Ganimedes'e sorun cevaplasın

• Eşya arındırmak eşyayı çalışma tezgahına vermek mi oluyor? Eğer öyleyse oraya koyduğumuz hammaddelerin kalitesi bir şeyi değiştirir mi?

Evet o bölümde arındırıyoruz.Ham maddenin rengi önemsizdir tabi turuncu kırmızı maddelere yazık, onlar arındırmada harcanmamalı.

49_C3_EAF3-8104-11_E8-_B01_C-120_DFC1_FCC58.gif

• redmasmas 1 Tank (Seçkin Mızrakçı , Büyük Usta , Kılıç Kurt(çevikliği yüksek) Tecrübeli Okçu(çevikliği yüksek) Dikkati üzerine çek görevi olarak

2 Samnit 1 Murmillo ya da 3 Samnit veyahut farklı tarzda becerisi ve gücü yeterli seviyede olan başka bir asker.(Akrep Savaşçı , Tecrübeli Okçu ,

Baltacı vs vs.) Bu askerlerden birisi 2.tank görevini yani dikkati üzerine çek olmalı.

Kendinizde yani yansımanız(ana karakteriniz zindan ve sirk turmadaki) iyileştirmen olabilirsiniz.

• Dökümhanede altın ile 2 kira hakkımız var, diğerlerini yakutla kiralayabiliyoruz. Yakutla kiraladıklarımız sadece 1 kerelik mi yoksa devamlı olarak kalıyor mu?

devamı olarak kalmıyor.parçalama işlemi bittikten sonra tekrar o slotu kullanıp eritme yapmak istersen tekrar yakut veriyorsun

tenor.gif?itemid=7334615

• 1-İş sekmesinde senatör ve mücevherci olarak çalıştığında muhteml ödül hassaslık veriyor.Bu hassaslık ne?
    2-Yine iş sekmesinde demirci olarak çalıştığında eşya dayanıklılığı %100 se arındırma oluyor mu?

• Oyunu en son 2-3 yıl önce oynuyodum ve o zamanlarda karizma-çeviklik önder gider beceri arkadan gelirdi. Şimdi beceri-çeviklik-zeka önden gidiyor karizma geriden geliyor. Bunu daha yeni öğrendim zaten 5x server olduğu için çok hızlı seviye aldım ve eğitim seviyeme göre iyi değil, yine de hesabın kurtulma şansı var mı?

profil linki about me kısmında.

• Oyunu en son 2-3 yıl önce oynuyodum ve o zamanlarda karizma-çeviklik önder gider beceri arkadan gelirdi. Şimdi beceri-çeviklik-zeka önden gidiyor karizma geriden geliyor. Bunu daha yeni öğrendim zaten 5x server olduğu için çok hızlı seviye aldım ve eğitim seviyeme göre iyi değil, yine de hesabın kurtulma şansı var mı?

profil linki about me kısmında.

Hiçbir sey icin gec degil , 100 den sonra yeralti var orada suan kazandiginin 10 katini kazaniyorsun.. Ayin 21 inde egitim etkinligi var o zamana kadar dişini sıkıp altin kas , daha sonra zekaya yatirim yaparsin.. 100 den sonrada yavas yavas diger egitimlerini yola sokarsin

zMRZMg.gif

• acaba bu leveller mümkünmü _? arenada karşıma cıkması son 1-2 gündür rastlıyorum nedeni genel degişiklik felanmı denk gelmesi gibi birşeymi

• @etoo_35 maalesef mümkün.130 oldugundada 144 ve yukarıdaki kisilerden saldırılar gelecek.Buda düzeltilmesi gereken,yanılmıyorsamda düzeltilmesi gündemde olan (il birleşmeside gündemdeydi gerçi ama yıl oldu) bir durum.Bu durumda diger ülkelerde konusuluyordu.

tenor.gif?itemid=7334615