim çöp olmuş kastığım altınlar felan piyasada yok

ayrıca şu an aktif olan etkinlik bölgesine saldırı atmıştım orada bile puanlar tekrardan 16 ya çekilmiş gördüm kısacası sanki oyun kendini geri zamana sardı gibi durum var ortada

• iyi günler diliyorum öncelikle ... Oyunu kasa atacak kimse olmadığı için oynayamıyorum . İllerin birleşmesini bekliyorum ve umudum kalmadığı için artık yazıyorum . Ozaman Yakut ile server değiştirme kartı gibi bir şeyler gelsin . Gameforge'nin diğer oyunlarında(metin2 vs) bu oyunlarda bunlar mevcuttur. Bari bunu yapın kaç yakutsa alalım Ben mağdurum şu oyunu oynamak istiyorum bir çözüm istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim .

Örnek vermiş olduğunuz M2'de sunucularda kasılma hızı eşittir. Aynı şekilde Exp'ler aynı zamanda gelir.

Gladiatus için bu durum söz konusu değildir ve bu nedenle Yakut ile il değiştirme mümkün değildir.

f9ktp0.png