GladiatusTR Takımına Sorun

• pençeli, seidr, ejderha ve drakoliği ele aldığımızda en iyi itemler hangisinden düşer? eşya kalitesi renginden bahsediyorum.

• RapCoasT  

1- Server hızlarına göre eşya rengi düşmesinde bir ayrımcılık yok zira Hyperion adlı kullanıcı x2 serverda oynamasına rağmen bu konuda baya başarılı x5 ler gibi en azından :) Sadece herkesin bildiği gibi x5ler diğer serverlardan daha fazla keşif atacakları için onların daha fazla eşya düşürmesi normal.

2-Evet vardır

3- Benim teorim yani analizlerime göre zeka eğitiminin bu konuyla alakası var tabi sadece düşününce kanıtlanamamış bir durum. Zeka eğitimi daha yüksek olan gladyatörlerin daha fazla eşya ve renkli eşyalar elde ettiğini biliyorum.

besta Ejderha ve Drakolik tabiki

• Modum şimdi diyorsunuz ki x5 ler daha fazla kesif yapiyor bunda yaniliyorsunuz x5 ile x1 deki oyuncular kostum varken ustlerinde ayni kesif biletlerine sahip olurlar.. Bende hicbir sekilde biletlerimi yakmiyorum kostum bitmeden puanlarim 0 laniyor..

Zeka egitimim full olmasina ragmen gene de seidr veyahut penceliden kirmizi hammadde haricinde esya atmadi... Siz kirmizi esya atar diyorsunuz peki kirmizi esya atma orani nedir??

Çok tesekkur ederim Ganimedes modum bu başlığı açmanizda ayrı bir güzel oldu :)

aoulpdad5bf.png

• Keşiflerimi yakmıyorum diyorsun iyi güzel diyorsunda x5 oyuncuları 9 saat kostüm oynayıp 24 saatte bir yeraltına giriyorlar. Sen x1 oyuncusu olarak 5 günde bir yeraltına girip 2 gün boyunca keşif atıyorsun.

Doğal olarak onlar 5 günde kaç keşif atacakken sen kaç keşif atarsın :P

Drakolik ve Britanya'da müthiş derecede kırmızı akışı olduğuna forumdaki Olmyp Kırmızı İtem konusunu inceleyerek ulaşabilirsiniz.

• demirhane de bir ürün üretmek için malzeme koyuyoruz ya diyelim ki 3 kırmızı a 3 mor b 3 mavi c maddesi istedi ve biz bunları koyduk sonra üretmeden iptal ettik kutuya geri

3 kırmızı a

3 mor b

3 mavi c

geliyor sanırım ?

eskiden renkleri degişip gelebiliyordu hala oyle mi yoksa

• Evet aynı renklerdeki ham maddeleri tekrar elde ediyorsunuz.

• eskiden böyle degildi degil mi modum ?

kayıp olmuyor yani artk

Evet kayıp olmuyorlar.

Mantıklı olarak öyle olması lazım besta  

Çünkü %50 azalma etkinlikten %50 azalma antlaşmadan gelecektir.

En faydalısı bekleyip görüp test etmek buraya da haber vermektir :)

(Deneyip haber verebilrsiniz)

• Telofandan attıgım keşıflerde 3 yakut kazandım ardından bılgısayara geçtıgımde yakutların gelmemış oldugunu farkkettım normalde 4 yakutum vardı 7 yakut olması gerekıyordu bılgısayardan gırdıgımde yıne 4 yakut vardı

https://prnt.sc/ju95fa

bu ekran goruntusundekı keşıflerın yakutları gelmedı oyun nıckım Themark42

• Merhabalar themark42 herhangi bir bölüm için yakutlarınızı kum saati olarak kullanmış ya da pazar yerinden yanlışlıkla malzeme(can veren) almış olabilir misiniz? Eğer bu durumların yaşanmadığından eminseniz oyun takımına ticket açabilirsiniz.

Saygılarımla

• Modum Fenrirson(83 lvl boss) için taktik nedir :O

tmod-mod-admin-team leader eğitmeni.

Özel ders verilir. DM online.

