GladiatusTR Takımına Sorun

• Büyük usta bir tık daha iyi gibi diğerlerine çünkü hem güç hem de zekası NORMAL bir seçkine göre yüksek oluyor :)

Tabii bazı melez seçkinlerde var onlarda çok sağlam oluyor :)

aoulpdad5bf.png

• Ben Tecrübeli Okçu Kılıç Kurt ve güzel çeviklik son ekine sahip Murmillo ve Akrep Savaşçılar da değerlendirebilir diyorum. Örneğin korozyon & sıyrık gibi eklere sahip olanlar.

• Ben Tecrübeli Okçu Kılıç Kurt ve güzel çeviklik son ekine sahip Murmillo ve Akrep Savaşçılar da değerlendirebilir diyorum. Örneğin korozyon & sıyrık gibi eklere sahip olanlar.

Jeavenin leveli yüksek olduğu için ben tank askeri kullanmasını tavsiye ediyorum..// Korozyon leveline düşük kalır .. Sıyrık güzel ama tek çeviklik vereceğine gidip narin dizse hem beceri hem çeviklik hemde dayanıklılığını yüksek tutabilir ..

aoulpdad5bf.png

Jeavenin leveli yüksek olduğu için ben tank askeri kullanmasını tavsiye ediyorum..// Korozyon leveline düşük kalır .. Sıyrık güzel ama tek çeviklik vereceğine gidip narin dizse hem beceri hem çeviklik hemde dayanıklılığını yüksek tutabilir ..

Evet korozyon veya sıyrık basmak yerine karanlık basmak ihtiamlim daha yüksek.Değer olarak güç beceri çeviklik veriyor. + olarak da zırhı yükseltiyor.Sadece zeka düşüyor onuda iyileştirmecide bir fazla yalnızlık kullan sorun olmicaktır.Zaten benim askerim bir standart dışı bir asker.Ne ondan ne ondan diyebilirim :)

• Sadece yansımama 9 kere yenildiğimi hatırlıyorum. O yeraltında 3 Pater'e 2 Hetakondir midir nedir ona 1 kez de Hidraya kaybetmiştim.

Ayrıca dünde zor yeraltını 1 yenilgiyle bitirdim. O da Pater oldu. Yenilgisiz 3-4 defa zor yeraltını bitirmişliğim vardır.

• demek istedigim altın malefle item basarken % olarak % % olmadan bi item altın malefle basarken cekic atarsak itemin yanmasına mı sebep oluyor acaba

• Çekiç item yakmaz ama ne yazik ki öyle bir yanılgı gösteriyor.. Ben denedim her türlü yakıyor yani ister çekiçli ister çekiçsiz.. Ama gene de çekiçli basma mantıklı düşününce demirci hızlı çalışırsa eksik iş yapar ve yakar :D

Sen kendinden 12 seviye yüksek eşya basmayı dene altın yonca kullan %100 başarı yaparsın kaftan ile

aoulpdad5bf.png

• Mutlu Saatler ve diğer tarzdaki Mini Etkinlik paylaşımlarını Snape lider ya da YesEror admin bizzat yapıyorlar.

Biz moderatörlerin böyle bir bilgiye ulaşma şansı yoktur. Kullanıcı statüsündeyiz.

• Iyı gunler modum

30.06. - 01.07.2018

• %10 Demirhane İçin Parşomen ve Hammadde Şansı

burdakı hammadde şanşı ne oluyor mıktarı mı artıyor ? yoksa bı ust renk gelme şansımı artıyor ?

• Iyı gunler modum

30.06. - 01.07.2018

• %10 Demirhane İçin Parşomen ve Hammadde Şansı

burdakı hammadde şanşı ne oluyor mıktarı mı artıyor ? yoksa bı ust renk gelme şansımı artıyor ?

keşiflerden vs hammadde düşme şansını artırıyor.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• İyi forumlar themark42  

Forum üzerinde, forum uyarıları veya oyun içi cezalarıyla ilgili tartışmayın / şikayet de bulunmayın. Bunun için oyun yada forum destek sistemiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kuralı hatırlatmakla beraber ben sadece kanıtları sordum bir oyuncunun nasıl ceza alabileceğini sordum diyebilirsiniz.

Bu konulara bu tür sorulara forum görevlileri cevap vermemektedir. Oyun takımına destek sistemine ticket açıp cevap alabilirsiniz.

Ayrıca oyun ile ilgili sorularınızı cevaplamaktayım. Hileler ya da oyun kurallarını yorumlayamam.

Saygılarımla

• Merhaba sayın mod um

hollanda da iki arkadas oynuyoruz

benim level 105 arkadasın 104

ben item basmaya yeni basladım. 2 gun once kırmızı silah bastım ondaan once turuncu ile idare ediyordum

ama arkadasım itemleri erken dizdi

bana oyunda hic turuncu dusmuyorken arkadasa cok fazla dusuyor

mesela 250 kesifte bazen 1 turuncu bazende hic dusmuyor

soyle bir kanıya vardık. rakibe ne kadar cok hasar verirsen veya ne kadar erken oldurursen itemin renk kalitesi o kadar iyi oluyor

bu dusunceye katılıyor musunuz? neden?

• O düşüncenize de katılıyorum ek olarak arkadaşınızın Zeka eğitimini bana özel mesajdan yazarmısınız ? Teşekkürler.

• Ben katılmıyorum aslında niye derseniz benimde benzer bi düşüncem vardı fakat dün 300 keşif atıp denedim . ve sonucun onunla alakasız olduğunu gördüm öldürdüğümde mavi atabiliyor bos öldürmediğim zamandada çok turuncu ve kırmızı attı . kısacası ben öldürmeyle hasar vurmayla daha iyi eşya düştüğüne inanmıyorum . dün dediğim gibi bütün kostümü bunun mantığıyla denedim . fotoğrafta atabilirim

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• Malumunuz 2.5 saat sonra dökümden parşo düşme şansı artacak. 3 saate eriyecek bir eşyayı şimdi atsak o şansa dahil olur mu?

• Yüksek ihtimal olucaktır hocam.Bende öncesinden 6 slot doldurdum etkinlik başlayınca ilk saatlerinde bitince açıcam.( Hatta nazarlıklar gibi uzun süresi olanları attım bitenler bile var açmadım ;) )

• Malumunuz 2.5 saat sonra dökümden parşo düşme şansı artacak. 3 saate eriyecek bir eşyayı şimdi atsak o şansa dahil olur mu?

Ben erittim 6 eşya, 5'ini az önce açtım. Açılanlardan 1 tanesini parşömen verdi, o da istemediğimi verdi sağ olsun. Sonuç olarak şansa dahil olduğunu düşünüyorum

• Sağlama almak için etkinlik başladığı gibi atmakta fayda var :)