Začnite konečne riešiť botov! Toto nie je normálne aby v aukčnej budove pri dani ponuky behom stotiny sekundy prehodili späť!
Boti!!!
-
-
nemusi to byt bot len treba si zobrat ze už nehras na mrtvom servery a ludia pri kratko a velmi kratko sa biju v aukcii ako za starych cias