"kuzgun ve uçan kuşlar" HERA35

guardian.png

• Kuzqun Fenrirson yani kızgın kurdumuz ilk roundlarda 1k hasar vererek çoğu askerinizin kolunu koparır bu demek oluyor ki iyileştirmenimizin iyileştirme değeri yüksek ve kritik iyileştirme değeri de yüksek olmalıdır. Tankınızın Büyük Usta veyahut Seçkin Mızrakçı olmasına özen gösterin o seviyelerde ek olarak mersener levellerinizi güncelleyip arındırmalarınıza dikkat ederek kritik hasarı ve hasar değeri yüksek eşyalar kullanmalısınız.

Örnek verecek olursak hasarcı askerlerinizde ;
    -+7+8+9 ateş,ölüm son ekli eşyalar
    Rayols,Taliths,Bacias,Urothiens,Beasthammers,Gonaks gibi gibi devam eder.

Tankınızda da Dünya son ekli ve çeviklik fulleme potansiyeli olan eşyalar kullanabilirsiniz. Eğer alabiliyorsanız lucius da alınız.

-Kerrennas Gadriewens Dünya eşyaları bu işe yarayabilir.

İyileştirmeninize Marcus eşya görürseniz affetmeyin :) Olmaz ise Aşk son ekli eşyalar dizebilir 1000 iyileştirmeyi geçebilirsiniz.

Bunların size faydası dokunacaktır. Ek olarak sakın bu boss için Ichorus silah kullanmayınız zira askerlerinizin canı çok düşüp artacaktır bu kurtla savaşırken.

• O hesaba hiç birşey yapılmaz şuan için yani üretilecek her eşya harcanıcak her ham madde ilerisi için israf olur.

Güçlü bir gladyatörsünüz tebrik ederim. Artık x1 illerde favorim BenzMafia değil bizzat sizsiniz en güçlü gladyatör olarak =)

• O hesaba hiç birşey yapılmaz şuan için yani üretilecek her eşya harcanıcak her ham madde ilerisi için israf olur.

Güçlü bir gladyatörsünüz tebrik ederim. Artık x1 illerde favorim BenzMafia değil bizzat sizsiniz en güçlü gladyatör olarak =)

İlgi ve alakanız için teşekkür ediyorum modum..

Ganimedes modum hayırlı sahurlar ,

24 saat içinde hemen hemen 975 keşif yapmama rağmen ne yazik ki Seidr'den kırmızı eşya düşüremedim.. Acaba bu Seidr'den kırmızı düşme oranı kaç öğrenme durumumuz var mı ?

aoulpdad5bf.png

• Böyle bir durumu benim öğrenmemin imkanı yok sonuç çıkacağını sanmıyorum ama oyun takımına ticket açabilirsiniz.

Benim tecrübe ettiğim durum ise Drakolikten sonra gerçek anlamda kırmızı dropunun başladığıdır.

• Böyle bir durumu benim öğrenmemin imkanı yok sonuç çıkacağını sanmıyorum ama oyun takımına ticket açabilirsiniz.

Benim tecrübe ettiğim durum ise Drakolikten sonra gerçek anlamda kırmızı dropunun başladığıdır.

Drakolikten sonraki Casse her türlü kırmızı atıyor hız farketmeksiniz onu biliyorum .. Bence en fazla bereketli kırmızı atan NPC de cassedir diye düşünüyorum.. Ticket sistemine başvursam cevabını alır mıyım ?

aoulpdad5bf.png

• Merhaba :saint::saint:

1-Modum sirk için önemli olan eğitim nedir?

2-tüm eğitimlerin etkisi olduğunu biliyorum lakin zeka ve karizma dışındaki tüm eğitimlerin hasarın ve zırhın aynı olduğunu varsayarsak burada zekası daha yüksek olan mı yoksa karizması daha yüksek olan mı daha fazla hasar verir?

3-Zekanın etkisi bu kadar fazlaysa neden dikkatçimizi zekası yüksek olan mersenelerden seçmiyoruz aslında şifacı olması gereken merseneri dikkatçi olarak kullansak daha fazla verim almamız gerekmez miydi ?

şimdiden teşekkürler :)

strength does not need swearing...