GladiatusTR Takımına Sorun

• 2 haftadır arenam bozuk ve bunun icin ne yapmam gerekiyor gerekli kişilerlede iletişime gectim ama bir cevap bulamadım acaba nasıl haledebilirim ?

• Aynı durum benim başıma geldiğinde server içi saldırı yapıp saldırı alıyordum ya da sirk turmayı pasif ve aktif olarak tekrar değiştiriyordum.

• (RAHMETLİ) İl birleşimi fikri askıya alındı değil mi bir gelişme yok hâla ?

Bu konuya Ganimedes modumuz bakmıyor..

Sayın Team Manager Snape bakıyor..

Yıl içinde birlesme olacağını söylemişti

aoulpdad5bf.png

• Gani modumda özür diler snape hangi

yılda olacağını sormak isterim.

Yaz aylarında olmayacağı-olamayacağına adım gibi eminim kalan 1-2 ayda da yeterli etkinlik oluyor etkinlikleri engellememek için bu arada da birleşme olmayacağına nerede ise eminim diyebilirim.

2018 BİTTİ yıl içi kavramı 2019-2020 için midir !?!?

• Merhabalar

Eğitim etkinliği yıl içerisinde birçok kez karşımıza çıkıyor yine gelecektir elbet ama sizin yakın zaman tabirinize uyar mı bilemem.

Bu arada Snape Lider birleşme için ne dediyse yapacaktır.Sizden daha çok istiyor birleşme olmasını emin olun.

Saygılarımla

• il 30 da altın başarı yoncası 110 yakut kaç altın eder acaba seviyem 13 olduğumdan dolayı nasıl satabilirim

Bunun hakkında şu kadar eder diyemeyiz.. O ilin malefiz piyasasına göre bir ederi olur.. Tabii malefize verilen altınlarda kişiden kişiye değişebilir.. Yüksek levellere mesaj atıp ne kadar verdiklerini öğrenebilirsin..

aoulpdad5bf.png

• İlk deneyişinde de tutabilir hiçbir zaman basamayadabilirsin.

• Hırsız kaftanı kostümünü kazanırken kabak-tavşan gibi bonus kazanabiliyor muyduk ya 2 sezondur sonbaharda hiç oynayamıyordum unutmuşum ?

Modum bilginiz var mı ?

• O tür mevsim kostümleri toplama etkinliklerinde mutlaka bir nesne elde edersiniz.

Örneğin : Kış Mevsimi Satürn'ün Kış Giysisi ve Kar topu nesnesi

• Ganimedes modum şu atacağım fotodaki npc ile ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim ? 140 levelin yani bataklık mekanının 1. npcsi

zırhı ortalama 50-65 k arasında değişiyor .

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• Kritik vurarak kesebileceğiniz bir NPC bunu düzeltmeyi unutmuşlar heralde güncellemede :)